Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Trenéři mohou získat cenné zkušenosti na soustředění talentované mádeže.
Trenéři mohou získat cenné zkušenosti na soustředění talentované mádeže. (autor: Mladežnický hokejbal)

Trenéři mohou v rámci semináře nakouknout pod pokličku příprav talentované mládeže!

Datum: 06. 02. 2019
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

V neděli 24. února se na hokejbalovém hřišti v Přelouči uskuteční tradiční zimní turnaj, na nějž v rámci přípravy na mistrovství světa v Košicích dorazí i reprezentace žen, výběr juniorek do 18 let chystající se na červnový Světový pohár v České Třebové ale i talentovaní mladíci do 14 let, kteří se vrhnou do soustředění již o den dříve v sobotu 23.2. Součástí soustředění můžete být i vy, trenéři mládeže. Přihlaste se na seminář sloužící pro obnovu trenérské licence C a staňte se součástí realizačního týmu talentované mládeže kategorie U14. Počet míst je omezen, neváhejte a získejte pro správný rozvoj svých svěřenců tak důležitou praxi.

Trenéři pracující na progresu talentovaných hokejbalistů z řad celé České republiky se společně se svými svěřenci těší na zápasové vytížení, ale nejdříve se více jak šedesátka hráčů včetně brankářů vrhne do tréninkové dřiny. Pro trenéry mládežnických týmů ze všech klubů napříč celou republikou je možnost účastnit se akcí U14 v rámci seminářů obnovy licence C! Stačí vyplnit jednoduchou přihlášku, dorazit na soustředění se svojí trenérskou tabulí, fixou, píšťalkou, hokejkou, rukavicemi a sportovním oblečení jako správě vybavený kouč. Následně v rámci dvou vydatných tréninkových jednotek získáte důležitou praxi.

PŘIHLÁŠKA NA SEMINÁŘ


Program semináře:


11:00 sraz
11:30 - 13:30 TJ 1 (dělená TJ)
14:00 - 16:00 TJ 2 (dělená TJ)

Ty nejvíce talentovaní hokejbalisté do 14 let se každoročeně představují na soustředění v Přelouči a Challenge Cupu. (Autor fotky: David Kerschbaum)

Partneři českého hokejbalu