Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Reprezentanční hokejbalové dresy disponují tradičním českým nejkrásnějším znakem!
Reprezentanční hokejbalové dresy disponují tradičním českým nejkrásnějším znakem! (autor: Jakub Slunečko (eSports))

Aukce originálních dresů národních týmů míří ke konci! Pořiďte si cenné kousky

Datum: 18. 09. 2019
Autor: PR
Sdílej přes:

Před měsícem byla spuštěna sportovní aukce originálních dresů národních týmů mužů a žen z mistrovství světa v Košicích! Jedná se o hrané zápasové dresy, v nichž například nastupovala nejlepší hokejistka uplynulé sezony Denisa Křížová, která pomohla reprezentaci žen vybojovat 7. medaili na 7. mistrovství světa! Na webu sportovniaukce.cz můžete už pouze do středy 19.9. do 18:00 vybírat a dražit z nabídky 46 oficiálních dresů hokejbalové reprezentace mužů a žen a ve výběru naleznete i tři krásné originální mikiny našich reprezentantů!

Aukce nabízí originální hrané dresy mužské a ženské hokejbalové reprezentace České republiky z mistrovství světa 2019 na Slovensku. Celkem je v aukci 46 dresů (23 mužských, 23 ženských) v různých barevných provedeních (červená, bílá, modrá). Jako bonus jsou pak k dispozici také tři mikiny českých reprezentantů v bílém provedení. Pořiďte si například dres Tomáš Wróbelanejužitečnějšího hráče play off Extraligy loňského ročníku a několikanásobného mistra Extraligy, který drží i titul mistrů světa! Každý si zajisté přijde na své. Aukce končí ve středu 19.8. v 18:00!

>>AUKCE ORIGINÁLNÍ DRESŮ NÁRODNÍHO TÝMU<< Dresy národních týmů žen z MS v Košicích disponují i atraktivní modrou variantou!


Pořiďte si originální dres nejlepší hokejistky loňské sezóny 2018/19 Denisy Křížové!


Součástí aukce jsou i pouze tři kusy oficiální mikiny národního týmu!

 

Partneři českého hokejbalu