Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Hotel Ibis v Plzni nabízí to nejvíce komfortní ubytování a kvalitní stravu za super ceny!
Hotel Ibis v Plzni nabízí to nejvíce komfortní ubytování a kvalitní stravu za super ceny! (autor: hotelplanner.com)

Reprezentace v Plzni? Ibis Hotel jasnou volbou! Vážíme si toho, říká s hrdostí Gřonka

Datum: 10. 01. 2019
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Plzeň se stala jedním z nejvytěžovanějších míst pro hokejbalové mezinárodní akce. Každoročně se v místní kryté hale konají vícedenní reprezentační soustředění a důležitou součástí je komfortní ubytování. To nejen národním celkům poskytuje hrdý hokejbalový partner Ibis Hotel Plzeň! V něm vykonává funkci zástupce ředitele dlouholetý hokejbalista plzeňských mečounů Petr Gřonka, který je ochoten udělat pro komfort všech hokejbalových týmů potřebujících v Plzni kvalitní ubytování a stravu, opravdu první poslední. „I když se jedná pouze o amatérský sport, tak na této úrovni je již i velmi důležitá regenerace a určitý servis pro celý tým, který věřím, že nabízíme,“ má jasno Petr Gřonka.

Ibis? Kvalitní ubytování, strava a prostory pro porady


České hokejbalové reprezentace mužů a juniorů do 20 let využijí pro potřeby svých vícedenních soustředěních služby hotelu IBIS, což je i vaší velkou zásluhou. Těší vás zájem hokejbalových týmů a bude o ně maximálně postaráno?
Zájem hokejbalových repezentací nás velmi těší a jsem moc rád, že pro seniorskou reprezentaci jsme jasnou volbou již několik let, nehledě na změny v realizačním týmu. To, že se k tomu připojuje nyní i juniorská reprezentace je skvělé a já osobně jsem moc rád, protože i když se jedná pouze o amatérský sport, tak na této úrovni je již i velmi důležitá regenerace a určitý servis pro celý tým, který věřím, že nabízíme.

Jaké služby mohou národní výběry ve vašem hotelu využít? Je to třeba i zasedací místnost pro porady?
Ano, je to jedna ze služeb. Mimo to se zaručujeme za ubytování v pěkných, moderních pokojích s kvalitní postelí. Uvaříme, dáme najíst, napít. V případě potřeby jsme schopni i uvolnit další místnost pro maséry. Zasedací místnosti mohou reprezentace využít nejen k poradám a případně videorozborům, ale rádi je zpřístupníme i pro hráče samotné, kdy v době osobního volna si mohou třeba zapojit playstation a regenerovat tímto způsobem.

Obrátit se na nás může každý z hokejbalové komunity!


Jakou přesně v hotelu IBIS vykonáváte pozici a jste vstřícní i pro kluby z CROSSDOCK Extraligy, kteří často přespávají v rámci výjezdů v Plzni?
Vykonávám pozici zástupce ředitele, ale současně velmi rád ubytuji, připravím kávu, odnesu talíř. Já i kolegové jsme tu především pro lidi, názvy pracovních pozic jsou až druhořadé. Několik let zpět se formát extraligy změnil, a tedy víkendových dvouzápasů je méně a většinou bez potřeby ubytování. I přesto se snažím využít každou možnost, v letech minulých zde přespal Třinec, každoročně nás využívá Kert Park Praha během zimních turnajů a nyní se snažím cílit i na letohradské jeleny.

Využívají hotel IBIS i profesionální týmy či reprezentace?
Ano, snažíme se o navázání spolupráce napříč sportovním spektrem. Upřímně, Real Madrid zde těžko pohostíme a naplníme jejich potřeby, i když představa je to krásná. Ale jsem velmi rád za každý sportovní celek, který zde je. Mezi pravidelné hosty již mohu zařadit 1. FC Slovácko, mládež Baníku Ostrava. Z hokejbalistů nám velmi dobře funguje spolupráce s Tiborem Kapánkem a švýcarskou reprezentací, nemohu opomenout ani Slováky. Z hokeje je určitě největší úlovek Avtomobilist Jekatěrinburg s výborně chytajícím Kubou Kovářem. Ti měli u nás v Plzni dva roky po sobě třítýdenní soustředění a pro hotel samotný to byla velká zkušenost. V neposlední řadě jsme moc hrdí na spolupráci s TJ Halma Zbůch, v jejichž řadách se nacházejí zdravotně postiženi sportovci, kdy někteří jsou velmi úspěšní paraolympionici. Před těmito sportovci chovám obrovský respekt.

Vy osobně máte k hokejbalu hodně blízko, protože nastupujete za extraligový tým plzeňských mečounů. Mohou se tak všechny hokejbalové týmy na vás přímo obracet?
Tak hokejbal mi jde asi více z hotelového pohledu než přímo na hřišti (úsměv). Nutno podotknout, že jsme doopravdy hrdým partnerem HBC Plzeň a bez této spolupráce bychom těžko tvořili vazby s dalšími celky. Obrátit se na mě může jistě každý z hokejbalové komunity, ať se jedná o ubytko pro celý manšaft nebo i třeba z důvodu soukromé cesty do Plzně. Závěrem bych rád popřál všem hokejbalistům a lidem s tímto sportem spojených, především pevné zdraví, týmové úspěchy a v neposlední řadě pohodu v soukromých životech. Seniorské reprezentaci zlato z Košic!

Partneři českého hokejbalu