Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Pražské KOVO se stalo reprezentačnímu celku nepříjemným soupeřem.
Pražské KOVO se stalo reprezentačnímu celku nepříjemným soupeřem. (autor: Petr Kopečný)

Pražské KOVO potrápilo reprezentaci, i tak se ale radovala z druhého vítězství

Datum: 17. 08. 2018
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Hráči širšího výběru národního týmu se druhý den na soustředění v Jičíně rozhodně nenudili. Čekal je totiž čtvrteční dopolední trénink a následná mentální příprava se specialitou tohoto oboru Viktorem Kusteinem. Následoval večerní v pořadí druhý přípravný duel, k němuž na zimní stadion do pohádkového města loupežníka Rumcajse dorazilo extraligové KOVO z hlavního města. Pražané byli reprezentačnímu celku více než vyrovnaným oponentem, o čemž svědčí jejich vedení po dvou třetinách 3:2! Svěřenci Jiřího Mašíka ale v závěrečné části zabrali a ovládli i pětiminutové prodloužení.

Česká reprezentace vs. TJ KOVO Praha 5:3

Branky a nahrávky: Pala (Chyba, Fejfar), Zvonek (Kudela, Hnízdil), Fejfar (Špaček), Česák (Bačák, Šlehofer), Bačák (Šlehofer) - Kočka, Krištof, Winter.

Česká hokejbalová reprezentace připravující se na vrchol nadcházející sezony v podobě mistrovství světa na Slovensku v Košicích má za sebou druhý den letního soustředění v Jičíně. Ve čtvrtek hráči podstoupili hodinový dopolední trénink na zimním stadionu, následovala mentální příprava a pak se svěřenci hlavního kouče Jiřího Mašíka vrhli do příprav na večerní duel s extraligovým mančaftem pražského KOVA, jež předvedlo nesmírně sympatický výkon. Národní tým se ale nakonec radoval z vítězství 5:3, kdy se perfektním představením blýskl mostecký forvard Bačák, jenž vstřelil jednu branku a na další přihrál.

Třetí den předsezónního kempu je již v plném proudu. Hokejbalisté ucházející se o dres se lvíčkem na hrudi mají za sebou další hodinový dopolední trénink, odpoledne je pak čeká turnaj v míčových hrách, který je perfektní volbou pro utužení kolektivu. Večer pak přichází přípravy na třetí přípravný zápas ve třech dnech, tentokrát na zimní stadion do Jičína zavítá loňský vicemistr CROSSDOCK Extraligy z pardubického Autoskla. Zvládnou reprezentanti náročných program letního soustředění a připíšou si další skalp extraligového celku?

Partneři českého hokejbalu