Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Lucie Kubínová vstřelila na seniorském MS v pouhých 16 letech dvě důležité branky.
Lucie Kubínová vstřelila na seniorském MS v pouhých 16 letech dvě důležité branky. (autor: pardubice2017.com)

Lucie Kubínová se bude v přímém TV přenosu ucházet o korunku sportovkyně roku!

Datum: 20. 03. 2018
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Šampionka z domácího mistrovství světa v Pardubicích a členka nově se tvořící reprezentace juniorek kategorie U20 na domácí Světový pohár v Přerově a Zlíně Lucie Kubínová se ve čtvrtek 22.3 bude ucházet o nejcennější korunku sportovce roku 2017 Moravskoslezského kraje mládeže do 19 let! Celou akci můžete sledovat živě na TV Polar. Tým redakce hokejbal.cz přeje talentované hokejbalistce mnoho štěstí a co nejlepší umístění v nabité konkurenci. Věříte, že by se zástupkyně hokejbalu mohla vyšvihnout na pozice nejvyšší? O tom se můžete přesvědčit sami!

Fanoušci nejen hokejbalu mohou ve středu 21. března na TV Polar po šesté hodině odpolední sledovat krátký medailonek a představení Lucie Kubínové. O den později ve čtvrtek 22. března to pak vypukne a v přímém přenosu na TV Polar od 18:00 můžete sledovat, jak si nadaná hokejbalistka Poruby povede! Držíme palce! Rychlonohá a technicky zdatná útočnice se v pouhých šestnácti letech probojovala na červnové loňské mistrovství světa seniorské kategorie.

Na domácím šampionátu se rozhodně neztratila a v sedmi zápasech si na své osobní konto připsala 3 kanadské body za dvě gólové trefy a jeden přesný pas. V každém utkání se navíc stala výraznou osobností ženského národního týmu především díky své rychlosti, nebojácnému chování a technické zdatnosti. V letošním ročníku už sedmnáctiletá Lucie Kubínová bojuje v chlapecké extralize mladšího dorostu za TJ Sokol Poruba. V týmu patří mezi nejproduktivnější hráče, kdy jí patří třetí pozice s 12 kanadskými body za sedm tref do černého a pět asistencí z dvanácti duelů!

Lucie Kubínová však věkem stále patří a dlouho ještě patřit bude do juniorské kategorie. Již za necelé čtyři měsíce vypukne další domácí světová hokejbalová akce v podobě premiérového Světového poháru juniorek do 20 let. Talentovaná hokejbalistka se stále enormním potenciálem patří do širšího kádru české reprezentace a díky svým zkušenostem ze seniorského MS by měla patřit mezi opory národní juniorské družiny. Nyní ji ale čeká odměna za povedený loňský ročník v podobě vyhlášení sportovce roku 2017 Moravskoslezského kraje.

Program TV Polar naleznete ZDE!

Partneři českého hokejbalu