Detailní statistiky - 2. Liga

Poř. Hráč Tým Post Z B G A ppg shg TM
1. Miloslav Kváš HbC Rondo Teplice Ú 4 18 8 10 2 1 6
2. Martin Zdvořáček Vlčí smečka Ústí nad Labem Ú 6 16 5 11 1 0 4
3. Vojtěch Uhlíř HBC Bazzy Děčín Ú 7 16 4 12 2 0 8
4. Lukáš Drnec HBC Bazzy Děčín Ú 7 15 8 7 2 1 0
5. Radek Hůja HBC Bazzy Děčín Ú 7 15 7 8 0 0 8
6. Jan Grosse Vlčí smečka Ústí nad Labem Ú 6 12 4 8 0 0 8
7. Marek Brabec SHC Killers Litoměřice Ú 6 11 4 7 0 0 4
8. Michal Smolík SHC Killers Litoměřice O 7 10 6 4 2 2 4
9. Zbyšek Kastner HBC Most B O 5 10 5 5 2 0 8
10. Jiří Tomáš HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem Ú 4 10 3 7 0 0 4
11. Martin Stupka HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem Ú 4 10 3 7 2 0 0
12. David Rubeš HBC Bazzy Děčín Ú 6 9 4 5 1 0 0
13. Tomáš Faigl Vlčí smečka Ústí nad Labem Ú 6 9 4 5 2 0 0
14. Pavel Zajan Vlčí smečka Ústí nad Labem Ú 4 9 2 7 1 0 2
15. Jiří Grus HbC Rondo Teplice Ú/O 5 9 2 7 0 0 4
16. Jiří Paul Panthers Kadaň Ú 3 8 6 2 1 0 0
17. Petr Strnad Vlčí smečka Ústí nad Labem O 5 8 5 3 0 0 0
18. Pavel Gottfried Vlčí smečka Ústí nad Labem Ú 6 8 4 4 1 0 0
19. Pavel Krajíček HBC Most B Ú 2 8 3 5 1 0 2
20. Roland Baxa Vlčí smečka Ústí nad Labem Ú 6 8 3 5 1 0 0
21. Ivan Kučera HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem O 4 8 3 5 2 0 0
22. David Bím HbC Rondo Teplice Ú 5 8 3 5 1 0 2
23. Martin Horáček HBC Bazzy Děčín Ú 6 7 5 2 0 0 6
24. Petr Michajličenko HBC Bazzy Děčín Ú 6 7 2 5 2 0 20
25. Roman Navarra Vlčí smečka Ústí nad Labem Ú 4 7 2 5 0 0 0
26. Josef Rác Panthers Kadaň Ú 6 7 2 5 1 0 0
27. Michal Krejza SHC Killers Litoměřice Ú 7 7 2 5 0 0 8
28. Vladimír Bačák Vlčí smečka Ústí nad Labem Ú 4 7 2 5 0 0 4
29. Petr Zdvořáček Vlčí smečka Ústí nad Labem Ú 6 6 4 2 0 0 6
30. Roman Chlouba HBC Dandy Malé Březno Ú 2 6 4 2 0 0 0
Zobrazena 1. - 30. položka z celkových 250
Poř. Jméno Tým Z M ÚSP(%) IG %IG SA Svs TM A SO
1. Radek Janda HBC Bazzy Děčín 1 45 96.97 1 1 33 32 0 0 0
2. Pavel Hurych HbC Rondo Teplice 1 45 95.45 1 1 22 21 0 0 0
3. Jan Kopýtko HBC Most B 1 45 94.74 1 1 19 18 2 0 0
4. Jan Celner Vlčí smečka Ústí nad Labem 4 180 91.84 8 2 98 90 0 0 1
5. Michal Vydra HBC Bazzy Děčín 4 159 88.12 12 3.43 101 89 0 0 2
6. Adam Řehoř Vlčí smečka Ústí nad Labem 2 90 88.10 5 2.5 42 37 0 0 0
7. Patrik Bursa SHC Killers Litoměřice 1 37 86.49 5 6.08 37 32 0 0 0
8. Daniel Vítek Panthers Kadaň 4 180 86.11 20 5 144 124 0 0 0
9. Jakub Polánský HBC Dandy Malé Březno 4 150 85.56 13 3.9 90 77 2 0 0
10. Tomáš Červenka SHC Killers Litoměřice 3 137 85.48 18 6 124 106 0 1 0
11. Dominik Landt HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem 2 91 84.62 8 4 52 44 0 0 0
12. Petr Musil Panthers Kadaň 2 92 84.27 14 7 89 75 0 0 0
13. Aleš Homolka HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem 2 90 82.35 9 4.5 51 42 0 0 0
14. Miroslav Tyl HBC Most B 2 90 81.82 12 6 66 54 0 0 0
15. Michal Růžička HbC Rondo Teplice 2 90 81.48 10 5 54 44 0 0 0
16. Zdeněk Banda HbC Rondo Teplice 2 92 79.66 12 6 59 47 0 0 0
17. Jan Kostovič HSÚ Berani Ústí nad Labem 0 0 78.57 6 0 28 22 0 1 0
18. Dominik Svoboda HBC Dandy Malé Březno 3 75 77.94 15 9 68 53 0 0 0
19. David Vilhám HBC Bazzy Děčín 2 67 77.78 8 5.33 36 28 0 0 1
20. Daniel Dvořák HBC Most B 1 45 74.36 10 10 39 29 0 0 0
21. Leoš Gerstberger SHC Killers Litoměřice 4 145 73.39 33 10.36 124 91 0 0 0
22. Leoš Váleček HBC Most B 1 45 62.50 9 9 24 15 0 0 0
23. Andreas Pagunadis HbC Rondo Teplice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Denis Černý Vlčí smečka Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Luboš Mergl HSÚ Berani Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Michal Vaníček HbC Rondo Teplice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Ondřej Bóbik SHC Killers Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Lukáš Turza HBC Dandy Malé Březno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
# Tým Z V VP PP P Skóre B PVG PIG VPŘ IPŘ PŘ% IOS VOS OS OS% TM øTM
1. Vlčí smečka Ústí nad Labem 6 6 0 0 0 46:13 18 7.67 2.17 10 0 22 45.45 4 0 20 80 42 7
2. HBC Bazzy Děčín 6 4 0 1 1 45:21 13 7.50 3.50 10 1 25 40 3 1 25 88 127 21
3. HbC Rondo Teplice 5 3 1 0 1 27:23 11 5.40 4.60 5 0 15 33.33 7 1 15 53.33 40 8
4. HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem 4 2 1 0 1 22:17 8 5.50 4.25 7 1 16 43.75 3 0 13 76.92 24 6
5. SHC Killers Litoměřice 7 1 1 1 4 25:56 6 3.57 8.00 3 0 22 13.64 14 2 30 53.33 90 13
6. Panthers Kadaň 6 1 0 1 4 20:34 4 3.33 5.67 3 1 18 16.67 4 0 13 69.23 61 10
7. HBC Dandy Malé Březno 5 1 0 0 4 15:28 3 3.00 5.60 1 2 11 9.09 4 0 14 71.43 44 9
8. HBC Most B 5 1 0 0 4 26:32 3 5.20 6.40 7 1 15 46.67 6 1 14 57.14 40 8
9. HSÚ Berani Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 4:6 0 1 0 0 0 2 1 0 0 10

HBC Bazzy Děčín

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Michajličenko Petr 41477 166240 > 10 - 13. 09. 2020
2. Rubeš Tomáš 35814 166249 > 10 - 04. 10. 2020
3. Rubeš Tomáš 35814 166249 > OK - 04. 10. 2020

HBC Dandy Malé Březno

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Hauf Martin 29688 166240 > 10 - 13. 09. 2020

HBC Most B

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Janák Milan 43614 166266 > 10 - 13. 12. 2020

Panthers Kadaň

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Horváth Zdeněk 34871 166239 > 5 - 13. 09. 2020
2. Horváth Zdeněk 34871 166239 > OK - 13. 09. 2020

SHC Killers Litoměřice

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Patrák Jakub 41951 166258 > 10 - 13. 12. 2020