Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Ženský hokejbal

Hokejbal žen se chce zaměřit na kategorii U12, které se už nyní věnují v Berouně

Malé Fretky se zúčastnily dvou turnajů přípravek

Základem všech sportů je mládežnická základna, která je velmi důležitá pro budoucí fungování. Jinak tomu není ani v případě ženského hokejbalu. Tam jsou v mládeži vydefinovány tři věkové kategorie, z nichž nejmladší je U12, na kterou by se komise ženského hokejbalu ráda zaměřila a začala pro ni pořádat akce, aby k hokejbalu přilákala i nejmladší dívky. První kroky udělali zástupci berounského hokejbalu, kde trénují malé hokejbalistky samostatně. Fungování tohoto týmu přiblížila Iva Sevaldová.

Reprezentace žen odstartuje svoji přípravu na domácí šampionát v prosinci

Reprezentace žen brala na posledním MS stříbrné medaile

Domácí mistrovství světa už pomalu klepe na dveře. Po tom v Plzni v roce 2009 to bude druhý domácí šampionát pro ženskou reprezentaci. Minule braly ženy bronzové medaile, ale příští rok by raději navázaly na ty stříbrné ze švýcarského Zugu. V prosinci odstartují přípravu v Mostě. Před červnovým mistrovstvím mají na programu celkem šest akcí. K přípravě reprezentace žen se vyjádřil hlavní trenér Karel Manhart. Blížící se přípravu také Juniorek přiblížil Lukáš Grebeníček.

Druhý ročník MČR žen klepe na dveře! Obhájí titul nadupaný celek Slavie?

Slavia první ročník celoročního MČR žen vyhrála, Písek byl třetí

Komise ženského hokejbalu přišla v loňském roce s novým systémem MČR žen. Kromě jednoho turnaje odehrají všechny přihlášené týmy čtrnáct zápasů systémem každý s každým dvakrát. Nový systém přinesl pozitivní ohlasy, a tak se letos uskuteční druhý ročník ve stejném formátu. Stejně jako v loňském roce je i letos přihlášených osm týmů. Nováčkem soutěže bude HBK Kyjov. První hrací den je na programu již v sobotu 15. 10.

Turnaj ženských výběrů ovládly domácí hráčky, ze tří zápasů nedostaly branku!

Během jednoho dne byla k vidění hned šestice zajímavých duelů.

Středeční sváteční den patřil v Ostravě – Porubě druhému ročníku Turnaje výběrů krajů 2016. Toho předcházejícího se zúčastnily tři týmy, a tentokrát to už bylo o jeden více. Mezi nováčky byly i hráčky Výběru Moravskoslezského kraje, které také v „domácím“ prostředí dokázaly přehrát všechny ostatní, a i díky nule vzadu nakonec dosáhly na nejvyšší příčku.

Turnaj krajských výběrů žen je tady! Kdo z kvarteta družin uspěje?

V Ostravě na hřišti v Porubě se uskuteční 2. turnaj krajských výběrů žen!

Už ve středu ráno se do Ostravy – Poruby sjedou tři krajské výběry, ze kterých vzejdou čtyři týmy do druhého ročníku Turnaje krajských výběru žen. Kromě dvou týmů z východní Čech a Jihomoravanek, nebude chybět ani domácí výběr Moravskoslezského kraje. S čím na jednodenní turnaj ve sváteční den jedou jednotlivé týmy?

Ženský turnaj v pražských Čimicích ovládl nováček z Karlových Varů!

Z vítězství na turnaji se radovaly hráčky z Karlových Varů.

I když to vypadalo, že počasí turnaji, který se konal v sobotu 17. 9. v Praze, nebude přát, dorazily ženské týmy ve velmi dobré náladě. I když se jich sešlo pouze pět, bylo zastoupení velmi kvalitní. Pražský pohár žen nakonec ovládl nováček z Karlových Varů, který prohrál pouze jedno utkání a to až po samostatných nájezdech. S počtem desíti bodů se radoval z celkového vítězství. O druhém místě rozhodlo až poslední utkání celého dne, v němž byly úspěšnější Fretky. Třetí tak skončil Písek.

Poslední středa v září přinese turnaj krajských výběrů žen v Ostravě

Loňského turnaje se zúčastnily tři výběry, letos se počet rozšířil.

Sváteční středa příštího týdne bude v Ostravě patřit celý den ženskému hokejbalu. Míří sem totiž Turnaj krajských výběru žen 2016, kterého se letos zúčastní čtveřice týmů, tedy o jeden tým více než minulý rok. „Výběr krajů je další možnost pro děvčata si zahrát ve formátu 5+1,“ říká Božena Janská, předsedkyně komise ženského hokejbalu.

V pražských Čimicích se uskuteční turnaj žen! Kdo ovládne Pražský pohár?

Turnaje se zúčastní také Fretky a Písek

V Praze se uskuteční turnaj ve formátu 3+1. Pražského poháru žen 2016 se zúčastní pět celků, které nehrají Východočeský přebor. Všechny týmy čekají čtyři utkání a vítěz bude znám po čtrnácté hodině. V pražských Čimicích se představí hráčky SK Rebel Praha, HBC Fretky, HC ŠD Písek, HBC CSKA Karlovy Vary a výběr RSHb Střed U16/Fretky U15.

Letohrad si vybojoval postup do elitní skupiny VČ přeboru, Zvolen obhájil vítězství

Hokejbalistky Letohradu vybojovaly postup do elitní skupiny

Východočeský přebor žen má za sebou čtvrtý turnaj. Ten se uskutečnil 27.8. v České Třebové. Vítězství z předchozího turnaje dokázaly obhájit hráčky ze slovenského Zvolenu, které ve finále porazily domácí tým. Do baráže o postup do elitní skupiny se dostal Letohrad, který jasným výsledkem 8:0 porazil Autosklo a slavil přesun do skupiny A. Poslední pátý turnaj Východočeského přeboru žen je na programu 28.10. v Přelouči.

VČ přebor žen s dvěma zahraničními celky pokračuje o víkendu v České Třebové!

Na turnaji v Polabinách si Přelouč vybojovala místo v elitní skupině

Letní prázdniny se blíží pomalu ke konci a ženský hokejbal má na programu další turnaj Východočeského přeboru žen OPEN 2016. Ten se tentokrát koná 27. 8 v České Třebové, kam se sjede devět týmů, které se spolu utkají v rámci dvou výkonnostních skupin. Červnový turnaj v Polabinách vyhrál slovenský tým ALTSOHL Zvolen, který přijede obhajovat své vítězství. Turnaj začíná v devět hodin a celkový vítěz bude znám před čtvrtou hodinou.

Oficiální partner hokejbalové reprezentace - FISCHER-HOCKEY.cz
Nepřehlédněte!
Reprezentace - nejbližší akce

Termínový kalendář reprezentace:

ČR muži - prosinec 2016 » Přátelská utkání SVK (Gajary)

ČR muži U20 - prosinec 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR muži U18 - prosinec 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR muži U14 

28. 10. 2016 » Jednodenní kemp (Pardubice - Svítkov)

29. 10. 2016 » Jednodenní kemp (Beroun)

30. 10. 2016 » Jednodenní kemp (Blatná)

17. 11. 2016 » Jednodenní kemp (místo bude upřesněno)

4. 12. 2016 » Jednodenní kemp (místo bude upřesněno)

ČR ženy  3. - 4. 12. 2016 » Dvoudenní kemp (Most)

 

MISTROVSTVÍ SVĚTA (Pardubice) 1.-10.6.2017


- kompletní kalendář najdete na cmshb.cz

 

Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbaluOficiální míčky pro hokejbal - zvýhodněný nákup členů ČMSHb

Partneři českého hokejbalu