Detailní statistiky - 1. Liga
Kanadské bodování
Z
12
G
24
A
19
B
43
30
28
24
Nejlepší střelec
Z
12
G
24
A
19
B
43
17
17
11
11
Nejlepší nahrávač
Z
14
G
10
A
20
B
30
19
17
Úspěšnost zásahů
Z
14
MIN
638
PRŮM
2
%
92.6
91.5
90.2
89.3
88.8
Nejvíce gólů
Nejvíce výher
Góly na zápas
5.08
4.25
4.07
Zobrazena 1. - 30. položka z celkových 389
Poř. | Jméno | Tým | Z | IG | %IG | Svs | W | L | SA | ÚSP(%) | SO | A | TM | M |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Adam Řehoř | Vlčí smečka Ústí nad Labem | 14 | 34 | 2.40 | 426 | 9 | 5 | 460 | 92.61 | 0 | 0 | 0 | 638 |
2. | Lukáš Synek | Ježci Heřmanův Městec | 6 | 11 | 1.86 | 119 | 4 | 2 | 130 | 91.54 | 1 | 0 | 0 | 266 |
3. | Filip Janák | SK Suchdol nad Lužnicí | 15 | 34 | 2.25 | 312 | 11 | 4 | 346 | 90.17 | 1 | 0 | 2 | 679 |
4. | Richard Makara | HBK Bulldogs Brno | 13 | 38 | 2.98 | 317 | 6 | 7 | 355 | 89.30 | 1 | 0 | 2 | 573 |
5. | Lukáš Sterenčák | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 9 | 30 | 3.25 | 237 | 3 | 6 | 267 | 88.76 | 0 | 0 | 0 | 415 |
6. | Ondřej Chovančík | HBC Malenovice | 10 | 32 | 4.74 | 244 | 1 | 9 | 276 | 88.41 | 0 | 1 | 0 | 303 |
7. | Lukáš Koubek | TJ Blatná Datels | 13 | 38 | 2.95 | 288 | 10 | 3 | 326 | 88.34 | 0 | 0 | 4 | 580 |
8. | Jakub Günther | SK Kelti 2008 | 8 | 25 | 3.24 | 178 | 5 | 3 | 203 | 87.68 | 0 | 2 | 0 | 346 |
9. | Tomáš Dvořáček | Ježci Heřmanův Městec | 8 | 25 | 3.15 | 178 | 5 | 3 | 203 | 87.68 | 0 | 0 | 0 | 357 |
10. | Jaroslav Fukárek | HBC Tygři Mladá Boleslav | 10 | 41 | 4.42 | 279 | 5 | 5 | 320 | 87.19 | 0 | 0 | 2 | 417 |
11. | Martin Šach | TJ KOVO Praha | 10 | 36 | 3.53 | 234 | 6 | 4 | 270 | 86.67 | 0 | 1 | 4 | 458 |
12. | Lukáš Dvořák | HBC Nové Strašecí | 13 | 58 | 4.45 | 369 | 4 | 9 | 427 | 86.42 | 0 | 1 | 0 | 586 |
13. | Petr Davídek | TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice | 15 | 49 | 3.64 | 304 | 5 | 10 | 353 | 86.12 | 0 | 0 | 2 | 606 |
14. | Josef Opavský | HBC Malenovice | 9 | 44 | 5.97 | 233 | 2 | 7 | 277 | 84.12 | 1 | 0 | 0 | 331 |
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B | PVG | PIG | VPŘ | IPŘ | PŘ | PŘ% | IOS | VOS | OS | OS% | TM | øTM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SK Suchdol nad Lužnicí | 15 | 10 | 1 | 2 | 2 | 67:34 | 34 | 4.47 | 2.27 | 12 | 0 | 50 | 24 | 5 | 5 | 46 | 89.13 | 106 | 7 |
2. | TJ KOVO Praha | 14 | 8 | 2 | 0 | 4 | 57:45 | 28 | 4.07 | 3.21 | 12 | 1 | 48 | 25 | 11 | 0 | 44 | 75 | 116 | 8 |
3. | TJ Blatná Datels | 13 | 9 | 1 | 0 | 3 | 66:38 | 29 | 5.08 | 2.92 | 17 | 2 | 52 | 32.69 | 17 | 2 | 61 | 72.13 | 168 | 13 |
4. | Ježci Heřmanův Městec | 14 | 9 | 0 | 0 | 5 | 55:39 | 27 | 3.93 | 2.79 | 2 | 2 | 28 | 7.14 | 12 | 0 | 37 | 67.57 | 119 | 9 |
5. | Vlčí smečka Ústí nad Labem | 14 | 7 | 2 | 2 | 3 | 44:35 | 27 | 3.14 | 2.50 | 11 | 0 | 49 | 22.45 | 9 | 3 | 41 | 78.05 | 141 | 10 |
6. | HBK Bulldogs Brno | 15 | 7 | 1 | 1 | 6 | 48:46 | 24 | 3.20 | 3.07 | 8 | 2 | 40 | 20 | 6 | 1 | 38 | 84.21 | 86 | 6 |
7. | SK Kelti 2008 | 15 | 6 | 1 | 3 | 5 | 56:51 | 23 | 3.73 | 3.40 | 20 | 2 | 63 | 31.75 | 12 | 2 | 57 | 78.95 | 134 | 9 |
8. | SK Kometa Polička | 12 | 6 | 1 | 1 | 4 | 51:30 | 21 | 4.25 | 2.50 | 7 | 0 | 33 | 21.21 | 7 | 1 | 31 | 77.42 | 80 | 7 |
9. | HBC Tygři Mladá Boleslav | 13 | 3 | 3 | 1 | 6 | 51:64 | 16 | 3.92 | 4.92 | 15 | 2 | 36 | 41.67 | 15 | 1 | 51 | 70.59 | 134 | 10 |
10. | TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice | 15 | 5 | 0 | 1 | 9 | 42:60 | 16 | 2.80 | 4.00 | 9 | 0 | 41 | 21.95 | 11 | 0 | 38 | 71.05 | 94 | 6 |
11. | HBC Nové Strašecí | 15 | 3 | 1 | 1 | 10 | 48:70 | 12 | 3.20 | 4.67 | 11 | 1 | 52 | 21.15 | 12 | 0 | 46 | 73.91 | 112 | 7 |
12. | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 13 | 2 | 1 | 2 | 8 | 31:59 | 10 | 2.38 | 4.54 | 11 | 4 | 27 | 40.74 | 6 | 1 | 26 | 76.92 | 60 | 5 |
13. | HBC Malenovice | 14 | 0 | 2 | 2 | 10 | 33:78 | 6 | 2.36 | 5.57 | 8 | 2 | 54 | 14.81 | 20 | 2 | 57 | 64.91 | 148 | 11 |
HBC Malenovice
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Hruboš Adam | 34926 | 175032 > 10 - 15. 10. 2023 |
HBC Nové Strašecí
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Duchoň Ondřej | 26472 | 175122 > 10 - 10. 03. 2024 |
HBC Tygři Mladá Boleslav
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Erben Jiří | 43589 | 174993 > 10 - 10. 09. 2023 |
2. | Málek Jan | 43917 | 174993 > 10 - 10. 09. 2023 |
Ježci Heřmanův Městec
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Macenauer Dominik | 22150 | 175050 > 10 - 29. 10. 2023 |
2. | Macenauer Dominik | 22150 | 175055 > 5 - 05. 11. 2023 |
3. | Macenauer Dominik | 22150 | 175055 > OK - 05. 11. 2023 |
SK Kometa Polička
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Štefka Matěj | 34435 | 175029 > 10 - 08. 10. 2023 |
TJ Blatná Datels
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Maňaska Petr | 35768 | 175027 > OK - 08. 10. 2023 |
TJ KOVO Praha
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Drobník Matěj | 41005 | 175038 > 10 - 22. 10. 2023 |
Vlčí smečka Ústí nad Labem
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Gottfried David | 26047 | 175174 > 5 - 17. 03. 2024 |
2. | Gottfried David | 26047 | 175174 > OK - 17. 03. 2024 |
3. | Gottfried David | 26047 | 175180 > 10 - 24. 03. 2024 |