Detailní statistiky - Český pohár

Poř. Hráč Tým Post Z B G A ppg shg TM
1. Lukáš Kopta HBC Plzeň-Litice Ú 3 10 5 5 0 0 0
2. Jakub Juroško HBC Plzeň-Litice Ú 3 9 3 6 2 0 0
3. Zdeněk Beneš TJ Sršni Svitavy Ú 2 8 7 1 1 0 2
4. Matěj Hnyk HC ŠD Písek Ú 3 8 7 1 1 0 0
5. Martin Čejgl Ježci Heřmanův Městec B Ú 3 8 6 2 0 0 0
6. Jan Šimara HBK Vsetín Ú 3 8 5 3 0 0 8
7. Lukáš Zelenka SK Pedagog České Budějovice Ú 2 8 3 5 0 0 0
8. Milan Hřebíček HC ŠD Písek O 3 8 3 5 0 0 2
9. Ondřej Tobiáš SK Kometa Polička Ú 2 7 7 0 2 0 0
10. Michal Válek TJ Lokomotiva Česká Třebová Ú 2 7 5 2 0 0 2
11. Karel Trávníček HbC Zliv Ú 2 7 5 2 0 0 0
12. Adam Bárta SK Pedagog České Budějovice Ú 2 7 4 3 1 0 0
13. Martin Zavřel SK IHC Jaselská Opava Ú 2 7 3 4 0 0 0
14. Miroslav Rychlík HC ŠD Písek Ú 2 7 3 4 0 0 0
15. Ondřej Svoboda TJ Sokol Poruba Ú 3 7 3 4 0 0 2
16. Adam Hruboš HBC Malenovice O 2 7 3 4 0 0 8
17. Dominik Řehák TJ Lokomotiva Česká Třebová Ú 2 7 2 5 0 0 0
18. Milan Hromádka HC ŠD Písek Ú 2 7 2 5 0 0 0
19. Marek Mejzlík JVSK SLZA Okříšky Ú 2 7 0 7 0 0 30
20. Tomáš Tóth Rafani Praha Ú 2 6 5 1 0 0 0
21. Tomáš Sládek SK Suchdol nad Lužnicí Ú 2 6 5 1 2 0 0
22. David Helešic HBC Hodonín Ú 2 6 4 2 1 0 0
23. Vojtěch Šmíd Ježci Heřmanův Městec Ú 3 6 3 3 0 0 4
24. Michal Rapant HBC Hodonín Ú 3 6 3 3 0 0 0
25. Šimon Hnyk HC ŠD Písek Ú 3 6 3 3 1 0 0
26. Michal Jelínek Rafani Praha Ú 2 6 3 3 0 0 0
27. Vojtěch Palcer SK IHC Jaselská Opava Ú 2 6 3 3 0 0 0
28. Jakub Šiman HBC Plzeň-Litice O 3 6 1 5 0 0 0
29. Adam Holuša SK IHC Jaselská Opava Ú 2 6 1 5 0 0 0
30. Tomáš Kudela HBK Vsetín O 2 6 1 5 0 0 0
Zobrazena 1. - 30. položka z celkových 1212
Poř. Jméno Tým Z IG %IG Svs W L SA ÚSP(%) SO A TM M
1. Jiří Šťovíček HBC Svítkov Stars Pardubice 1 0 0.00 14 1 0 14 100.00 1 0 0 45
2. Zdeněk Banda Elba DDM Ústí nad Labem 1 0 0.00 7 1 0 7 100.00 1 0 0 23
3. David Buneš Elba DDM Ústí nad Labem 1 0 0.00 9 1 0 9 100.00 1 0 0 21
4. Jan Kostovič HSÚ Berani Ústí nad Labem 1 0 0.00 19 1 0 19 100.00 1 1 0 45
5. Antonín Křemenák HBC Kladno 1 0 0.00 9 1 0 9 100.00 1 0 0 21
6. Jiří Paleček HBC Hostivař B 1 0 0.00 13 1 0 13 100.00 1 0 0 45
7. Marek Košňar TJ Snack Dobřany 1 0 0.00 15 0 1 15 100.00 1 0 0 21
8. Filip Janák SK Suchdol nad Lužnicí 2 0 0.00 23 2 0 23 100.00 2 0 0 90
9. David Břeň TJ Lokomotiva Česká Třebová 1 0 0.00 23 1 0 23 100.00 1 0 0 45
10. Richard Makara HBK Bulldogs Brno 1 1 1.00 24 1 0 25 96.00 0 0 0 45
11. Aleš Daněk SK Horní Bříza 2 5 2.50 88 1 1 93 94.62 0 0 0 90
12. Karel Horal TJ Blatná Datels 1 2 2.00 33 1 0 35 94.29 0 0 0 45
13. Vít Čapek HC ŠD Písek 2 4 2.00 64 2 0 68 94.12 1 0 0 90
14. Jakub Jošt TJ Lokomotiva Česká Třebová 1 2 2.00 32 0 1 34 94.12 0 0 0 45
15. Michal Novák SK Kometa Polička 1 1 1.00 16 1 0 17 94.12 0 0 0 45
16. David Manučarjan SK Hokejbal Letohrad 1 2 2.09 30 0 1 32 93.75 0 0 0 43
17. Lukáš Haváček TJ Snack Dobřany B 1 3 3.19 42 0 1 45 93.33 0 0 0 42
18. Ondřej Šolc SK Hokejbal Letohrad B 1 2 1.80 28 0 1 30 93.33 0 0 0 50
19. Miroslav Solar HBC Kladno 1 1 1.91 13 1 0 14 92.86 0 0 0 23
20. Josef Kutěj HBK Vsetín 2 3 1.50 39 2 0 42 92.86 1 0 0 90
21. Petr Brykner HBC Hradec Králové 1988 1 2 2.00 24 1 0 26 92.31 0 0 0 45
22. Michal Šupík SK Kometa Polička 1 1 1.00 12 1 0 13 92.31 0 0 0 45
23. Ondřej Hoch TJ Sršni Svitavy 2 5 3.39 56 1 1 61 91.80 0 0 0 66
24. Lukáš Sterenčák HBK Bulldogs Brno 1 2 2.00 22 1 0 24 91.67 0 0 0 45
25. Michal Chmurčiak HBC Přerov 1 4 4.00 37 0 1 41 90.24 0 0 0 45
26. Jan Čadek HBC Nové Strašecí 2 5 3.00 45 1 1 50 90.00 0 0 0 75
27. Miroslav Krásný HBC Plzeň-Litice 3 7 2.33 60 2 1 67 89.55 1 0 0 135
28. Leoš Gerstberger SHC Killers Litoměřice 1 2 2.00 17 1 0 19 89.47 0 0 0 45
29. Luboš Oláh HBC Hodonín 3 7 2.47 59 2 1 66 89.39 1 0 0 127
30. Dominik Svoboda HBC Dandy Malé Březno 3 13 4.04 108 2 1 121 89.26 0 0 0 144
Zobrazena 1. - 30. položka z celkových 100
# Tým Z V VP PP P Skóre B PVG PIG VPŘ IPŘ PŘ% IOS VOS OS OS% TM øTM
1. HBK Vsetín 3 3 0 0 0 17:7 0 5.67 2.33 1 0 7 14.29 2 1 11 81.82 30 10
2. HC ŠD Písek 3 3 0 0 0 24:8 0 8.00 2.67 3 0 8 37.5 0 0 1 100 4 1
3. TJ Blatná Datels 3 2 1 0 0 12:5 0 4.00 1.67 1 0 9 11.11 1 0 5 80 10 3
4. TJ Sokol Poruba 3 2 0 0 1 14:12 0 4.67 4.00 2 0 8 25 3 0 10 70 24 8
5. Ježci Heřmanův Městec B 3 1 1 0 1 16:15 0 5.33 5.00 1 1 9 11.11 3 0 3 0 10 3
6. TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 3 2 0 0 1 12:10 0 4.00 3.33 5 0 12 41.67 3 1 7 57.14 14 5
7. HBC Hodonín 3 2 0 0 1 16:7 0 5.33 2.33 1 1 10 10 0 0 4 100 10 3
8. HBC Dandy Malé Březno 3 0 2 0 1 9:13 0 3.00 4.33 3 0 6 50 2 1 10 80 30 10
9. HBC Plzeň-Litice 3 2 0 0 1 17:7 0 5.67 2.33 2 0 5 40 2 0 9 77.78 53 18
10. HBC Tygři Mladá Boleslav 3 1 1 1 0 16:14 0 5.33 4.67 3 1 10 30 0 1 5 100 10 3
11. HBC Rakovník 3 2 0 0 1 17:6 0 5.67 2.00 0 0 2 0 2 0 7 71.43 71 24
12. Ježci Heřmanův Městec 3 1 1 0 1 15:12 0 5.00 4.00 2 0 7 28.57 2 0 6 66.67 51 17
13. SK Suchdol nad Lužnicí 2 2 0 0 0 13:0 0 6.50 0.00 2 0 3 66.67 0 0 2 100 4 2
14. SK Kometa Polička 2 2 0 0 0 13:2 0 6.50 1.00 3 0 7 42.86 0 3 10 100 18 9
15. Rafani Praha 2 2 0 0 0 13:9 0 6.50 4.50 0 0 3 0 1 0 2 50 4 2
16. SK Pedagog České Budějovice 2 2 0 0 0 15:7 0 7.50 3.50 3 0 7 42.86 2 0 6 66.67 16 8
17. HBK Bulldogs Brno 2 2 0 0 0 7:3 0 3.50 1.50 1 0 5 20 0 0 3 100 8 4
18. SK Kelti 2008 2 1 0 1 0 11:9 0 5.50 4.50 0 1 5 0 2 0 7 71.43 16 8
19. Eagles Brno 2 1 0 0 1 4:10 0 2.00 5.00 0 0 5 0 1 0 6 83.33 14 7
20. TJ KOVO Praha 2 1 0 0 1 7:9 0 3.50 4.50 0 1 3 0 1 0 5 80 10 5
21. HSÚ Berani Ústí nad Labem 2 1 0 1 0 8:4 0 4.00 2.00 1 0 7 14.29 2 0 5 60 24 12
22. HC Buldoci Stříbro 2 0 1 0 1 4:10 0 2.00 5.00 0 0 4 0 3 0 6 50 12 6
23. SK Prachovice 2 0 1 0 1 7:7 0 3.50 3.50 0 0 3 0 1 0 3 66.67 6 3
24. SK Horní Bříza 2 1 0 0 1 5:5 0 2.50 2.50 2 1 7 28.57 0 0 7 100 14 7
25. HbC Zliv 2 0 1 0 1 11:12 0 5.50 6.00 1 0 3 33.33 1 0 1 0 2 1
26. Vlčí smečka Ústí nad Labem 2 1 0 0 1 6:5 0 3.00 2.50 0 0 2 0 1 0 2 50 6 3
27. HC Jestřábi Přelouč 2 1 0 0 1 10:17 0 5.00 8.50 0 0 1 0 1 0 3 66.67 8 4
28. TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 1 0 0 1 14:3 0 7.00 1.50 0 2 5 0 0 0 6 100 32 16
29. TJ Sršni Svitavy 2 1 0 0 1 10:8 0 5.00 4.00 1 0 4 25 0 0 3 100 8 4
30. JVSK SLZA Okříšky 2 1 0 0 1 9:5 0 4.50 2.50 1 1 8 12.5 1 1 9 88.89 46 23
31. HBC Malenovice 2 1 0 0 1 12:12 0 6.00 6.00 2 0 5 40 2 0 7 71.43 14 7
32. HBC Prachatice B 2 1 0 0 1 7:9 0 3.50 4.50 0 0 1 0 1 0 2 50 4 2
33. HBC Pardubice B 2 1 0 0 1 4:10 0 2.00 5.00 1 0 4 25 2 0 8 75 16 8
34. HBC Plzeň B 2 1 0 0 1 8:7 0 4.00 3.50 0 0 8 0 0 0 3 100 10 5
35. HBC Hostivař B 2 1 0 1 0 10:4 0 5.00 2.00 1 0 5 20 1 0 3 66.67 8 4
36. SK IHC Jaselská Opava 2 1 0 0 1 17:7 0 8.50 3.50 1 0 5 20 0 0 3 100 12 6
37. SHC Killers Litoměřice 2 1 0 0 1 3:7 0 1.50 3.50 2 0 4 50 0 0 1 100 12 6
38. HBC Nové Strašecí 2 1 0 0 1 13:10 0 6.50 5.00 0 0 4 0 0 0 3 100 6 3
39. SK Suchdol nad Lužnicí B 2 0 1 0 1 9:14 0 4.50 7.00 2 0 6 33.33 1 0 5 80 14 7
40. Elba DDM Ústí nad Labem 1 1 0 0 0 6:0 0 6.00 0.00 1 0 4 25 0 0 1 100 2 2
41. HBC Hostivař 1 1 0 0 0 5:4 0 5.00 4.00 2 0 5 40 0 0 1 100 6 6
42. HC Kert Park Praha 1 0 1 0 0 5:4 0 5.00 4.00 0 0 2 0 1 1 3 66.67 8 8
43. HBC Pardubice 1 1 0 0 0 5:2 0 5.00 2.00 1 0 1 100 0 1 1 100 2 2
44. HbK Karviná 1 1 0 0 0 6:4 0 6.00 4.00 2 0 4 50 1 0 3 66.67 6 6
45. HBC Kladno 1 1 0 0 0 5:1 0 5.00 1.00 1 0 2 50 0 0 2 100 6 6
46. HBC Hradec Králové 1988 1 1 0 0 0 5:2 0 5.00 2.00 1 0 2 50 0 0 3 100 14 14
47. HBC Svítkov Stars Pardubice 1 1 0 0 0 7:0 0 7.00 0.00 2 0 6 33.33 0 0 3 100 6 6
48. SK Jihlava 1 0 0 0 1 1:7 0 1.00 7.00 0 1 5 0 0 0 4 100 10 10
49. Panthers Kadaň 1 0 0 1 0 4:5 0 4.00 5.00 0 1 2 0 1 0 2 50 4 4
50. SK Beer Stars Pluhův Žďár 1 0 0 1 0 5:6 0 5.00 6.00 0 0 1 0 1 0 3 66.67 10 10
51. SK Sudoměřice 1 0 0 0 1 4:8 0 4.00 8.00 2 0 7 28.57 1 0 2 50 4 4
52. HBC Taurus Plzeň 1 0 0 0 1 1:10 0 1.00 10.00 0 0 0 0 0 0 1 100 2 2
53. HBC Flyers Jihlava 1 0 0 0 1 4:8 0 4.00 8.00 0 0 1 0 1 0 2 50 4 4
54. SC Dragons Ústí nad Labem 1 0 0 0 1 4:6 0 4.00 6.00 0 0 0 0 1 0 3 66.67 6 6
55. HBC Flames Volary 1 0 0 0 1 3:7 0 3.00 7.00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56. SK Pedagog České Budějovice B 1 0 0 0 1 4:12 0 4.00 12.00 0 0 0 0 1 0 3 66.67 6 6
57. HBC Hradec Králové 1988 B 1 0 0 0 1 4:9 0 4.00 9.00 0 0 1 0 1 0 2 50 4 4
58. HCB Fireball 99 Plzeň 1 0 0 0 1 2:4 0 2.00 4.00 0 0 1 0 0 0 4 100 8 8
59. HC Red Wings Hrdlořezy 1 0 0 0 1 0:7 0 0.00 7.00 0 0 1 0 0 0 2 100 4 4
60. Defekt Třebíz 1 0 0 0 1 0:5 0 0.00 5.00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61. SK Hokejbal Letohrad 1 0 0 0 1 1:3 0 1.00 3.00 0 0 1 0 1 0 3 66.67 6 6
62. HBC Přerov 1 0 0 0 1 1:4 0 1.00 4.00 0 0 1 0 0 0 4 100 12 12
63. Elba DDM Ústí nad Labem B 1 0 0 0 1 2:3 0 2.00 3.00 0 0 1 0 2 0 4 50 8 8
64. HBC Rolling Balwans Plzeň 1 0 0 0 1 0:5 0 0.00 5.00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65. HBC Kladno B 1 0 0 0 1 2:8 0 2.00 8.00 0 0 2 0 0 0 4 100 8 8
66. TJ Snack Dobřany 1 0 0 1 0 3:4 0 3.00 4.00 0 0 1 0 1 0 3 66.67 6 6
67. HBC Enviform Třinec 1 0 0 0 1 3:5 0 3.00 5.00 1 0 5 20 1 0 6 83.33 14 14
68. SK Kalich Tábor 1 0 0 0 1 1:8 0 1.00 8.00 1 0 2 50 4 0 7 42.86 16 16
69. HBC Plzeň C 1 0 0 0 1 3:6 0 3.00 6.00 1 0 3 33.33 0 0 2 100 4 4
70. TJ Tatran Třemošná 1 0 0 1 0 3:4 0 3.00 4.00 1 0 3 33.33 0 0 0 0 0 0
71. HBC Ještěři Ústí nad Labem 1 0 0 0 1 1:8 0 1.00 8.00 0 0 2 0 0 0 1 100 2 2
72. SK Dubí 1 0 0 0 1 0:5 0 0.00 5.00 0 0 2 0 0 0 3 100 40 40
73. HbC Chlumec nad Cidlinou 1 0 0 1 0 3:4 0 3.00 4.00 0 0 2 0 0 0 1 100 2 2
74. TJ Snack Dobřany B 1 0 0 0 1 2:3 0 2.00 3.00 0 0 1 0 1 1 3 66.67 6 6
75. SK Hokejbal Letohrad B 1 0 0 1 0 1:2 0 1.00 2.00 0 0 1 0 1 0 3 66.67 6 6
76. HBC Vikings České Budějovice 1 0 0 1 0 6:7 0 6.00 7.00 1 0 1 100 1 0 3 66.67 6 6
77. HBC Pardubice C 1 0 0 0 1 4:6 0 4.00 6.00 1 0 2 50 0 0 1 100 2 2
78. HBC Opatovice nad Labem 1 0 0 0 1 0:13 0 0.00 13.00 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
79. HC Warriors Havířov 1 0 0 0 1 3:14 0 3.00 14.00 0 0 2 0 0 0 1 100 2 2
80. HBK Bulldogs Brno B 1 0 0 0 1 3:7 0 3.00 7.00 0 0 2 0 0 0 2 100 4 4
81. TJ KOVO Praha B 1 0 0 0 1 4:5 0 4.00 5.00 1 0 2 50 0 0 2 100 4 4
82. HBC Prachatice 1 0 0 0 1 4:6 0 4.00 6.00 1 0 3 33.33 2 0 3 33.33 8 8
83. HbK Karviná B 1 0 0 0 1 3:6 0 3.00 6.00 0 0 2 0 1 0 4 75 8 8
84. HBC Plzeň 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

HBC Dandy Malé Březno

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Drenčko Jan 33575 173270 > 10 - 06. 11. 2022

HBC Plzeň-Litice

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Hupák Zbyněk 27541 173237 > 10 - 25. 10. 2022
2. Vágner Václav 50133 173357 > 5 - 17. 11. 2022
3. Vágner Václav 50133 173357 > OK - 17. 11. 2022

HBC Rakovník

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Pospíšil Jan 23606 173352 > 10 - 17. 11. 2022
2. Pospíšil Jan 23606 173352 > OK - 17. 11. 2022
3. Šíma Tomáš 46159 173352 > OK - 17. 11. 2022
4. Šíma Tomáš 46159 173352 > 5 - 17. 11. 2022

HSÚ Berani Ústí nad Labem

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Netušil Jaroslav 30876 173270 > 10 - 06. 11. 2022

Ježci Heřmanův Městec

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Hudec Tomáš 38021 173359 > 10 - 17. 11. 2022
2. Kopriva Petr 34985 173359 > 5 - 17. 11. 2022
3. Kopriva Petr 34985 173359 > OK - 17. 11. 2022

JVSK SLZA Okříšky

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Mejzlík Marek 38082 173208 > 10 - 30. 10. 2022
2. Mejzlík Marek 38082 173208 > OK - 30. 10. 2022

SHC Killers Litoměřice

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Stibal Marek 34899 172734 > 10 - 28. 09. 2022

SK Dubí

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Kváš Miloslav 17745 172654 > 10 - 28. 09. 2022
2. Kváš Miloslav 17745 172654 > OK - 28. 09. 2022

TJ Lokomotiva Česká Třebová

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Škeřík Pavel 35268 173225 > 10 - 28. 10. 2022
2. Švec Štěpán 21163 173225 > 10 - 28. 10. 2022