Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Tabulky - MLÁDEŽ

Zobraz období:

Vyber skupinu:

Extraliga staršího dorostu 2016-2017

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. HBC Plzeň HBC Plzeň 3 3 0 0 0 28:0 9
2. TJ Snack Dobřany Snack Dobřany 3 3 0 0 0 11:6 9
3. Elba DDM Ústí nad Labem Elba DDM ÚNL 3 2 0 0 1 19:7 6
4. TJ Blatná Datels Blatná Datels 3 2 0 0 1 10:7 6
5. HBC Kovodemont Most Kovodemont Most 3 1 0 0 2 5:7 3
6. HBC ALPIQ Kladno ALPIQ Kladno 3 1 0 0 2 2:6 3
7. HBC Zliv HBC Zliv 3 0 0 0 3 2:11 0
8. HSÚ Wolves Chomutov Wolves Chomutov 3 0 0 0 3 2:35 0

Extraliga mladšího dorostu 2016-2017

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. HC Kert Park Praha Kert Park Praha 3 2 1 0 0 15:5 8
2. HC Buldoci Stříbro Buldoci Stříbro 3 2 0 1 0 10:4 7
3. HBC Plzeň HBC Plzeň 2 2 0 0 0 68:2 6
4. HBC ALPIQ Kladno ALPIQ Kladno 3 2 0 0 1 42:2 6
5. Elba DDM Ústí nad Labem Elba DDM ÚNL 2 2 0 0 0 10:4 6
6. HBC Tygři Mladá Boleslav Tygři M.Boleslav 3 1 0 0 2 15:15 3
7. TJ Tatran Třemošná Tatran Třemošná 3 0 0 0 3 4:13 0
8. SK Kelti 2008 Kelti 2008 2 0 0 0 2 3:13 0
9. SHC Killers Litoměřice Killers Litoměřice 3 0 0 0 3 0:109 0

MČR starších žáků 2016-2017

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. HBC Plzeň HBC Plzeň 3 2 0 1 0 34:3 7
2. TJ Snack Dobřany Snack Dobřany 3 1 2 0 0 20:6 7
3. HBC Hostivař HBC Hostivař 3 2 0 1 0 16:10 7
4. SK Kelti 2008 Kelti 2008 3 1 1 1 0 19:9 6
5. HBC Prachatice HBC Prachatice 3 2 0 0 1 21:16 6
6. TJ KOVO Praha KOVO Praha 3 2 0 0 1 10:6 6
7. SK Suchdol nad Lužnicí Suchdol n./L. 3 2 0 0 1 8:4 6
8. HBC Rakovník Rakovník 3 1 0 0 2 9:16 3
9. Elba DDM Ústí nad Labem Elba DDM ÚNL 3 1 0 0 2 9:22 3
10. HBC Nové Strašecí Nové Strašecí 3 0 1 0 2 11:30 2
11. SK Pedagog České Budějovice Pedagog ČB 3 0 0 1 2 8:33 1
12. HBC ALPIQ Kladno ALPIQ Kladno 3 0 0 0 3 6:16 0

Přebor mladších žáků 2016-2017

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. HBC Plzeň HBC Plzeň 2 2 0 0 0 19:2 6
2. HBC Prachatice HBC Prachatice 2 1 1 0 0 6:2 5
3. SK Pedagog České Budějovice Pedagog ČB 1 1 0 0 0 3:0 3
4. TJ Blatná Datels Blatná Datels 2 1 0 0 1 5:7 3
5. HC Buldoci Stříbro Buldoci Stříbro 2 0 0 1 1 3:5 1
6. SK Suchdol nad Lužnicí Suchdol n./L. 1 0 0 0 1 4:5 0
7. TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec Olymp J.Hradec 1 0 0 0 1 0:3 0
8. TJ Snack Dobřany Snack Dobřany 1 0 0 0 1 1:17 0

Přebor přípravek 2016-2017

Je nám líto - vybraná skupina nemá dosud tabulku zpracovánu.

Přebor minipřípravek 2016-2017

Je nám líto - vybraná skupina nemá dosud tabulku zpracovánu.

Partneři českého hokejbalu