Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Česká hokejbalová reprezentace

Jen hezký hokejbal nám MS nevyhraje, uvědomuje si hlavní kouč dvacítky Pavlík

Realizační tým reprezentace do 20 let si svůj tým vybíral pečlivě.

Juniorské mistrovství světa se nezadržitelně blíží a již 6. července otevře světový šampionát své brány celkem 18 mančaftům všech věkových kategorií. Reprezentanti do 20 let se pokusí po 14 letech dokráčet na zlatý vrchol a srazit na kolena strach nahánějící obhájce ze Slovenska, ale nejen je! Před mistrovstvím se družina juniorských reprezentantů sejde v Děčíně už s konečnou podobou nominace. „Disponujeme solidní univerzálností,“ těší lodivoda dvacítky Jaroslava Pavlíka.

Na MS budou rozhodovat maličkosti a přesilové hry, uvědomuje si Milan Maršner

Trenérské trio reprezentace U18 chce v Sheffieldu dokráčet co nejvýš.

Již za týden 6. července vypukne šest dní dlouho trvající juniorské mistrovství světa, které bude hostit anglický Sheffield. Reprezentace do 18 let má za sebou výživné třídenní soustředění v Kladně, po němž vykrystalizovala konečná nominace pro světový šampionát. Svěřenci Milana Maršnera se pokusí srazit na kolena silné zámořské mančafty a obhájce titulu ze Slovenska, což rozhodně nebude jednoduché. „Uděláme vše proto, abychom mohli bojovat o nejvyšší příčky,“ hlásí lodivod reprezentace U18.

MS 2003: Pod novým trenérem po výprasku od Kanady „pouze“ stříbro

ilustrační foto

V roce 2003 se hokejbalové mocnosti podívaly poprvé v historii světových šampionátů do Švýcarska, konkrétně do města Sierre. Ve zlomovém turnaji se počet účastníků poprvé v historii přehoupl přes deset, ani to však nenarušilo nadvládu kanadsko-česko-slovenského trojlístku. Češi se podruhé za sebou dostali do finále, kde opět nestačili na hokejbalisty ze zámoří.

Reprezentační áčko se představilo ve Světlé. Ve všech zápasech zvítězilo

Reprezentanti ve Světlé

Zajímavou konfrontaci mají za sebou hráči, kteří se představili na soustředění reprezentačního A-mužstva o uplynulém víkendu ve Světlé nad Sázavou. Ve dvou zápasech proti Švýcarsku a v duelu s českou dvacítkou seniorský výběr nezaváhal a připsal si tři výhry. Bilance vstřelených branek národního mužstva navíc byla výborná, skóre ze tří zápasů bylo 19:7.

Nejmladší reprezentanti se utkali se Slovenskem, ve dvou zápasech dali 10 gólů

Tým reprezentantů do 14 let se na Slovensku předvedl ve velmi dobrém světle.

Reprezentační družina hráčů do 14 let se v sobotu 18.6 představila na tradičně pořádaném mítinku v podobě Česko-slovenského dnu nadějí. Ten se letos uskutečnil na půdě našich východních sousedů v Martině. Čeští mladíci v prvním utkání po tuhé bitvě padli, ale v odvetě si spravili chuť vysokým vítězstvím. „Kluci si po prvním zápase vzali rady k srdci a na výkonu to bylo znát, více jsme stříleli a zjednodušili naši hru,“ těší vedoucího mužstva Michala Broulíka.

Šestnáctka zná složení týmu na MS. Rozhodování bylo těžké, přiznává Davídek

Martin Davídek vysvětluje svým svěřencům důležité pokyny.

Již ve středu 6. července otevře své brány juniorské mistrovství světa, které bude hostit anglický Sheffield. Jména mistrů světa všech kategorií pak budou známa o šest dnů později 12. července. Reprezentační celek hráčů do 16 let už se plně na šampionát zformoval a hodlá se poprat o kovy nejcennější. „Doufám, že si přivezeme některou z medailí,“ přeje si lodivod nejmladší juniorské reprezentace Martin Davídek. A komu že dal pro MS důvěru? Více v článku!

Reprezentace se chystá na kemp do Světlé nad Sázavou. Odehraje i tři zápasy

Stadion ve Světlé

Už v pátek se na zimním stadionu ve Světlé nad Sázavou sejde český národní tým, který čeká rok před šampionátem v Pardubicích první herní příprava. Svěřenci trenéra Kadlece se sejdou v obměněném složení oproti původní nominaci. Kromě zkušených opor se představí i několik nováčků.

Česko-slovenské hokejbalové naděje hostí Martin! Chlapce a dívky čekají čtyři duely

Hokejbalové naděje se rok co rok střetávají se slovenskou reprezentací.

V sobotu 18.6 se na zimním stadionu ve slovenském Martině uskuteční Den Česko-slovenských nadějí. České reprezentační výběry hráčů do 14 let a juniorek do 18 let se střetnou se stejně starými slovenskými hokejbalisty respektive hokejbalistkami. Dvě utkání sehrají chlapci U14 a dvě utkání juniorky U18 a půjde jistě o zajímavou mezinárodní konfrontaci, díky níž mohou české hokejbalové naděje posbírat zkušenosti k nezaplacení. „Již v pátek se obě kategorie sejdou k přípravnému kempu v Přerově,“ prozrazuje hlavní trenér reprezentace U14 Martin Komárek.

Přípravy juniorských reprezentací vrcholí. Zrodí se po 14 letech mistrovská družina?

Juniorské MS se nezadržitelně blíží a vypukne již na začátku července!

Juniorské reprezentace všech mládežnických kategorií se pilně připravují na vrchol letošní sezony v podobě mistrovství světa v anglickém Sheffieldu. Reprezentace do 20 let pod vedením hlavního kouče Jaroslava Pavlíka má před sebou zajímavý jednodenní kemp, jenž se uskuteční ve Světlé nad Sázavou a nejstarší juniorská reprezentační družina se na místním zimním stadionu střetne s mužským výběrem! Osmnáctka se šestnáctkou pak taktéž pokračují v poctivé přípravě a sestavy jednotlivých celků se krystalizují.

Šestnáctka podstoupila náročné soustředění. Zápasy splnily svůj účel, těší Davídka

Ilustrační foto.

Hráči bojující o dres reprezentační družiny hráčů do 16 let na červencovém šampionátu v Anglii mají za sebou víkendové soustředění na zimním stadionu v České Třebové, kde podstoupili jednu tréninkovou jednotku a čtyřikrát vyrukovali do zápasového testu. Na závěr přípravy je navíc prověřil extraligový mužský celek z Letohradu, s nímž mladíci drželi statečně krok, ale prohráli. Jinak si připsali samá vítězství! „Utkání byla jak s Pardubicemi, tak zejména s Letohradem výborná,“ nezastírá hlavní trenér šestnáctky Martin Davídek.

Oficiální partner hokejbalové reprezentace - FISCHER-HOCKEY.cz
Nepřehlédněte!
Reprezentace - nejbližší akce

Termínový kalendář reprezentace:
- kompletní kalendář najdete na cmshb.cz

Muži » 17. - 18. 6. 2016 » Dvoudenní kemp (Světlá nad Sázavou)
U20 » 12. 6. 2016 » jednodenní kemp (Praha)
 » 18. 6. 2016 » jednodenní kemp (Světlá nad Sázavou)
 » 1. 7. - 4. 7. 2016 » čtyřdenní kemp (Děčín)
U18 » 18. 6. – 19. 6. 2016 » Dvoudenní kemp (Kladno)
» 24. 6. – 26. 6. 2016 » Třídenní kemp (Kladno)
» 2. 7. – 4. 7. 2016 » Třídenní kemp (Kladno)
U16 » 18. - 19. 6. 2016 » Dvoudenní kemp (Kladno)
» 1. - 4. 7. 2016 » Čtyřdenní kemp (Plzeň)
U14 » 11. - 12. 6. 2016 » Pilsen cup  (Plzeň)
» 17. - 18.6. 2016 » Den Česko-slovenských hokejbalových nadějí (SVK)
» 25. - 26. 6. 2016 » Hejtmanský pohár 2016 (Dvůr Králové nad Labem)


ŽENY » 24. - 26. 6. 2016 » Hejtmanský pohár 2016 (Dvůr Králové nad Labem)
DÍVKY U18 » 17. - 18.6. 2016 » Den Česko-slovenských hokejbalových nadějí (Přerov, Martin (SVK))

Oficiální míčky pro hokejbal - zvýhodněný nákup členů ČMSHb

Připojte se k hokejbalu

Najdete nás pravidelně i na sociálních sítích čtečkách RSS i na YouTube.comSoupiskové rozhraní - administrace klubů

Partneři českého hokejbalu