Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Česká hokejbalová reprezentace

Zpátky do minulosti. Bratislava viděla obhajobu mužského zlata a ženského bronzu

Ženy si na závěrečném ceremoniálu pověsily na krk bronzové medaile.

Dva roky po skvělém světovém šampionátu v západočeské Plzni se hokejbalová smetánka sešla v roce 2011 v nedaleké Bratislavě, kam mířila česká mužstva s velkými ambicemi. V mužské kategorii se po těžkém boji se Slovenskem a Kanadou podařilo obhájit mistrovský triumf, pro ženy byly opět připraveny medaile z bronzu.

Benjamínek Kert Parku prahne po mistrovství světa! Touha je čím dál větší, přiznává Fejfar

Tomáš Fejfar se v letošním ročníku z gólu svého celku raduje častokrát.

V CCM Extralize, se prohání kulový blesk v podobě dvacetiletého útočníka pražského Kert Parku Tomáše Fejfara. Nadaný hokejbalista vládne individuální statistice asistencí a v týmu nabitém útočnými esy značně vyčnívá. Neztratil se ani na nedávném reprezentačním turnaji, kde se radoval z první trefy v seniorském národním týmu. „Na tento gól nikdy nezapomenu,“ má jasno ještě nedávno juniorský reprezentant.

Plzeň splnila záměr, naše zlepšení je ale jen odrazový můstek, ví trenér Kadlec

Realizační tým s Drahomírem Kadlecem uprostřed o přestávce mezi třetinami.

Jeden z posledních větších reprezentačních srazů před červnovým mistrostvím světa v Pardubicích je už pár dnů minulostí. Pojďme se za ním ale ještě jednou ohlédnout a zhodnotit ho s trenérem Drahomírem Kadlecem. Ten byl po prvním hracím dnu z výkonů rozčarovaný, neděli a vlastně i celý kemp ale hodnotí pozitivně, protože celému realizačnímu týmu alespoň ukázal, na čem je potřeba nejvíce pracovat! 

Kemp v domácím prostředí jsem se snažil převtělit ve výhodu, říká Petr Kráčina

Reprezentační gólman Petr Kráčina odpočívá mezi třetinami na střídačce.

Uplynulý víkend měli čeští hokejbaloví reprezentanti nepatrně prodloužený. Respektive v pátek odpoledne se sešli na třídenním srazu v Plzni, kde mezi dvojici brankářů patřil také Petr Kráčina. Pro něho to tak byl kemp v ryze domácím prostředí, jelikož v CCM Extralize hájí barvy Mečounů. 

Dva zápasy jsem cítil nerozehranost, přiznává po Plzni Dominik Barnošák

Dominik Barnošák sleduje ze střídačky své spoluhráče na hřišti.

Česká hokejbalová reprezentace má za sebou plzeňské třídenní soustředění na západě Čech, kde se střetla dvakrát se soupeři ze Slovenska a Švýcarska. Češi nakonec zvládli „turnaj“ nejlépe, jelikož prohráli jen jednou. V neděli navíc oplatili Slovákům sobotní porážku a o vítězný gól se postaral vteřinu před první sirénou kladenský Dominik Barnošák! 

Na závěr plzeňské mise skalp mistra! Češi vysoko porazili Slovensko

Česká radost po brance do slovenské sítě, tahle výhra se počítá!

Plzeňské reprezentační soustředění je po nedělním odpoledním utkání u konce. V tom proti sobě nastoupilo Česko, jenž chtělo Slovensku oplatit sobotní prohru. Na to také po zlepšeném výkonu a nejlepším zápase za celý víkend došlo a Česko si na konec západočeského srazu připsalo cennou výhru!

Petr Filip vstřelil vítěznou branku Švýcarsku, litoval však zbytečné komplikace

Češi v Plzni zatím vyhráli oba zápasy proti Švýcarsku a těsně padli se Slovenskem

Český výběr má na soustředění v Plzni před sebou poslední utkání, za sebou tak už tři, přičemž dvě proti Švýcarsku. To první, sobotní, skončilo vítězstvím našeho celku po samostatných nájezdech. V neděli už se Čechům povedlo vyhrát po základní hrací době, vítěznou branku si připsal pardubický obránce Petr Filip.

Druhý pokus vyšel lépe! Češi se závěrečným štěstím porazili Švýcarsko

Včerejší utkání dospělo do nájezdů, v neděli už Češi zvítězili v základní hrací době

I nedělní den odstartoval pro českou reprezentaci zápasem proti Švýcarsku. Ten chtěl náš výběr odehrát o hodně lépe než v sobotu a celou hru především zrychlit. Celku kolem trenéra Kadlece se to částečně povedlo a tentokrát svého soupeře porazil už v základní hrací době těsným výsledkem 3:2. Výkon ale stále nebyl podle představ.   

Dvoubrankový Tomáš Wróbel měl po prohře smíšené pocity

Tomáš Wróbel zaznamenal proti Slovensku dvě branky, z výhry se ale radovat nemohl

Češi na probíhajícím reprezentačním kempu v Plzni vstřelili během dvou utkání prozatím čtyři branky. O dvě z nich se postaral Tomáš Wróbel, a to do sítě úřadujících mistrů, jenž na západě Čech také nechybí. Ti však nakonec nepříznivý výsledek smazali a Čechy porazili.  

Drahomír Kadlec byl po Švýcarsku rozčarovaný, Slovensko už hodnotil lépe

Drahomír Kadlec při zápase proti Švýcarsku, kdy jeho tým nepředvedl očekávaný výkon

První dva ze čtyř zápasů v Plzni má za sebou česká hokejbalová reprezentace. Odvety duelů proti Švýcarsku a Slovensku čekají na národní výběr znovu v neděli. Za prvními zápasy se tak ohlíží trenér Drahomír Kadlec, který byl pochopitelně více spokojený, byť s prohraným, utkáním proti Slovensku. 

Nepřehlédněte!
Reprezentace - nejbližší akce

Termínový kalendář reprezentace:

ČR muži - leden 2016

ČR muži U20 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR muži U18 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR ženy  28.-29.1.2017 » Kemp (Plzeň)

MISTROVSTVÍ SVĚTA (Pardubice) 1.-10.6.2017

- kompletní kalendář najdete na cmshb.cz

Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu