Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Oba trenéři právě převzali ceny za odvedené výkony na světovém šampionátu
Oba trenéři právě převzali ceny za odvedené výkony na světovém šampionátu (autor: Petr Dejnožka)

Reprezentační trenéři Kadlec s Manhartem oceněni za medailové úspěchy!

Datum: 08. 10. 2017
Autor: Petr Dejnožka
Sdílej přes:

Od světového šampionátu ve východočeských Pardubicích již uplynuly téměř čtyři měsíce, v hlavách fanoušků, hráčů a všech organizátorů bude akce zajisté kolovat ještě hodně dlouho. Českomoravský svaz hokejbalu využil televizního přenosu 6. kola CROSSDOCK Extraligy hokejbalu mezi Kert Parkem a Letohradem, aby před kamerami České televize poděkoval oběma trenérům českých reprezentací – Drahomíru Kadlecovi a Karlu Manhartovi.

Vzpomínky na Mistrovství světa v hokejbalu 2017 v Pardubicích se nesou ve zlaté a bronzové barvě. Pro připomenutí, mužská reprezentace předváděla před skvělým domácím publikem fantastické výkony, smolná porážka až na samostatné nájezdy v semifinále proti Slovensku ukončila naděje na zlatý sen a poslala Čechy do boje o bronzové medaile, které následně Kadlecovi svěřenci mohli pověsit na svoji hruď. Ženská reprezentace ukončila v Pardubicích zámořskou dominanci a ve východních Čechách získala vůbec premiérové zlaté medaile ze světového šampionátu!

Velkou měrou se na těchto medailových triumfech podíleli i trenéři – Drahomír Kadlec na lavičce mužské reprezentace, něžnější pohlaví naopak táhl do boje zkušený kouč Karel Manhart. Právě zmínění dva muži byli o druhé přestávce televizního utkání mezi Kert Parkem a Letohradem oceněni za odvedenou práci dárkovým košem a čestným reprezentačním dresem z rukou předsedy ČMSHb Mgr. Martina Komárka a místopředsedy ČMSHb Ing. Milana Huška.

Také redakce webu hokejbal.cz se přidává k poděkování oběma trenérům za světový šampionát a přeje do let následujících další hokejbalové úspěchy!

Partneři českého hokejbalu