Detailní statistiky - Regionální liga

LÍDŘI STATISTIK
Hráči
Brankáři
Týmy
Vyšší tresty
Poř. Hráč Tým Post Z B G A ppg shg TM
1. Lukáš Novelinka HBC Jokerit Chrudim Ú 13 30 22 8 6 2 0
2. Martin Čejgl Ježci Heřmanův Městec B Ú 7 26 13 13 3 1 0
3. Jiří Mašík HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C Ú 12 22 10 12 2 2 2
4. Štěpán Horák HbC Chlumec nad Cidlinou B O 9 21 13 8 1 0 10
5. Štěpán Hrnčíř Delta Pardubice O 13 20 11 9 7 0 14
6. Aleš Hübl Delta Pardubice Ú 13 20 9 11 2 0 8
7. Ondřej Waber Delta Pardubice Ú 6 20 7 13 3 0 4
8. Dominik Macenauer Ježci Heřmanův Městec B Ú 11 20 7 13 3 0 28
9. Petr Novotný Delta Pardubice Ú 11 19 9 10 1 0 6
10. Matyáš Skalický Delta Pardubice Ú 12 18 12 6 1 0 2
11. Ondřej Hruban SK Prachovice Ú 13 18 10 8 2 0 8
12. Radek Mašík HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C Ú 8 17 4 13 0 0 8
13. Miroslav Spáčil HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C Ú 12 16 9 7 2 1 28
14. Martin Kozák HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 6 16 7 9 2 1 14
15. Lukáš Jurga Delta Pardubice Ú 7 15 9 6 0 2 12
16. Pavel Chára HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 12 15 9 6 2 0 14
17. Patrik Král HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C Ú 13 15 6 9 1 1 0
18. Kamil Mlejnek Ježci Heřmanův Městec B Ú 13 15 3 12 1 0 0
19. Radek Böhm Ježci Heřmanův Městec B Ú 4 14 9 5 1 0 0
20. Marcel Filip Delta Pardubice Ú 8 14 8 6 1 0 0
21. Tomáš Trojek HBC Jokerit Chrudim Ú 9 14 5 9 1 0 10
22. Petr Novotný Delta Pardubice O 11 14 5 9 1 0 20
23. Filip Marek HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 9 14 2 12 1 0 26
24. Filip Doskočil HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 12 13 11 2 4 1 10
25. Pavel Doležal HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 11 13 7 6 2 0 2
26. Tomáš Čep SK Prachovice Ú 12 13 6 7 1 2 48
27. Radek Bureš SK Prachovice Ú 8 13 4 9 0 0 6
28. Jakub Gottwald HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 10 12 6 6 0 0 24
29. Patrick Maixner Delta Pardubice Ú 10 12 4 8 1 0 0
30. Luděk Kosina HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 10 12 3 9 1 0 44
31. Lukáš Hubáček SK Prachovice Ú 13 11 7 4 3 0 16
32. Štěpán Šídlo Ježci Heřmanův Městec B Ú 13 11 6 5 1 0 14
33. Jakub Velecký HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C Ú 11 11 5 6 0 0 10
34. Tomáš Hlaváček Delta Pardubice Ú 6 11 5 6 0 0 4
35. Tomáš Sláma TJ Sršni Svitavy O 13 10 8 2 5 0 24
36. Jan Kosina SK Prachovice O 12 10 6 4 3 0 6
37. Rudolf Raška HC Jestřábi Přelouč B Ú 9 10 5 5 3 0 0
38. Roman Hejl HBC Jokerit Chrudim Ú 5 10 4 6 0 0 2
39. Zbyněk Hejhal HC Jestřábi Přelouč B Ú 6 10 4 6 1 0 0
40. Radim Podařil HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C Ú 7 9 8 1 4 0 2
41. Petr Doležal HbC Chlumec nad Cidlinou B O 5 9 6 3 1 0 6
42. David Tesař TJ Sršni Svitavy Ú 10 9 6 3 3 0 2
43. Marcel Slanina HC Jestřábi Přelouč B Ú 8 9 6 3 2 0 14
44. Martin Němec TJ Lokomotiva Česká Třebová B Ú 8 9 4 5 0 0 4
45. Zdeněk Řehák HBC Jokerit Chrudim Ú 12 9 3 6 0 0 2
46. Milan Mouric HBC Jokerit Chrudim O 12 9 3 6 0 0 8
47. Filip Kopa HBC Opatovice nad Labem Ú 12 8 5 3 1 0 32
48. Richard Vágner HBC Jokerit Chrudim O 8 8 5 3 3 0 14
49. Antonín Novák SK Prachovice Ú 12 8 5 3 0 0 6
50. Matěj Škacha TJ Sršni Svitavy Ú 12 8 4 4 3 0 28
51. Ladislav Solnický HBC Jokerit Chrudim Ú 13 8 2 6 0 0 2
52. Filip Paukrt Delta Pardubice Ú 4 7 6 1 0 0 2
53. Jan Pitor HBC Opatovice nad Labem Ú 11 7 3 4 1 0 4
54. Martin Černický Delta Pardubice Ú 7 7 2 5 0 0 4
55. Martin Valíček TJ Lokomotiva Česká Třebová B Ú 11 7 2 5 0 1 12
56. Daniel Valenta Ježci Heřmanův Městec B O 4 7 2 5 1 0 10
57. Libor Komůrka HC Jestřábi Přelouč B O 7 7 2 5 0 0 6
58. Lubomír Menc Ježci Heřmanův Městec B O 7 7 1 6 0 0 18
59. Marek Kopecký Delta Pardubice O 13 7 1 6 0 0 4
60. Ladislav Šanda HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 4 7 1 6 0 0 4
61. Jan Dyntar HBC Jokerit Chrudim Ú 10 7 1 6 0 0 4
62. Tomáš Minařík Delta Pardubice Ú 5 6 4 2 0 0 2
63. Matěj Bohatý Ježci Heřmanův Městec B Ú 13 6 4 2 0 0 18
64. Ondřej Katrušin SK Prachovice Ú/O 9 6 4 2 0 0 0
65. Libor Holý HBC Jokerit Chrudim Ú 9 6 3 3 0 0 2
66. Zdeněk Beneš TJ Sršni Svitavy Ú 13 6 3 3 0 0 10
67. Tomáš Ježek SK Prachovice Ú 9 6 3 3 0 0 2
68. Tomáš Ventura HBC Opatovice nad Labem Ú 11 6 2 4 1 0 8
69. David Hořeňovský HBC Jokerit Chrudim Ú 7 6 2 4 2 0 0
70. Ondřej Laštovica TJ Lokomotiva Česká Třebová B O 11 6 2 4 0 0 8
71. Adam Svoboda HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C O 8 6 1 5 0 1 10
72. Vít Vohralík Ježci Heřmanův Městec B Ú 6 5 3 2 0 0 4
73. Jan Jirmásek TJ Lokomotiva Česká Třebová B O 2 5 3 2 0 1 0
74. Radovan Hájek TJ Lokomotiva Česká Třebová B Ú 9 5 3 2 0 0 8
75. Miroslav Svatoš HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C O 10 5 3 2 0 0 0
76. Jaroslav Matějovský HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C Ú 8 5 3 2 2 0 4
77. Vojtěch Dvořáček TJ Sršni Svitavy Ú 13 5 3 2 0 0 8
78. Jan Čermák HBC Jokerit Chrudim Ú 4 5 3 2 0 0 2
79. Jiří Ryčl HBC Jokerit Chrudim Ú 11 5 3 2 0 0 6
80. Jaroslav Novák SK Prachovice Ú 12 5 2 3 1 0 2
81. Aleš Dynter HBC Jokerit Chrudim Ú 10 5 2 3 0 0 24
82. Jiří Švihlík Delta Pardubice Ú 6 5 2 3 0 0 0
83. Jan Kralovič HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 11 5 2 3 0 0 2
84. Jan Feranec HBC Jokerit Chrudim O 9 5 2 3 0 0 4
85. Pavel Michal Delta Pardubice Ú 10 5 2 3 1 0 4
86. Tomáš Kaša HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C O 13 5 2 3 0 0 26
87. Petr Dolejš SK Prachovice O 13 5 2 3 1 0 28
88. Lukáš Knický SK Prachovice Ú 10 5 1 4 0 0 2
89. Lukáš Kříž TJ Lokomotiva Česká Třebová B O 12 5 1 4 1 0 24
90. Dušan Bobek HBC Jokerit Chrudim O 8 5 0 5 0 0 10
91. Patrick Pataki HBC Opatovice nad Labem Ú 12 4 3 1 0 0 28
92. Michal Průšek HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C Ú 6 4 2 2 0 0 0
93. Filip Bahník Ježci Heřmanův Městec B Ú 3 4 2 2 0 2 0
94. Radek Machek HBC Opatovice nad Labem Ú 9 4 2 2 1 0 57
95. Jan Nekvinda TJ Lokomotiva Česká Třebová B O 8 4 2 2 0 0 2
96. Pavel Škeřík TJ Lokomotiva Česká Třebová B Ú 6 4 2 2 1 0 0
97. Petr Šatara HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C O 9 4 2 2 1 0 0
98. Pavel Hohenberger HC Jestřábi Přelouč B O 9 4 1 3 0 0 18
99. Jan Svatuška HBC Opatovice nad Labem Ú 6 3 3 0 0 0 4
100. David Kazimír HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 10 3 3 0 0 0 0
101. Pavel Kopriva Ježci Heřmanův Městec B Ú 2 3 2 1 0 0 6
102. Vojtěch Karlík TJ Sršni Svitavy O 12 3 2 1 0 0 8
103. Lukáš Menšík SK Prachovice Ú 10 3 2 1 1 0 10
104. Aleš Kožený Delta Pardubice O 7 3 2 1 2 0 6
105. Karel Mojdl HBC Opatovice nad Labem O 12 3 2 1 1 0 2
106. Jaroslav Pospíšil HC Jestřábi Přelouč B Ú 8 3 2 1 0 0 4
107. Jakub Dvořák TJ Sršni Svitavy Ú 8 3 2 1 0 0 6
108. Štěpán Bořek HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C Ú 10 3 2 1 0 0 2
109. Jakub Holý HBC Jokerit Chrudim Ú 1 3 2 1 1 0 2
110. Viktor Mlejnek Ježci Heřmanův Městec B O 2 3 1 2 1 0 0
111. Lukáš Zeman TJ Lokomotiva Česká Třebová B O 5 3 1 2 0 0 0
112. Jaroslav Sotona SK Prachovice O 10 3 1 2 1 0 14
113. Pavel Rob HBC Opatovice nad Labem Ú 7 3 1 2 0 0 4
114. Dan Hanyš HbC Chlumec nad Cidlinou B O 13 3 1 2 1 0 10
115. Tomáš Hudec Ježci Heřmanův Městec B Ú 1 3 1 2 0 1 0
116. Marek Čep SK Prachovice O 10 3 1 2 0 0 12
117. Pavel Šováň Delta Pardubice O 10 3 1 2 0 0 4
118. Petr Erben HbC Chlumec nad Cidlinou B O 10 3 0 3 0 0 18
119. Karel Fiala TJ Sršni Svitavy Ú 10 3 0 3 0 0 35
120. Patrik Hloušek TJ Sršni Svitavy Ú 7 3 0 3 0 0 8
121. Vojtěch Mlynář HC Jestřábi Přelouč B Ú 9 3 0 3 0 0 24
122. Marek Hyksa TJ Lokomotiva Česká Třebová B Ú 11 2 2 0 0 0 8
123. Petr Kvasnička TJ Lokomotiva Česká Třebová B Ú 2 2 2 0 0 0 2
124. Lukáš Svoboda Ježci Heřmanův Městec B Ú 6 2 2 0 1 0 20
125. Jan Kopriva Ježci Heřmanův Městec B Ú 7 2 2 0 1 0 4
126. Filip Kasal HBC Opatovice nad Labem O 10 2 2 0 1 0 14
127. Tomáš Cacek HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C Ú 10 2 2 0 1 0 0
128. Ondřej Modrý HBC Jokerit Chrudim O 10 2 2 0 1 0 8
129. Zbyněk Ruda TJ Lokomotiva Česká Třebová B O 12 2 2 0 1 0 0
130. Josef Hynek TJ Lokomotiva Česká Třebová B Ú 1 2 2 0 1 1 4
131. Jan Nekvinda TJ Lokomotiva Česká Třebová B Ú 9 2 2 0 1 0 0
132. Tomáš Sura HBC Opatovice nad Labem O 11 2 2 0 1 0 10
133. Miroslav Kopáč HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C O 10 2 2 0 1 0 8
134. Tomáš Bittner HC Jestřábi Přelouč B Ú 6 2 2 0 0 0 4
135. Ondřej Filip HBC Jokerit Chrudim Ú 1 2 1 1 1 0 0
136. Filip Čapek TJ Lokomotiva Česká Třebová B Ú 8 2 1 1 0 0 18
137. Jan Šimek TJ Sršni Svitavy O 12 2 1 1 0 0 16
138. Jindřich Horníček Ježci Heřmanův Městec B O 3 2 1 1 0 0 2
139. Jan Topič HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C Ú 4 2 1 1 1 0 4
140. Tomáš Hájek HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 6 2 1 1 1 0 8
141. Michal Tulach Delta Pardubice O 11 2 1 1 0 0 6
142. Petr Staněk HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 3 2 1 1 0 0 32
143. Pavel Javorek SK Prachovice Ú/O 7 2 1 1 1 0 10
144. Robin Padyšák Ježci Heřmanův Městec B O 11 2 1 1 1 0 2
145. Jan Mikeš HC Jestřábi Přelouč B Ú 8 2 1 1 0 0 0
146. Tomáš Shejbal Delta Pardubice Ú 11 2 1 1 0 0 4
147. Michal Veselík HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C Ú 2 2 1 1 0 0 0
148. Tomáš Mach Ježci Heřmanův Městec B O 5 2 1 1 0 0 0
149. Michal Erben HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 2 2 1 1 0 0 2
150. Jan Kloz HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú/O 1 2 1 1 0 0 0
151. Tomáš Jirsa HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C Ú 1 2 1 1 1 0 0
152. Tomáš Petr Ježci Heřmanův Městec B Ú 1 2 1 1 0 0 2
153. Pavel Stloukal TJ Lokomotiva Česká Třebová B O 1 2 0 2 0 0 4
154. Filip Pecina HBC Jokerit Chrudim O 6 2 0 2 0 0 6
155. Zbyněk Čapek HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 3 2 0 2 0 0 25
156. Jan Skřivánek HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 1 2 0 2 0 0 0
157. Jiří Lauryn HC Jestřábi Přelouč B O 10 1 1 0 0 0 8
158. David Večerník Delta Pardubice Ú 2 1 1 0 1 0 0
159. Jan Pavlíček HC Jestřábi Přelouč B Ú 5 1 1 0 0 0 0
160. Martin Bulva HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C O 6 1 1 0 0 0 0
161. Václav Dvořák SK Prachovice Ú 5 1 1 0 1 0 0
162. Hana Lankašová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C Ú 2 1 1 0 0 1 0
163. Luboš Vrtáček HBC Opatovice nad Labem Ú 2 1 1 0 1 0 4
164. Martin Loukota HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C Ú 3 1 1 0 0 0 12
165. Lukáš Zítka HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 11 1 1 0 0 0 8
166. Michal Riedel Delta Pardubice O 5 1 1 0 1 0 6
167. Patrik Brzek HBC Opatovice nad Labem Ú 1 1 1 0 0 0 0
168. Petr Zaplatílek Delta Pardubice Ú 1 1 1 0 0 0 0
169. Antonín Kralovič HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 1 1 1 0 0 0 0
170. Tomáš Doubrava TJ Lokomotiva Česká Třebová B Ú 2 1 1 0 0 0 27
171. Petr Staněk HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 2 1 1 0 0 0 0
172. Patrik Škoda Ježci Heřmanův Městec B Ú 2 1 1 0 0 0 6
173. Martin Smažil TJ Lokomotiva Česká Třebová B Ú 3 1 1 0 0 0 0
174. Martin Kazimír HC Jestřábi Přelouč B Ú 5 1 1 0 0 0 0
175. Adam Matys HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 6 1 1 0 0 0 0
176. Stanislav Korel SK Prachovice Ú 1 1 1 0 1 0 0
177. Lukáš Vajda Ježci Heřmanův Městec B O 12 1 0 1 0 0 14
178. David Kopa HBC Opatovice nad Labem O 12 1 0 1 0 0 56
179. Vojtěch Šmíd Ježci Heřmanův Městec B O 2 1 0 1 0 0 2
180. Petr Macháček Delta Pardubice O 8 1 0 1 0 0 0
181. Slavomír Zděnek HC Jestřábi Přelouč B Ú 4 1 0 1 0 0 0
182. Karel Kabát HBC Opatovice nad Labem Ú 9 1 0 1 0 0 4
183. Petr Netušil HBC Opatovice nad Labem Ú 13 1 0 1 0 0 4
184. Jan Gabriel HBC Jokerit Chrudim Ú 3 1 0 1 0 0 2
185. Vojtěch Baumgartner Ježci Heřmanův Městec B Ú 4 1 0 1 0 0 0
186. Lukáš Kozel Ježci Heřmanův Městec B Ú 4 1 0 1 0 0 0
187. Jan Verner TJ Lokomotiva Česká Třebová B O 11 1 0 1 0 0 8
188. Martin Hájek SK Prachovice Ú/O 1 1 0 1 0 0 0
189. Jan Zahradníček HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú/O 5 1 0 1 0 0 0
190. Adam Marek HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú/O 2 1 0 1 0 0 6
191. Radek Živný SK Prachovice Ú 3 1 0 1 0 0 0
192. Tomáš Sejkanič HBC Opatovice nad Labem Ú/O 4 1 0 1 0 0 4
193. Marek Pavlíček Ježci Heřmanův Městec B O 4 1 0 1 0 0 0
194. Martin Kukla TJ Sršni Svitavy Ú 8 1 0 1 0 0 8
195. Břetislav Zeman TJ Lokomotiva Česká Třebová B O 7 1 0 1 0 0 8
196. Lubomír Bohatý Ježci Heřmanův Městec B O 4 1 0 1 0 0 6
197. Filip Balada HC Jestřábi Přelouč B Ú 8 1 0 1 0 0 2
198. Josef Macháček Ježci Heřmanův Městec B O 1 1 0 1 0 0 0
199. Petr Šafařík HBC Opatovice nad Labem Ú 7 1 0 1 0 0 2
200. Petr Kopriva Ježci Heřmanův Městec B O 4 1 0 1 0 0 6
201. Jakub Třináctý HC Jestřábi Přelouč B Ú 1 1 0 1 0 0 0
202. Michal Motyčka HBC Opatovice nad Labem B 3 1 0 1 0 0 6
203. Martin Holman HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 1 0 0 0 0 0 0
204. Petr Šanda HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
205. Michal Melša TJ Sršni Svitavy Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
206. Miroslav Janeček HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
207. Jiří Voženílek HC Jestřábi Přelouč B Ú 0 0 0 0 0 0 0
208. Marek Pospíšil HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
209. Doubravka Lucie Jirkovská HBC Jokerit Chrudim Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
210. Michal Plháček HBC Opatovice nad Labem O 2 0 0 0 0 0 4
211. Michal Drápalík HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 1 0 0 0 0 0 0
212. Tomáš Kubík HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
213. Jan Bořek HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
214. Jan Orlich TJ Lokomotiva Česká Třebová B O 0 0 0 0 0 0 0
215. Sebastiano Hasík Ježci Heřmanův Městec B Ú 3 0 0 0 0 0 0
216. Jan Kraus HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
217. Jakub Inderský Delta Pardubice O 6 0 0 0 0 0 0
218. Tomáš Vorba HC Jestřábi Přelouč B O 1 0 0 0 0 0 0
219. Jakub Vyskočil HBC Jokerit Chrudim Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
220. Štěpán Šubr HbC Chlumec nad Cidlinou B O 3 0 0 0 0 0 4
221. Vojtěch Navrátil HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
222. Miroslav Peřina HC Jestřábi Přelouč B Ú 1 0 0 0 0 0 0
223. Roman Staněk HBC Jokerit Chrudim O 0 0 0 0 0 0 0
224. Ondřej Němec HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
225. Tomáš Lipavský HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 3 0 0 0 0 0 0
226. Svatopluk Šidlo Ježci Heřmanův Městec B Ú 1 0 0 0 0 0 4
227. Adam Svoboda HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C O 2 0 0 0 0 0 0
228. Jakub Novák Ježci Heřmanův Městec B Ú 0 0 0 0 0 0 0
229. Jiří Šindelář HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
230. Tomáš Papoušek HBC Jokerit Chrudim Ú 0 0 0 0 0 0 0
231. Matěj Šindelka TJ Sršni Svitavy Ú 13 0 0 0 0 0 2
232. Petra Kvasničková TJ Lokomotiva Česká Třebová B Ú 1 0 0 0 0 0 0
233. Samuel Mifek TJ Sršni Svitavy Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
234. Petr Blažek HBC Jokerit Chrudim Ú 6 0 0 0 0 0 0
235. Ondřej Kade HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
236. Ernest Josef Jirkovský HBC Jokerit Chrudim Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
237. Petr Čuřík HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
238. David Novotný HBC Opatovice nad Labem Ú 2 0 0 0 0 0 0
239. Jakub Solnař HBC Jokerit Chrudim Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
240. Jan Cidlinský HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
241. Oliver Pirkl TJ Lokomotiva Česká Třebová B Ú 0 0 0 0 0 0 0
242. Jakub Horák Delta Pardubice Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
243. Lukáš Sokol TJ Sršni Svitavy Ú 2 0 0 0 0 0 0
244. Michal Křemenák HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
245. Ondřej Dostál HC Jestřábi Přelouč B Ú 1 0 0 0 0 0 2
246. Martin Žáček HBC Jokerit Chrudim Ú 0 0 0 0 0 0 0
247. Milan Váňa HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C O 9 0 0 0 0 0 4
248. David Novotný HC Jestřábi Přelouč B Ú 6 0 0 0 0 0 4
249. Tomáš Pilař Ježci Heřmanův Městec B Ú 1 0 0 0 0 0 0
250. Jiří Kadera HC Jestřábi Přelouč B Ú 2 0 0 0 0 0 0
251. Jiří Heller Delta Pardubice Ú 0 0 0 0 0 0 0
252. Martin Šmíd HC Jestřábi Přelouč B O 1 0 0 0 0 0 0
253. Michal Broulík TJ Lokomotiva Česká Třebová B Ú 1 0 0 0 0 0 0
254. Tomáš Špulák HBC Jokerit Chrudim Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
255. Aleš Mátl HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
256. Ondřej Lán HBC Opatovice nad Labem O 0 0 0 0 0 0 0
257. Dominik Šurkala HC Jestřábi Přelouč B Ú 6 0 0 0 0 0 2
258. Jakub Neubauer TJ Sršni Svitavy Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
259. Ladislav Demjanovič HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú/O 2 0 0 0 0 0 0
260. Petr Sedmák HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
261. Vojtěch Vostrčil TJ Lokomotiva Česká Třebová B O 2 0 0 0 0 0 2
262. Ondřej Kosina SK Prachovice Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
263. Petr Novotný HBC Opatovice nad Labem O 0 0 0 0 0 0 0
264. Filip Moravec HC Jestřábi Přelouč B Ú 1 0 0 0 0 0 0
265. Lucie Bártová Ježci Heřmanův Městec B Ú 4 0 0 0 0 0 0
266. Jakub Vidner HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 1 0 0 0 0 0 2
267. Marek Novotný HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
268. Matyáš Hromádko HBC Jokerit Chrudim Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
269. Petr Bílý TJ Sršni Svitavy Ú 13 0 0 0 0 0 6
270. Roman Borovec Delta Pardubice Ú 0 0 0 0 0 0 0
271. Jan Příhoda HC Jestřábi Přelouč B Ú 1 0 0 0 0 0 4
272. Jan Hejtmánek HBC Jokerit Chrudim Ú 0 0 0 0 0 0 0
273. Ondřej Honek Ježci Heřmanův Městec B O 1 0 0 0 0 0 0
274. Filip Gregora HBC Opatovice nad Labem Ú 0 0 0 0 0 0 0
275. Luděk Tesák HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
276. Michal Pirkl HBC Jokerit Chrudim O 0 0 0 0 0 0 0
277. Kristián Petrík TJ Sršni Svitavy Ú 12 0 0 0 0 0 4
278. Robert Brodský HBC Jokerit Chrudim Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
279. Martin Sláma HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 3 0 0 0 0 0 4
280. Kryštof Daníček Ježci Heřmanův Městec B Ú 4 0 0 0 0 0 2
281. Dominik Jirák SK Prachovice Ú 1 0 0 0 0 0 0
282. Miroslav Dekereš HC Jestřábi Přelouč B Ú 3 0 0 0 0 0 6
283. Michal Moravec HC Jestřábi Přelouč B Ú 1 0 0 0 0 0 0
284. Martin Demjanovič HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú 0 0 0 0 0 0 0
285. Filip Oliva HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
286. Štěpán Hron HBC Jokerit Chrudim Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
287. Jiří Tichý Delta Pardubice B 1 0 0 0 0 0 0
288. Petr Svoboda HC Jestřábi Přelouč B O 1 0 0 0 0 0 0
289. Michael Mrštný TJ Lokomotiva Česká Třebová B Ú 1 0 0 0 0 0 0
290. Lukáš Hladík HBC Jokerit Chrudim O 1 0 0 0 0 0 0
291. Miloš Kalous SK Prachovice Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
292. Martin Horák HBC Opatovice nad Labem Ú 0 0 0 0 0 0 0
293. Lukáš Vlk HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
294. Jaroslav Rožek HBC Jokerit Chrudim Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
295. Jiří Tesař TJ Sršni Svitavy O 7 0 0 0 0 0 14
296. Tereza Radová TJ Sršni Svitavy Ú 1 0 0 0 0 0 0
297. Martin Pejcha HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C O 7 0 0 0 0 0 0
298. Radek Musil HBC Jokerit Chrudim Ú 0 0 0 0 0 0 0
299. Jakub Jožák Ježci Heřmanův Městec B Ú 2 0 0 0 0 0 0
300. Pavel Lustyk TJ Sršni Svitavy Ú 2 0 0 0 0 0 2
301. Lukáš Hutla HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
302. Jaroslav Tlapák TJ Lokomotiva Česká Třebová B Ú 0 0 0 0 0 0 0
303. Michal Hudec HBC Jokerit Chrudim O 0 0 0 0 0 0 0
304. Martin Drápalík HC Jestřábi Přelouč B Ú 3 0 0 0 0 0 0
305. Stanislav Truhlář TJ Lokomotiva Česká Třebová B O 7 0 0 0 0 0 0
306. Dominik Losser Delta Pardubice Ú 2 0 0 0 0 0 0
307. Milan Merta HC Jestřábi Přelouč B Ú 1 0 0 0 0 0 0
308. Milan Holý Ježci Heřmanův Městec B Ú 6 0 0 0 0 0 4
309. Jakub Serbousek TJ Sršni Svitavy Ú 13 0 0 0 0 0 0
310. Jan Vala HBC Jokerit Chrudim Ú 1 0 0 0 0 0 0
311. Michal Šanda HbC Chlumec nad Cidlinou B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
312. Filip Mucha HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
313. Roman Jošt Ježci Heřmanův Městec B Ú 1 0 0 0 0 0 2
314. Martin Petráš HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C O 1 0 0 0 0 0 0
315. Jan Stehlík Ježci Heřmanův Městec B Ú 4 0 0 0 0 0 0
316. Petra Hovorková HBC Opatovice nad Labem Ú 2 0 0 0 0 0 0
317. Tomáš Vlk HC Jestřábi Přelouč B Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
318. Vojtěch Daněk TJ Sršni Svitavy Ú 1 0 0 0 0 0 0
Všichni
Odchytáno +40%
Odchytáno -40%
Poř. Jméno Tým Z M ÚSP(%) IG %IG SA Svs TM A SO
1. Petr Novelinka HBC Jokerit Chrudim 5 225 67.50 13 2.6 40 27 0 0 0
2. Jaroslav Tlapák TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1 45 66.67 7 7 21 14 0 0 0
3. Matěj Procházka Delta Pardubice 6 270 47.06 18 3 34 16 0 0 0
4. Petr Špaček HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C 9 413 38.30 29 3.22 47 18 0 0 1
5. Petr Menc Ježci Heřmanův Městec B 8 361 31.82 30 3.75 44 14 0 0 1
6. Jan Vondra HC Jestřábi Přelouč B 9 415 7.81 59 6.56 64 5 0 0 0
7. Michal Motyčka HBC Opatovice nad Labem 8 294 2.56 38 5.92 39 1 0 1 0
8. Pavel Baránek HbC Chlumec nad Cidlinou B 11 495 -10.00 22 2 20 -2 2 0 3
9. Ondřej Hoch TJ Sršni Svitavy 12 501 -14.29 40 3.63 35 -5 0 0 0
10. Jiří Pardovský SK Prachovice 13 546 -105.00 41 3.15 20 -21 2 0 2
11. Michal Poledno HBC Opatovice nad Labem 9 297 -5300.00 54 8.17 1 -53 0 0 1
12. Martin Kaplan TJ Lokomotiva Česká Třebová B 2 95 0 7 3.5 0 -7 0 0 0
13. Tomáš Pácha TJ Sršni Svitavy 3 67 0 11 7.32 0 -11 0 0 0
14. Martin Škoda HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C 4 180 0 24 6 0 -24 0 0 0
15. Václav Kycelt HbC Chlumec nad Cidlinou B 1 45 0 5 5 0 -5 0 0 0
16. Lukáš Varga HC Jestřábi Přelouč B 1 45 0 5 5 0 -5 0 0 0
17. Ondřej Kučera Ježci Heřmanův Městec B 5 217 0 26 5.42 0 -26 0 0 1
18. Michal Křemenák HC Jestřábi Přelouč B 1 45 0 2 2 0 -2 0 0 0
19. David Vostřák HBC Jokerit Chrudim 3 136 0 6 2 0 -6 0 0 1
20. Ondřej Voleský TJ Lokomotiva Česká Třebová B 8 360 0 42 5.25 0 -42 0 0 1
21. Aleš Trnečka TJ Sršni Svitavy 1 21 0 7 14.77 0 -7 0 0 0
22. Michal Havlíček HbC Chlumec nad Cidlinou B 1 45 0 0 0 0 0 0 0 1
23. Tomáš Snížek Delta Pardubice 4 180 0 14 3.5 0 -14 0 0 1
24. Jakub Třináctý HC Jestřábi Přelouč B 1 45 0 0 0 0 0 0 0 1
25. Martin Žáček HBC Jokerit Chrudim 1 45 0 9 9 0 -9 0 0 0
26. Pavel Svoboda TJ Lokomotiva Česká Třebová B 2 90 0 6 3 0 -6 0 0 0
27. Filip Kaván HBC Jokerit Chrudim 4 183 0 13 3.25 0 -13 0 0 1
28. Jiří Tichý Delta Pardubice 1 45 0 7 7 0 -7 0 0 0
29. Adam Páv Ježci Heřmanův Městec B 1 9 0 4 19.25 0 -4 0 0 0
30. Petr Smekal HC Jestřábi Přelouč B 1 50 0 4 4 0 -4 0 0 0
31. Filip Ament HBC Jokerit Chrudim 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Poř. Jméno Tým Z M ÚSP(%) IG %IG SA Svs TM A SO
1. Matěj Procházka Delta Pardubice 6 270 47.06 18 3 34 16 0 0 0
2. Petr Špaček HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C 9 413 38.30 29 3.22 47 18 0 0 1
3. Petr Menc Ježci Heřmanův Městec B 8 361 31.82 30 3.75 44 14 0 0 1
4. Jan Vondra HC Jestřábi Přelouč B 9 415 7.81 59 6.56 64 5 0 0 0
5. Michal Motyčka HBC Opatovice nad Labem 8 294 2.56 38 5.92 39 1 0 1 0
6. Pavel Baránek HbC Chlumec nad Cidlinou B 11 495 -10.00 22 2 20 -2 2 0 3
7. Ondřej Hoch TJ Sršni Svitavy 12 501 -14.29 40 3.63 35 -5 0 0 0
8. Jiří Pardovský SK Prachovice 13 546 -105.00 41 3.15 20 -21 2 0 2
9. Michal Poledno HBC Opatovice nad Labem 9 297 -5300.00 54 8.17 1 -53 0 0 1
10. Ondřej Voleský TJ Lokomotiva Česká Třebová B 8 360 0 42 5.25 0 -42 0 0 1
Poř. Jméno Tým Z M ÚSP(%) IG %IG SA Svs TM A SO
11. Petr Novelinka HBC Jokerit Chrudim 5 225 67.50 13 2.6 40 27 0 0 0
12. Jaroslav Tlapák TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1 45 66.67 7 7 21 14 0 0 0
13. Martin Kaplan TJ Lokomotiva Česká Třebová B 2 95 0 7 3.5 0 -7 0 0 0
14. Tomáš Pácha TJ Sršni Svitavy 3 67 0 11 7.32 0 -11 0 0 0
15. Martin Škoda HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C 4 180 0 24 6 0 -24 0 0 0
16. Václav Kycelt HbC Chlumec nad Cidlinou B 1 45 0 5 5 0 -5 0 0 0
17. Lukáš Varga HC Jestřábi Přelouč B 1 45 0 5 5 0 -5 0 0 0
18. Ondřej Kučera Ježci Heřmanův Městec B 5 217 0 26 5.42 0 -26 0 0 1
19. Michal Křemenák HC Jestřábi Přelouč B 1 45 0 2 2 0 -2 0 0 0
20. David Vostřák HBC Jokerit Chrudim 3 136 0 6 2 0 -6 0 0 1
21. Aleš Trnečka TJ Sršni Svitavy 1 21 0 7 14.77 0 -7 0 0 0
22. Michal Havlíček HbC Chlumec nad Cidlinou B 1 45 0 0 0 0 0 0 0 1
23. Tomáš Snížek Delta Pardubice 4 180 0 14 3.5 0 -14 0 0 1
24. Jakub Třináctý HC Jestřábi Přelouč B 1 45 0 0 0 0 0 0 0 1
25. Martin Žáček HBC Jokerit Chrudim 1 45 0 9 9 0 -9 0 0 0
26. Pavel Svoboda TJ Lokomotiva Česká Třebová B 2 90 0 6 3 0 -6 0 0 0
27. Filip Kaván HBC Jokerit Chrudim 4 183 0 13 3.25 0 -13 0 0 1
28. Jiří Tichý Delta Pardubice 1 45 0 7 7 0 -7 0 0 0
29. Adam Páv Ježci Heřmanův Městec B 1 9 0 4 19.25 0 -4 0 0 0
30. Petr Smekal HC Jestřábi Přelouč B 1 50 0 4 4 0 -4 0 0 0
31. Filip Ament HBC Jokerit Chrudim 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
# Tým Z V VP PP P Skóre B PVG PIG VPŘ IPŘ PŘ% IOS VOS OS OS% TM øTM
1. Delta Pardubice 13 12 0 0 1 105:47 0 8.08 3.62 22 3 48 45.83 12 2 45 73.33 112 9
2. HBC Jokerit Chrudim 13 9 1 1 4 65:39 0 5.00 3.00 15 4 56 26.79 8 2 41 80.49 108 8
3. Ježci Heřmanův Městec B 13 9 2 0 4 63:60 0 4.85 4.62 14 4 54 25.93 13 4 51 74.51 174 13
4. HbC Chlumec nad Cidlinou B 13 9 0 0 4 74:28 0 5.69 2.15 15 0 64 23.44 13 2 63 79.37 236 18
5. SK Prachovice 13 8 1 0 5 55:42 0 4.23 3.23 16 0 46 34.78 14 2 47 70.21 168 13
6. HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C 13 7 1 1 6 72:53 0 5.54 4.08 16 1 47 34.04 13 6 52 75 128 10
7. TJ Sršni Svitavy 13 5 1 0 8 29:59 0 2.23 4.54 11 2 51 21.57 13 0 61 78.69 181 14
8. TJ Lokomotiva Česká Třebová B 13 3 1 1 10 31:62 0 2.38 4.77 5 2 45 11.11 15 3 42 64.29 139 11
9. HC Jestřábi Přelouč B 13 3 1 2 10 33:70 0 2.54 5.38 7 3 57 12.28 10 0 46 78.26 143 11
10. HBC Opatovice nad Labem 13 0 0 3 13 26:93 0 2.00 7.15 8 2 46 17.39 18 0 66 72.73 243 19

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Loukota Martin 21236 163917 > 10 - 13. 10. 2019
2. Spáčil Miroslav 30146 163930 > 10 - 27. 10. 2019

HbC Chlumec nad Cidlinou B

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Chára Pavel 40366 163913 > 10 - 06. 10. 2019
2. Horák Štěpán 21514 163913 > 10 - 06. 10. 2019
3. Kosina Luděk 21517 163941 > 10 - 17. 11. 2019
4. Kosina Luděk 21517 163952 > OK - 08. 03. 2020
5. Marek Filip 21516 163902 > 10 - 22. 09. 2019
6. Staněk Petr 43824 163931 > 10 - 03. 11. 2019
7. Staněk Petr 43824 163931 > OK - 03. 11. 2019

HBC Jokerit Chrudim

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Dynter Aleš 20943 163908 > 10 - 29. 09. 2019

HBC Opatovice nad Labem

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Kopa David 40418 163904 > 10 - 22. 09. 2019
2. Kopa David 40418 163904 > OK - 22. 09. 2019
3. Kopa David 40418 163915 > 10 - 06. 10. 2019
4. Kopa Filip 26423 163942 > 10 - 17. 11. 2019
5. Machek Radek 34060 163915 > OK - 06. 10. 2019
6. Machek Radek 34060 163915 > 5 - 06. 10. 2019
7. Machek Radek 34060 163926 > 10 - 26. 10. 2019
8. Pataki Patrick 30520 163926 > 10 - 26. 10. 2019

HC Jestřábi Přelouč B

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Čapek Zbyněk 17531 163926 > 5 - 26. 10. 2019
2. Čapek Zbyněk 17531 163926 > OK - 26. 10. 2019
3. Slanina Marcel 7765 163906 > 10 - 28. 09. 2019

Ježci Heřmanův Městec B

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Bohatý Matěj 44584 163898 > 10 - 15. 09. 2019
2. Macenauer Dominik 22150 163898 > 10 - 15. 09. 2019
3. Menc Lubomír 9069 163898 > 10 - 15. 09. 2019
4. Šídlo Štěpán 41679 163949 > 10 - 24. 11. 2019
5. Svoboda Lukáš 31274 163913 > 10 - 06. 10. 2019

SK Prachovice

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Čep Tomáš 33262 163894 > OK - 08. 09. 2019
2. Čep Tomáš 33262 163894 > 10 - 08. 09. 2019
3. Dolejš Petr 44282 163952 > 10 - 08. 03. 2020
4. Hubáček Lukáš 30137 163919 > 10 - 13. 10. 2019

TJ Lokomotiva Česká Třebová B

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Čapek Filip 35654 163918 > 10 - 13. 10. 2019
2. Doubrava Tomáš 29329 163899 > 5 - 15. 09. 2019
3. Doubrava Tomáš 29329 163899 > OK - 15. 09. 2019
4. Kříž Lukáš 37696 163903 > 10 - 22. 09. 2019

TJ Sršni Svitavy

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Fiala Karel 46759 163915 > 5 - 06. 10. 2019
2. Fiala Karel 46759 163915 > OK - 06. 10. 2019
3. Škacha Matěj 46421 163950 > 10 - 24. 11. 2019

Partneři českého hokejbalu