Detailní statistiky - Extraliga juniorů
Kanadské bodování
Z
15
G
23
A
18
B
41
34
33
30
27
Nejlepší střelec
Z
15
G
23
A
18
B
41
14
14
Nejlepší nahrávač
Z
16
G
5
A
25
B
30
21
19
17
Úspěšnost zásahů
Z
10
MIN
435
PRŮM
2
%
92.3
91.7
91.5
91.4
90.4
Nejvíce gólů
Nejvíce výher
12
Góly na zápas
5.50
4.36
Slušnost
118
181
Zobrazena 31. - 60. položka z celkových 355
Poř. | Jméno | Tým | Z | IG | %IG | Svs | W | L | SA | ÚSP(%) | SO | A | TM | M |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marek Skalický | HBC Hostivař | 10 | 20 | 2.07 | 239 | 8 | 2 | 259 | 92.28 | 2 | 0 | 0 | 435 |
2. | David Manučarjan | SK Hokejbal Letohrad | 9 | 17 | 1.89 | 188 | 7 | 2 | 205 | 91.71 | 2 | 0 | 0 | 405 |
3. | Libor Kojzar | HBC Plzeň | 10 | 21 | 2.29 | 227 | 6 | 4 | 248 | 91.53 | 4 | 0 | 0 | 413 |
4. | Martin Šach | HC Kert Park Praha | 12 | 23 | 1.98 | 246 | 10 | 2 | 269 | 91.45 | 2 | 0 | 0 | 523 |
5. | Adam Pulec | HBC Kladno | 10 | 20 | 2.05 | 188 | 7 | 3 | 208 | 90.38 | 1 | 0 | 0 | 439 |
6. | Jakub Toth | Elba DDM Ústí nad Labem | 13 | 40 | 3.01 | 346 | 9 | 4 | 386 | 89.64 | 0 | 0 | 0 | 597 |
7. | Jiří Bitnar | HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice | 13 | 23 | 1.75 | 198 | 9 | 4 | 221 | 89.59 | 4 | 0 | 0 | 590 |
8. | Denis Dub | TJ KOVO Praha | 9 | 31 | 3.62 | 233 | 3 | 6 | 264 | 88.26 | 1 | 0 | 6 | 385 |
9. | Adam Valachy | HBC Tygři Mladá Boleslav | 12 | 29 | 2.84 | 212 | 6 | 6 | 241 | 87.97 | 4 | 0 | 2 | 459 |
10. | Ondřej Holeksa | HBC Enviform Třinec | 17 | 65 | 4.51 | 458 | 5 | 12 | 523 | 87.57 | 2 | 0 | 0 | 648 |
11. | Jaroslav Fukárek | HBC Hradec Králové 1988 | 13 | 49 | 3.81 | 338 | 6 | 7 | 387 | 87.34 | 0 | 0 | 12 | 578 |
12. | Radim Dudla | HBC Prachatice | 14 | 56 | 4.00 | 322 | 5 | 9 | 378 | 85.19 | 1 | 1 | 2 | 630 |
13. | Michal Hrubý | TJ Snack Dobřany | 15 | 88 | 6.47 | 452 | 0 | 15 | 540 | 83.70 | 0 | 0 | 6 | 611 |
14. | Tomáš Kužela | TJ KOVO Praha | 9 | 49 | 6.52 | 215 | 0 | 9 | 264 | 81.44 | 0 | 0 | 2 | 338 |
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B | PVG | PIG | VPŘ | IPŘ | PŘ | PŘ% | IOS | VOS | OS | OS% | TM | øTM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SK Hokejbal Letohrad | 16 | 13 | 0 | 0 | 3 | 88:27 | 0 | 5.50 | 1.69 | 15 | 1 | 64 | 23.44 | 10 | 4 | 55 | 81.82 | 194 | 12 |
2. | Elba DDM Ústí nad Labem | 16 | 9 | 3 | 0 | 4 | 86:45 | 0 | 5.38 | 2.81 | 12 | 0 | 61 | 19.67 | 7 | 2 | 44 | 84.09 | 114 | 7 |
3. | HBC Hostivař | 15 | 11 | 1 | 0 | 3 | 54:33 | 0 | 3.60 | 2.20 | 14 | 0 | 46 | 30.43 | 6 | 0 | 51 | 88.24 | 244 | 16 |
4. | HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice | 16 | 10 | 1 | 0 | 5 | 60:28 | 0 | 3.75 | 1.75 | 16 | 1 | 65 | 24.62 | 8 | 4 | 63 | 87.3 | 311 | 19 |
5. | HC Kert Park Praha | 14 | 10 | 1 | 2 | 1 | 61:26 | 0 | 4.36 | 1.86 | 14 | 0 | 60 | 23.33 | 7 | 1 | 47 | 85.11 | 134 | 10 |
6. | HBC Hradec Králové 1988 | 16 | 6 | 2 | 4 | 4 | 62:55 | 0 | 3.88 | 3.44 | 10 | 5 | 69 | 14.49 | 12 | 0 | 59 | 79.66 | 240 | 15 |
7. | HBC Plzeň | 15 | 8 | 0 | 0 | 7 | 53:38 | 0 | 3.53 | 2.53 | 17 | 0 | 84 | 20.24 | 9 | 2 | 60 | 85 | 181 | 12 |
8. | HBC Kladno | 14 | 8 | 0 | 1 | 5 | 50:34 | 0 | 3.57 | 2.43 | 10 | 0 | 44 | 22.73 | 8 | 2 | 52 | 84.62 | 118 | 8 |
9. | HBC Tygři Mladá Boleslav | 14 | 6 | 0 | 0 | 8 | 60:49 | 0 | 4.29 | 3.50 | 13 | 2 | 45 | 28.89 | 8 | 4 | 40 | 80 | 164 | 12 |
10. | HBC Enviform Třinec | 19 | 5 | 0 | 0 | 14 | 38:101 | 0 | 2.00 | 5.32 | 6 | 3 | 61 | 9.84 | 20 | 1 | 91 | 78.02 | 237 | 12 |
11. | HBC Prachatice | 15 | 5 | 0 | 1 | 9 | 51:61 | 0 | 3.40 | 4.07 | 14 | 2 | 69 | 20.29 | 11 | 0 | 55 | 80 | 196 | 13 |
12. | TJ KOVO Praha | 17 | 2 | 1 | 1 | 13 | 34:89 | 0 | 2.00 | 5.24 | 9 | 2 | 64 | 14.06 | 28 | 0 | 83 | 66.27 | 333 | 20 |
13. | TJ Snack Dobřany | 17 | 0 | 0 | 0 | 17 | 11:122 | 0 | 0.65 | 7.18 | 1 | 4 | 38 | 2.63 | 17 | 0 | 70 | 75.71 | 194 | 11 |
Elba DDM Ústí nad Labem
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Magasanik David | 43500 | 162769 > 10 - 23. 11. 2019 |
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Hálek Miroslav | 37400 | 162816 > 10 - 29. 02. 2020 |
2. | Hruška David | 35438 | 162801 > OK - 03. 11. 2019 |
3. | Hruška David | 35438 | 162801 > 5 - 03. 11. 2019 |
4. | Licek Matyáš | 36163 | 162801 > OK - 03. 11. 2019 |
5. | Licek Matyáš | 36163 | 162801 > 5 - 03. 11. 2019 |
6. | Licek Matyáš | 36163 | 162826 > 10 - 09. 11. 2019 |
7. | Moravec Vojtěch | 35593 | 162805 > 10 - 28. 09. 2019 |
8. | Moravec Vojtěch | 35593 | 162801 > OK - 03. 11. 2019 |
9. | Moravec Vojtěch | 35593 | 162801 > 5 - 03. 11. 2019 |
10. | Tajovský Ondřej | 35446 | 162805 > OK - 28. 09. 2019 |
11. | Tajovský Ondřej | 35446 | 162805 > 5 - 28. 09. 2019 |
HBC Enviform Třinec
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Báló Ladislav | 41192 | 162811 > OK - 06. 10. 2019 |
2. | Báló Ladislav | 41192 | 162811 > 5 - 06. 10. 2019 |
3. | Čudek Miroslav | 42609 | 162877 > 10 - 10. 11. 2019 |
HBC Hostivař
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Kučera Václav | 40292 | 162776 > OK - 21. 09. 2019 |
2. | Kučera Václav | 40292 | 162776 > 5 - 21. 09. 2019 |
3. | Srp David | 41559 | 162801 > OK - 03. 11. 2019 |
4. | Srp David | 41559 | 162801 > 5 - 03. 11. 2019 |
5. | Srp David | 41559 | 162833 > 10 - 16. 11. 2019 |
6. | Svoboda Kryštof | 40318 | 162801 > OK - 03. 11. 2019 |
7. | Svoboda Kryštof | 40318 | 162801 > 5 - 03. 11. 2019 |
8. | Vosátka Josef | 40595 | 162801 > OK - 03. 11. 2019 |
9. | Vosátka Josef | 40595 | 162801 > 5 - 03. 11. 2019 |
10. | Vosátka Josef | 40595 | 162842 > 10 - 30. 11. 2019 |
HBC Hradec Králové 1988
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Dlouhý Nikolas | 40067 | 162868 > 10 - 22. 09. 2019 |
2. | Fukárek Jaroslav | 38249 | 162846 > 10 - 07. 03. 2020 |
3. | Kubát Daniel | 41041 | 162770 > 5 - 14. 09. 2019 |
4. | Kubát Daniel | 41041 | 162770 > OK - 14. 09. 2019 |
5. | Kulhánek Matěj | 41528 | 162794 > 10 - 13. 10. 2019 |
6. | Novák Filip | 35610 | 162813 > 10 - 29. 02. 2020 |
7. | Zeman Viktor | 35059 | 162779 > 5 - 21. 09. 2019 |
8. | Zeman Viktor | 35059 | 162779 > OK - 21. 09. 2019 |
HBC Plzeň
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Poláček Roman | 34333 | 162824 > 10 - 09. 11. 2019 |
2. | Svoboda Jaroslav | 35688 | 162789 > OK - 05. 10. 2019 |
3. | Svoboda Jaroslav | 35688 | 162789 > 5 - 05. 10. 2019 |
HBC Prachatice
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Šimůnek Vít | 38030 | 162776 > OK - 21. 09. 2019 |
2. | Šimůnek Vít | 38030 | 162776 > 5 - 21. 09. 2019 |
3. | Sýkora Dominik | 35817 | 162809 > 10 - 10. 11. 2019 |
HBC Tygři Mladá Boleslav
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Lhota Lukáš | 39274 | 162898 > 10 - 20. 10. 2019 |
2. | Lhota Tomáš | 39275 | 162907 > 5 - 13. 10. 2019 |
3. | Lhota Tomáš | 39275 | 162907 > OK - 13. 10. 2019 |
4. | Lhota Tomáš | 39275 | 162910 > 10 - 01. 03. 2020 |
5. | Šíma Petr | 42236 | 162907 > OK - 13. 10. 2019 |
6. | Šíma Petr | 42236 | 162907 > 5 - 13. 10. 2019 |
HC Kert Park Praha
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Šebek Jakub | 40066 | 162772 > 10 - 14. 09. 2019 |
2. | Suchánek Lukáš | 41064 | 162806 > 10 - 06. 10. 2019 |
SK Hokejbal Letohrad
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Bogdány Vojtěch | 34857 | 162789 > 10 - 05. 10. 2019 |
2. | Dostál Radim | 39077 | 162779 > 5 - 21. 09. 2019 |
3. | Dostál Radim | 39077 | 162779 > OK - 21. 09. 2019 |
4. | Hubálek Ondřej | 44069 | 162894 > 10 - 15. 09. 2019 |
5. | Macháček Michal | 39228 | 162819 > OK - 02. 11. 2019 |
6. | Macháček Michal | 39228 | 162819 > 5 - 02. 11. 2019 |
TJ KOVO Praha
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Kubát Petr | 41595 | 162907 > OK - 13. 10. 2019 |
2. | Kubát Petr | 41595 | 162907 > 5 - 13. 10. 2019 |
3. | Opolský Jakub | 41633 | 162807 > 10 - 19. 10. 2019 |
4. | Opolský Jakub | 41633 | 162851 > 10 - 01. 12. 2019 |
5. | Solar Ondřej | 41791 | 162781 > 10 - 17. 09. 2019 |
6. | Šteg Jakub | 40103 | 162799 > 5 - 05. 10. 2019 |
7. | Šteg Jakub | 40103 | 162799 > OK - 05. 10. 2019 |
8. | Šteg Jakub | 40103 | 162847 > 10 - 05. 03. 2020 |
9. | Stejskal Lukáš | 41850 | 162796 > 10 - 24. 11. 2019 |
10. | Stejskal Lukáš | 41850 | 162796 > OK - 24. 11. 2019 |
11. | Vnuk Dalibor | 42599 | 162907 > 5 - 13. 10. 2019 |
12. | Vnuk Dalibor | 42599 | 162907 > OK - 13. 10. 2019 |
TJ Snack Dobřany
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Fanfule Daniel | 46338 | 162899 > 10 - 17. 11. 2019 |
2. | Hrubý Lukáš | 46201 | 162813 > 10 - 29. 02. 2020 |