Detailní statistiky - Mladší žáci

Poř. Hráč Tým Post Z B G A ppg shg TM
1. Jakub Krása SK Suchdol nad Lužnicí Ú 3 10 6 4 0 0 12
2. Matěj Šplíchal HBC Plzeň Ú 4 10 6 4 0 0 1
3. Martin Ptáčník HBC Plzeň Ú 4 8 4 4 0 0 2
4. Jaroslav Dubský HBC Plzeň Ú 4 7 5 2 0 0 5
5. Jakub Švec SK Pedagog České Budějovice Ú 3 7 4 3 0 0 7
6. Jan Matoušek SK Suchdol nad Lužnicí Ú 3 7 4 3 1 0 1
7. Albert Dráb SK Suchdol nad Lužnicí Ú 3 7 2 5 1 0 0
8. Marek Navrátil HBC Plzeň Ú 4 7 1 6 0 0 0
9. Jiří Sinkule HBC Plzeň Ú 4 5 4 1 0 0 2
10. Vojtěch Merta SK Pedagog České Budějovice Ú 3 5 4 1 0 0 2
11. Marek Dadura SK Pedagog České Budějovice Ú 3 5 3 2 0 0 0
12. Tomáš Urzedovský SK Pedagog České Budějovice Ú 3 5 3 2 0 0 2
13. Marek Bobošík SK Pedagog České Budějovice Ú 3 5 1 4 0 0 0
14. Václav Hradský TJ Snack Dobřany Ú 2 4 3 1 0 0 3
15. Filip Dvořák SK Pedagog České Budějovice Ú 3 4 2 2 1 0 3
16. Václav Brázda HBC Plzeň Ú 4 4 2 2 0 0 1
17. Michal Vágner SK Pedagog České Budějovice O 3 4 2 2 0 0 2
18. Sebastian Škarda SK Suchdol nad Lužnicí Ú 2 4 2 2 0 1 3
19. Patrik Blaňár TJ Tatran Třemošná Ú 2 3 2 1 0 0 0
20. Jakub Nygrýn SK Inter Blovice Ú 1 3 2 1 0 0 0
21. Zuzana Märzová HBC Plzeň Ú 4 3 0 3 0 0 0
22. Simona Kalátová SK Suchdol nad Lužnicí Ú 3 2 2 0 0 0 1
23. Petr Souček TJ Tatran Třemošná Ú 2 2 2 0 0 0 0
24. Tomáš Česák TJ Snack Dobřany Ú 2 2 2 0 0 0 0
25. Jaroslav Hadač SK Suchdol nad Lužnicí Ú 3 2 1 1 0 0 0
26. Adam Kuchynka TJ Tatran Třemošná Ú 2 2 1 1 0 0 0
27. Matěj Císař SK Suchdol nad Lužnicí Ú 2 2 0 2 0 0 0
28. Patrik Botko SK Pedagog České Budějovice O 2 2 0 2 0 0 0
29. Lukáš Krása SK Suchdol nad Lužnicí Ú 3 2 0 2 0 0 0
30. Michal Kolář SK Inter Blovice Ú 2 2 0 2 0 0 4
Zobrazena 1. - 30. položka z celkových 161
Poř. Jméno Tým Z IG %IG Svs W L SA ÚSP(%) SO A TM M
1. Martin Zitko TJ Blatná Datels 2 11 5.50 88 0 2 99 88.89 0 0 0 72
2. Filip März HBC Plzeň 3 8 2.67 45 2 0 53 84.91 1 0 0 108
3. Klára Blafková SK Suchdol nad Lužnicí 3 4 2.12 18 2 0 22 81.82 2 0 0 67
4. Antonín Kozelský SK Inter Blovice 2 17 8.50 69 0 2 86 80.23 0 0 0 72
5. Pavel Vajda TJ Snack Dobřany 2 12 6.00 44 1 1 56 78.57 0 0 0 72
6. Matyáš Houdek SK Pedagog České Budějovice 2 10 5.00 26 1 1 36 72.22 0 0 0 72
# Tým Z V VP PP P Skóre B PVG PIG VPŘ IPŘ PŘ% IOS VOS OS OS% TM øTM
1. SK Suchdol nad Lužnicí 4 3 0 0 0 21:6 0 5.25 1.50 2 0 5 40 0 1 9 100 25 6
2. HBC Plzeň 3 2 0 0 0 23:8 0 7.67 2.67 0 0 4 0 1 0 9 88.89 14 5
3. SK Pedagog České Budějovice 3 2 0 0 1 27:16 0 9.00 5.33 1 0 11 9.09 1 0 6 83.33 16 5
4. HC ŠD Písek 2 2 0 0 0 12:2 0 6.00 1.00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. TJ Tatran Třemošná 4 1 0 0 3 8:21 0 2.00 5.25 1 0 9 11.11 0 0 3 100 3 1
6. TJ Snack Dobřany 2 1 0 0 1 6:12 0 3.00 6.00 0 1 3 0 1 0 6 83.33 7 4
7. HBC Prachatice 2 1 0 0 1 11:6 0 5.50 3.00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. TJ Blatná Datels 4 0 0 0 4 4:29 0 1.00 7.25 0 0 4 0 0 0 4 100 4 1
9. SK Inter Blovice 2 0 0 0 2 5:17 0 2.50 8.50 1 0 10 10 2 0 9 77.78 16 8

SK Suchdol nad Lužnicí

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Krása Jakub 41943 169401 > 10 - 26. 09. 2021