Detailní statistiky - Český pohár

Poř. Hráč Tým Post Z B G A ppg shg TM
1. Milan Hromádka HC ŠD Písek O 1 11 4 7 0 0 2
2. Marek Kabele HC ŠD Písek O 1 8 2 6 0 0 0
3. Tomáš Lhota HBC Tygři Mladá Boleslav Ú 1 7 4 3 1 0 0
4. Ondřej Gába HC ŠD Písek O 1 7 3 4 1 0 0
5. Milan Hřebíček HC ŠD Písek O 1 7 3 4 1 0 2
6. Lukáš Lhota HBC Tygři Mladá Boleslav Ú 1 7 2 5 0 0 0
7. Tomáš Rod HC ŠD Písek Ú 1 7 2 5 0 0 2
8. Jan Jann SK Beer Stars Pluhův Žďár Ú 1 7 0 7 0 0 0
9. Jakub Mrva TJ Sokol Poruba Ú 1 6 4 2 1 1 2
10. František Janáčik SK Beer Stars Pluhův Žďár Ú 1 6 4 2 2 0 0
11. Alex Kotásek TJ Sokol Poruba Ú 1 5 2 3 0 0 0
12. Maroš Široký SK Beer Stars Pluhův Žďár O 1 5 1 4 0 0 0
13. Vojtěch Veselý HC Red Wings Hrdlořezy Ú 1 5 1 4 0 0 2
14. Lukáš Zelenka SK Pedagog České Budějovice Ú 1 4 3 1 0 0 2
15. Miroslav Rychlík HC ŠD Písek Ú 1 4 3 1 0 0 2
16. Petr Michajličenko Vlčí smečka Ústí nad Labem Ú 1 4 3 1 0 0 0
17. Tomáš Faigl Vlčí smečka Ústí nad Labem Ú 1 4 2 2 0 0 0
18. Radek Volf HC ŠD Písek Ú 1 4 2 2 0 0 2
19. Ondřej Svoboda TJ Sokol Poruba Ú 1 4 2 2 0 0 0
20. Jan Šimara HBK Vsetín Ú 1 4 2 2 0 0 0
21. Jan Diviš HbK Karviná B Ú 1 4 2 2 0 0 0
22. Jakub Kovárník SK Kelti 2008 Ú 1 4 2 2 0 0 0
23. Ondřej Bárta SK Pedagog České Budějovice Ú 1 4 2 2 0 0 0
24. Ondřej Poláček Vlčí smečka Ústí nad Labem Ú 1 4 1 3 1 0 0
25. Pavel Chovanec TJ Sokol Poruba Ú 1 4 1 3 0 0 0
26. Radim Dostál TJ Sokol Poruba Ú 1 4 0 4 0 0 0
27. Martin Krch SK Horní Bříza Ú 1 4 0 4 0 0 2
28. Vít Čapek HC ŠD Písek Ú 1 4 0 4 0 0 0
29. Ondřej Fárský HbK Karviná B Ú 1 4 0 4 0 0 0
30. David Štefanský HC Jestřábi Přelouč Ú 1 3 3 0 3 0 0
Zobrazena 1. - 30. položka z celkových 716
Poř. Jméno Tým Z IG %IG Svs W L SA ÚSP(%) SO A TM M
1. Lukáš Koubek TJ Blatná Datels 1 0 0.00 3 1 0 3 100.00 1 0 0 45
2. Václav Šubrt HBC Plzeň B 1 0 0.00 5 1 0 5 100.00 1 0 0 23
3. Ondřej Průša SK Beer Stars Pluhův Žďár 1 0 0.00 18 1 0 18 100.00 1 0 0 45
4. David Okruhlica SK IHC Jaselská Opava 1 0 0.00 20 1 0 20 100.00 1 0 0 45
5. Václav Laščák HBK Vsetín 1 0 0.00 24 1 0 24 100.00 1 0 0 45
6. Petr Davídek SK Pedagog České Budějovice 1 0 0.00 5 1 0 5 100.00 1 0 0 22
7. Ondřej Kočka HBC Plzeň B 1 0 0.00 5 1 0 5 100.00 1 0 0 21
8. Tomáš Hadraba HCB Fireball 99 Plzeň 1 1 1.00 29 1 0 30 96.67 0 0 0 45
9. Petr Smekal HC Jestřábi Přelouč 1 1 1.00 24 1 0 25 96.00 0 0 0 45
10. Radek Sládek HC Buldoci Stříbro 1 2 2.00 45 1 0 47 95.74 0 0 0 45
11. Jakub Folprecht HC Red Wings Hrdlořezy 1 2 2.00 43 1 0 45 95.56 0 0 0 45
12. Daniel Figura HbK Karviná B 1 1 1.00 21 1 0 22 95.45 0 0 0 45
13. Daniel Vítek Panthers Kadaň 1 1 1.00 18 1 0 19 94.74 0 0 0 45
14. Aleš Homolka HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem 1 1 1.00 17 1 0 18 94.44 0 0 0 45
15. František Pícha HbC Zliv 1 1 1.00 16 1 0 17 94.12 0 0 0 45
16. Lukáš Čára SK Jihlava 1 2 1.84 27 1 0 29 93.10 0 1 0 48
17. Jaroslav Keimar HBC Kladno B 1 2 2.00 22 1 0 24 91.67 0 0 0 45
18. David Manučarjan SK Hokejbal Žamberk 1 2 2.00 21 1 0 23 91.30 0 0 0 45
19. Jakub Hlaváč HC ŠD Písek 1 2 2.00 21 1 0 23 91.30 0 1 0 45
20. Petr Synek HbC Chlumec nad Cidlinou 1 2 2.00 20 1 0 22 90.91 0 0 0 45
21. Štěpán Kvapil TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 1 2 2.00 19 1 0 21 90.48 0 0 0 45
22. Lukáš Louša HC Dranreb City Nová Včelnice 1 3 2.70 28 1 0 31 90.32 0 0 2 50
23. Aleš Daněk SK Horní Bříza 1 2 2.00 18 1 0 20 90.00 0 0 0 45
24. Lukáš Machovec HBK Bulldogs Brno B 1 3 2.76 26 0 1 29 89.66 0 0 0 48
25. Jan Paleček HBC Pardubice C 1 3 3.00 25 0 1 28 89.29 0 0 0 45
26. Miroslav Nistor HBC Rakovník 1 4 4.00 33 0 1 37 89.19 0 0 0 45
27. Adam Řehoř SC Dragons Ústí nad Labem 1 5 5.00 41 0 1 46 89.13 0 0 0 45
28. Jan Celner Vlčí smečka Ústí nad Labem 1 1 1.00 8 1 0 9 88.89 0 0 0 45
29. Jaroslav Fukárek HBC Tygři Mladá Boleslav 1 2 2.00 16 1 0 18 88.89 0 0 0 45
30. Jan Matoušek SK Suchdol nad Lužnicí B 1 4 3.60 31 0 1 35 88.57 0 0 0 50
Zobrazena 1. - 30. položka z celkových 64
# Tým Z V VP PP P Skóre B PVG PIG VPŘ IPŘ PŘ% IOS VOS OS OS% TM øTM
1. HC Dranreb City Nová Včelnice 1 0 1 0 0 4:3 0 4.00 3.00 1 1 2 50 0 0 3 100 10 10
2. HBC Bazzy Děčín 1 1 0 0 0 6:3 0 6.00 3.00 2 0 3 66.67 1 0 2 50 4 4
3. HC Jestřábi Přelouč 1 1 0 0 0 5:1 0 5.00 1.00 3 0 4 75 0 0 1 100 2 2
4. TJ Sokol Poruba 1 1 0 0 0 12:4 0 12.00 4.00 1 0 3 33.33 0 1 2 100 4 4
5. SK Hokejbal Žamberk 1 1 0 0 0 3:2 0 3.00 2.00 1 0 3 33.33 0 0 3 100 8 8
6. HBC Flyers Jihlava 1 1 0 0 0 4:2 0 4.00 2.00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Vlčí smečka Ústí nad Labem 1 1 0 0 0 8:1 0 8.00 1.00 3 0 5 60 0 0 0 0 0 0
8. SK Horní Bříza 1 1 0 0 0 6:2 0 6.00 2.00 0 0 2 0 1 1 5 80 10 10
9. TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 1 1 0 0 0 3:2 0 3.00 2.00 1 0 2 50 0 0 6 100 12 12
10. HC ŠD Písek 1 1 0 0 0 20:2 0 20.00 2.00 3 0 3 100 0 0 6 100 10 10
11. HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem 1 1 0 0 0 5:1 0 5.00 1.00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. HBK Vsetín 1 1 0 0 0 5:0 0 5.00 0.00 0 0 3 0 0 0 2 100 4 4
13. SK Sudoměřice 1 1 0 0 0 6:3 0 6.00 3.00 1 0 2 50 1 0 2 50 6 6
14. HBC Tygři Mladá Boleslav 1 1 0 0 0 9:2 0 9.00 2.00 2 0 5 40 0 0 1 100 2 2
15. SK Jihlava 1 0 1 0 0 3:2 0 3.00 2.00 1 0 4 25 0 1 3 100 6 6
16. HC Red Wings Hrdlořezy 1 1 0 0 0 6:2 0 6.00 2.00 1 0 4 25 0 0 3 100 8 8
17. HBC Plzeň B 1 1 0 0 0 7:0 0 7.00 0.00 2 0 5 40 0 0 4 100 33 33
18. HBC Defekt Třebíz 1 0 1 0 0 4:3 0 4.00 3.00 1 0 3 33.33 0 0 4 100 8 8
19. SK Kelti 2008 1 1 0 0 0 6:3 0 6.00 3.00 1 0 5 20 0 0 1 100 12 12
20. SK Pedagog České Budějovice 1 1 0 0 0 8:2 0 8.00 2.00 1 0 2 50 1 0 4 75 8 8
21. HbC Chlumec nad Cidlinou 1 1 0 0 0 4:2 0 4.00 2.00 0 0 0 0 0 0 2 100 6 6
22. HC Buldoci Stříbro 1 1 0 0 0 3:2 0 3.00 2.00 0 0 0 0 0 0 2 100 4 4
23. HCB Fireball 99 Plzeň 1 1 0 0 0 4:1 0 4.00 1.00 0 1 4 0 0 0 2 100 6 6
24. SK IHC Jaselská Opava 1 1 0 0 0 8:0 0 8.00 0.00 0 0 1 0 0 1 4 100 8 8
25. HBC Kladno B 1 1 0 0 0 4:2 0 4.00 2.00 0 0 4 0 1 0 1 0 2 2
26. HbC Zliv 1 1 0 0 0 6:1 0 6.00 1.00 1 0 1 100 0 0 0 0 0 0
27. SK Beer Stars Pluhův Žďár 1 1 0 0 0 10:0 0 10.00 0.00 2 0 4 50 0 0 1 100 6 6
28. TJ Blatná Datels 1 1 0 0 0 3:0 0 3.00 0.00 1 0 2 50 0 0 1 100 2 2
29. Rafani Praha 1 1 0 0 0 7:3 0 7.00 3.00 4 1 7 57.14 0 1 4 100 18 18
30. Panthers Kadaň 1 1 0 0 0 4:1 0 4.00 1.00 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
31. HbK Karviná B 1 1 0 0 0 6:1 0 6.00 1.00 0 0 2 0 1 1 2 50 4 4
32. HBK Bulldogs Brno B 1 0 0 1 0 2:3 0 2.00 3.00 0 1 3 0 1 0 4 75 8 8
33. HBC F-D Ostrava 1 0 0 0 1 0:8 0 0.00 8.00 0 1 4 0 0 0 1 100 2 2
34. SK Ďáblové Praha 1 0 0 0 1 2:6 0 2.00 6.00 0 0 3 0 1 0 4 75 10 10
35. TJ Snack Dobřany B 1 0 0 0 1 2:3 0 2.00 3.00 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
36. HBC Rolling Balwans Plzeň 1 0 0 0 1 1:4 0 1.00 4.00 0 0 2 0 0 1 4 100 10 10
37. HBC Prachatice B 1 0 0 0 1 2:8 0 2.00 8.00 1 0 4 25 1 0 2 50 14 14
38. HBC Pardubice C 1 0 0 0 1 2:4 0 2.00 4.00 0 0 2 0 0 0 0 0 2 2
39. SK HC Rosa České Budějovice 1 0 0 0 1 1:6 0 1.00 6.00 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2
40. SK Kalich Tábor 1 0 0 0 1 0:10 0 0.00 10.00 0 0 1 0 2 0 4 50 12 12
41. HBC Přerov 1 0 0 0 1 0:5 0 0.00 5.00 0 0 2 0 0 0 3 100 6 6
42. SHC Killers Litoměřice 1 0 0 0 1 2:9 0 2.00 9.00 0 0 1 0 2 0 5 60 20 20
43. HBC Rakovník 1 0 0 0 1 2:4 0 2.00 4.00 1 0 1 100 0 0 4 100 8 8
44. HBC Taurus Plzeň 1 0 0 0 1 0:3 0 0.00 3.00 0 0 1 0 1 0 2 50 54 54
45. HBC Most B 1 0 0 0 1 1:4 0 1.00 4.00 0 0 0 0 0 0 2 100 4 4
46. SK Suchdol nad Lužnicí B 1 0 0 1 0 3:4 0 3.00 4.00 0 0 3 0 1 1 2 50 8 8
47. HBC Dandy Malé Březno 1 0 0 0 1 3:6 0 3.00 6.00 1 0 2 50 2 0 3 33.33 6 6
48. HBC Enviform Třinec 1 0 0 0 1 1:6 0 1.00 6.00 1 1 2 50 0 0 2 100 4 4
49. TJ Lokomotiva Česká Třebová 1 0 0 0 1 2:3 0 2.00 3.00 0 0 3 0 1 0 3 66.67 8 8
50. HBC Hradec Králové 1988 B 1 0 0 0 1 1:5 0 1.00 5.00 0 0 1 0 3 0 4 25 8 8
51. TJ Tatran Třemošná 1 0 0 0 1 2:6 0 2.00 6.00 1 1 5 20 0 0 2 100 4 4
52. HBC Nové Strašecí 1 0 0 1 0 3:4 0 3.00 4.00 0 0 4 0 1 0 3 66.67 6 6
53. JVSK SLZA Okříšky 1 0 0 0 1 2:4 0 2.00 4.00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54. SC Dragons Ústí nad Labem 1 0 0 0 1 1:5 0 1.00 5.00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55. HC Warriors Havířov 1 0 0 0 1 4:12 0 4.00 12.00 0 1 2 0 1 0 3 66.67 6 6
56. HBC Vikings České Budějovice 1 0 0 0 1 2:3 0 2.00 3.00 0 0 6 0 1 0 2 50 14 14
57. HBC Flames Volary 1 0 0 0 1 2:20 0 2.00 20.00 0 0 6 0 3 0 3 0 8 8
58. HSÚ Berani Ústí nad Labem 1 0 0 0 1 1:8 0 1.00 8.00 0 0 0 0 3 0 5 40 10 10
59. HBC Hodonín B 1 0 0 0 1 3:6 0 3.00 6.00 1 0 2 50 1 0 2 50 6 6
60. HBC Plzeň-Litice 1 0 0 0 1 0:7 0 0.00 7.00 0 0 4 0 2 0 5 60 37 37
61. HBC Hostivař B 1 0 0 0 1 3:7 0 3.00 7.00 0 1 4 0 4 1 7 42.86 46 46
62. TJ Kovo Praha B 1 0 0 0 1 3:6 0 3.00 6.00 0 0 1 0 1 0 5 80 10 10
63. SK Kometa Polička 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64. HBC Prachatice 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65. HBC Malenovice 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
66. Ježci Heřmanův Městec 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67. HBC Svítkov Stars Pardubice 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
68. SK Suchdol nad Lužnicí 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
69. HBC Hodonín 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70. HBK Bulldogs Brno 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

HBC Hostivař B

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Dušák Daniel 36045 169583 > 10 - 28. 09. 2021
2. Dušák Daniel 36045 169583 > OK - 28. 09. 2021

HBC Plzeň B

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Zíka Radek 38712 169491 > 5 - 30. 09. 2021
2. Zíka Radek 38712 169491 > OK - 30. 09. 2021

HBC Prachatice B

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Bílý Josef 38552 169494 > 10 - 24. 09. 2021

HBC Taurus Plzeň

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Blümel Petr 38536 169492 > 10 - 28. 09. 2021
2. Palkovič Martin 47738 169492 > 10 - 28. 09. 2021
3. Soukup Lukáš 37599 169492 > 10 - 28. 09. 2021
4. Soukup Lukáš 37599 169492 > OK - 28. 09. 2021

HBC Vikings České Budějovice

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Konrád Milan 20124 169504 > 10 - 09. 10. 2021

Rafani Praha

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Vondráček Roman 5415 169583 > 10 - 28. 09. 2021

SHC Killers Litoměřice

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Patrák Jakub 41951 169584 > 10 - 28. 09. 2021

SK Kelti 2008

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Kohout Marek 38779 169499 > 10 - 08. 10. 2021