Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Gólmanka Markéta Staňková se společně s Terezou Ištokovou (vpravo) perou současně o seniorský reprezentační dres!
Gólmanka Markéta Staňková se společně s Terezou Ištokovou (vpravo) perou současně o seniorský reprezentační dres! (autor: Jana Nekolová)

Juniorky se v únoru nudit nebudou. Na konci měsíce vyrazí na Challange Cup

Datum: 01. 02. 2019
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

V polovině února 17.2. se nově se budující reprezentační výběr dívek do 18 let sejde v Praze na Palmovce, kde se v rámci turnaje Pražský míček poměří s chlapeckými týmy starších žáků. Hlavní trenér Martin Davídek společně se svým realizačním týmem se hned o 7 dní později představí s trošku pozměněnou sestavou na dalším přípravném turnaji v Přelouči. Na východě Čech se uskuteční tradiční Challange Cup, v jehož rámci se juniorky připravující se na jejich premiérový Světový pohár střetnou s reprezentací žen, týmem heřmanoměsteckých starších žáků, kteří nastupují v Extralize dorostu a dvěma výběry talentované mládeže do 14 let!  

Oproti nominaci juniorek na turnaj v Praze, dojde před druhým přípravným turnajem v Přelouči ke třinácti hráčským změnám. Kompletně se obmění brankářské duo, když v Přelouči dostane šanci Barbora Štětinová z Prachatic či Markéta Staňková střežící klec extraligových dorostenců z Poruby, či v ženské lize českotřebovské Lokomotivy. Talentovaná kyjovská útočnice Tereza Ištoková, která v loňském roce získala s dvacítkou na Světovém poháru titul mistryň světa, se v Přelouči nepředstaví, protože se bude prát o seniorské reprezentační triko na mistrovství světa v Košicích! Na Challange Cupu se do hry vrátí další juniorská mistryně světa v osobě Nikoliny Bležekovičové z Plzně, v akci pak zůstane karlovarské duo Svobodová – Legdanová a všem známá nadaná hokejbalistka z řad berounských Keltů Natálie Pangerlová.

Podívejte se v grafice na dvě nominace nově se budujícího národního týmu juniorek do 18 let, jež se na konci června představí na premiérovém Světovém poháru této věkové a dívčí kategorie v České Třebové!

Rozpis Challange Cupu 2019


Neděle 24. února

08:30 Reprezentace žen vs. Ježci Heřmanův Městec
09:20 Reprezentace juniorek U18 vs. Výběr talentované mládeže U14 „bílí“
10:10 Výběr talentované mládeže U14 „červení“ vs. Reprezentace žen
11:00 Ježci Heřmanův Městec vs. Reprezentace juniorek U18
11:50 Výběr talentované mládeže U14 „bílí“ vs. Výběr talentované mládeže U14 „červení“
12:40 Reprezentace juniorek U18 vs. Reprezentace žen
13:30 Ježci Heřmanův Městec vs. Výběr talentované mládeže U14 „červení“
14:20 Reprezentace žen vs. Výběr talentované mládeže U14 „bílí“
15:10 Výběr talentované mládeže U14 „červení“ vs. Reprezentace juniorek U18
16:00 Výběr talentované mládeže U14 vs. Ježci Heřmanův Městec

Partneři českého hokejbalu