Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Rozpis soutěže - MLÁDEŽ

Zobraz období:

Vyber skupinu:

Extraliga staršího dorostu 2017-2018

Sobota 09. 09. 2017
4001 Wolves Chomutov ALPIQ Kladno 11:30 » Chomutov
4003 HBC Plzeň Snack Dobřany 10:00 » Plzeň - hala
4004 Buldoci Stříbro HC ŠD Písek 14:00 » Stříbro
4005 HBC Gladiators Olomouc Karviná 11:00 » Olomouc
4006 KOVO Praha Č.Třebová 13:30 » Praha - Palmovka
4007 H.Králové HBC Hostivař 15:00 » Hradec Králové
4104 Nové Strašecí Elba DDM ÚNL 11:00 » Nové Strašecí
Sobota 16. 09. 2017
4071 HBC Hostivař Elba DDM ÚNL 13:00 » Praha - Horní Měcholupy
4072 SK Jihlava Wolves Chomutov 16:30 » Jihlava
4073 H.Králové ALPIQ Kladno 13:30 » Hradec Králové
4074 Autosklo PCE Nové Strašecí 16:00 » Pardubice - Polabiny
4075 Č.Třebová Buldoci Stříbro 15:00 » Česká Třebová
4076 HBC Gladiators Olomouc HBC Plzeň 14:00 » Olomouc
Neděle 17. 09. 2017
4079 HBC Hostivař Wolves Chomutov 11:30 » Praha - Horní Měcholupy
4080 SK Jihlava Elba DDM ÚNL 12:30 » Jihlava
4081 H.Králové Nové Strašecí 11:00 » Hradec Králové
4082 Autosklo PCE ALPIQ Kladno 11:00 » Pardubice - Polabiny
4083 Č.Třebová HBC Plzeň 11:00 » Česká Třebová
4084 HBC Gladiators Olomouc Buldoci Stříbro 11:30 » Olomouc
4085 Karviná HC ŠD Písek 11:00 » Karviná
Středa 20. 09. 2017
4114 Buldoci Stříbro Snack Dobřany 18:00 » Stříbro
Pátek 22. 09. 2017
4077 Karviná Snack Dobřany 18:00 » Karviná
Sobota 23. 09. 2017
4009 Nové Strašecí Wolves Chomutov 14:00 » Nové Strašecí
4010 ALPIQ Kladno Elba DDM ÚNL 14:00 » Kladno u ZS
4011 HC ŠD Písek HBC Plzeň 11:00 » Písek
4013 HBC Hostivař SK Jihlava 11:00 » Praha - Horní Měcholupy
4014 Č.Třebová H.Králové 15:00 » Česká Třebová
4015 Karviná KOVO Praha 11:30 » Karviná
4201 Buldoci Stříbro Autosklo PCE 14:30 » Stříbro
Neděle 24. 09. 2017
4169 H.Králové Autosklo PCE 15:00 » Hradec Králové
Čtvrtek 28. 09. 2017
4193 Buldoci Stříbro H.Králové 13:00 » Stříbro
Sobota 30. 09. 2017
4017 Wolves Chomutov Snack Dobřany 11:30 » Chomutov
4020 Buldoci Stříbro Nové Strašecí 11:30 » Stříbro
4022 H.Králové Karviná 13:30 » Hradec Králové
4023 SK Jihlava Č.Třebová 14:00 » Jihlava
4024 Autosklo PCE HBC Hostivař 13:00 » Pardubice - Polabiny
4161 KOVO Praha HBC Plzeň 13:30 » Praha - Palmovka
Neděle 01. 10. 2017
4019 HBC Plzeň ALPIQ Kladno 13:00 » Plzeň - hala
Čtvrtek 05. 10. 2017
4170 KOVO Praha HBC Hostivař 18:00 » Praha - Palmovka
Sobota 07. 10. 2017
4087 Elba DDM ÚNL H.Králové 16:00 » Ústí nad Labem
4088 Wolves Chomutov Autosklo PCE 16:00 » Chomutov
4089 ALPIQ Kladno HBC Hostivař 16:00 » Kladno u ZS
4090 Nové Strašecí SK Jihlava 16:30 » Nové Strašecí
4091 Buldoci Stříbro Karviná 16:00 » Stříbro
4093 Snack Dobřany Č.Třebová 17:30 » Dobřany
4094 HC ŠD Písek HBC Gladiators Olomouc 15:00 » Písek
Neděle 08. 10. 2017
4095 Elba DDM ÚNL Autosklo PCE 11:00 » Ústí nad Labem
4096 Wolves Chomutov H.Králové 11:00 » Chomutov
4097 ALPIQ Kladno SK Jihlava 11:00 » Kladno u ZS
4098 Nové Strašecí HBC Hostivař 11:00 » Nové Strašecí
4100 HBC Plzeň Karviná 11:00 » Plzeň - hala
4101 Snack Dobřany HBC Gladiators Olomouc 10:00 » Dobřany
4102 HC ŠD Písek Č.Třebová 11:00 » Písek
Sobota 14. 10. 2017
4025 HC ŠD Písek Wolves Chomutov 14:00 » Písek
4026 Snack Dobřany Elba DDM ÚNL 15:00 » Dobřany
4027 Nové Strašecí HBC Plzeň 11:30 » Nové Strašecí
4029 Č.Třebová Autosklo PCE 15:30 » Česká Třebová
4032 HBC Gladiators Olomouc KOVO Praha 11:30 » Olomouc
4130 Buldoci Stříbro ALPIQ Kladno 11:30 » Stříbro
4134 KOVO Praha HBC Gladiators Olomouc 14:15 » Olomouc
Neděle 15. 10. 2017
4120 HC ŠD Písek Elba DDM ÚNL 11:00 » Písek
4175 H.Králové Snack Dobřany 10:00 » Hradec Králové
4187 Karviná Nové Strašecí 16:00 » Karviná
Sobota 21. 10. 2017
4037 H.Králové HBC Gladiators Olomouc 15:00 » Hradec Králové
4039 Autosklo PCE Karviná 13:00 » Pardubice - Polabiny
4040 HBC Hostivař Č.Třebová 11:00 » Praha - Čimice
4059 Buldoci Stříbro KOVO Praha 11:30 » Stříbro
4112 Elba DDM ÚNL ALPIQ Kladno 11:30 » Ústí nad Labem
Neděle 22. 10. 2017
4060 HC ŠD Písek KOVO Praha 11:00 » Písek
Sobota 28. 10. 2017
4034 Elba DDM ÚNL Buldoci Stříbro 11:30 » Ústí nad Labem
4035 ALPIQ Kladno Snack Dobřany 10:00 » Kladno u ZS
4036 Nové Strašecí HC ŠD Písek 11:00 » Nové Strašecí
4047 HBC Gladiators Olomouc SK Jihlava 14:00 » Olomouc
4048 KOVO Praha H.Králové 13:30 » Praha - Palmovka
4135 HBC Plzeň Wolves Chomutov 13:00 » Plzeň - hala
Neděle 29. 10. 2017
4069 Č.Třebová HBC Gladiators Olomouc 15:00 » Česká Třebová
Sobota 04. 11. 2017
4043 HC ŠD Písek ALPIQ Kladno 11:00 » Písek
4044 Snack Dobřany Nové Strašecí 13:00 » Dobřany
4053 SK Jihlava KOVO Praha 14:00 » Jihlava
4054 Autosklo PCE HBC Gladiators Olomouc 13:00 » Pardubice - Polabiny
4143 Wolves Chomutov Buldoci Stříbro 11:30 » Chomutov
4144 Elba DDM ÚNL HBC Plzeň 15:30 » Ústí nad Labem
4158 Karviná Č.Třebová 16:00 » Karviná
Sobota 11. 11. 2017
4050 HBC Plzeň Buldoci Stříbro 13:00 » Plzeň - hala
4052 Snack Dobřany HC ŠD Písek 11:00 » Dobřany
4062 HBC Gladiators Olomouc HBC Hostivař 14:00 » Olomouc
4063 KOVO Praha Autosklo PCE 13:15 » Praha - Palmovka
4064 H.Králové SK Jihlava 11:00 » Hradec Králové
4151 Elba DDM ÚNL Wolves Chomutov 11:30 » Ústí nad Labem
4153 Nové Strašecí ALPIQ Kladno 11:00 » Nové Strašecí
Neděle 12. 11. 2017
4008 SK Jihlava Autosklo PCE 16:30 » Jihlava
Sobota 18. 11. 2017
4002 Elba DDM ÚNL Nové Strašecí 11:30 » Ústí nad Labem
4103 ALPIQ Kladno Wolves Chomutov 14:00 » Kladno u ZS
4105 Snack Dobřany HBC Plzeň 15:00 » Dobřany
4106 HC ŠD Písek Buldoci Stříbro 11:00 » Písek
4107 Karviná HBC Gladiators Olomouc 14:00 » Karviná
4108 Č.Třebová KOVO Praha 15:00 » Česká Třebová
4109 HBC Hostivař H.Králové 11:00 » Praha - Horní Měcholupy
4110 Autosklo PCE SK Jihlava 13:00 » Pardubice - Polabiny
Neděle 19. 11. 2017
4030 Karviná SK Jihlava 12:00 » Karviná
Sobota 25. 11. 2017
4173 HBC Hostivař Buldoci Stříbro 11:00 » Praha - Horní Měcholupy
4174 SK Jihlava HBC Plzeň 14:00 » Jihlava
4176 Autosklo PCE HC ŠD Písek 16:00 » Pardubice - Polabiny
4177 Č.Třebová Elba DDM ÚNL 15:00 » Česká Třebová
4178 HBC Gladiators Olomouc Wolves Chomutov 15:00 » Olomouc
4179 Karviná ALPIQ Kladno 16:00 » Karviná
Neděle 26. 11. 2017
4181 HBC Hostivař HBC Plzeň 11:30 » Praha - Horní Měcholupy
4182 SK Jihlava Buldoci Stříbro 11:00 » Jihlava
4183 H.Králové HC ŠD Písek 11:00 » Hradec Králové
4184 Autosklo PCE Snack Dobřany 9:30 » Pardubice - Polabiny
4185 Č.Třebová Wolves Chomutov 11:30 » Česká Třebová
4186 HBC Gladiators Olomouc Elba DDM ÚNL 11:30 » Olomouc
Pátek 01. 12. 2017
4113 HBC Plzeň HC ŠD Písek 19:30 » Plzeň - hala
Sobota 02. 12. 2017
4111 Wolves Chomutov Nové Strašecí 11:30 » Chomutov
4115 SK Jihlava HBC Hostivař 14:00 » Jihlava
4116 H.Králové Č.Třebová 11:00 » Hradec Králové
4117 KOVO Praha Karviná 16:00 » Praha - Palmovka
Neděle 03. 12. 2017
4067 Autosklo PCE H.Králové 13:00 » Pardubice - Polabiny
4147 HBC Hostivař Karviná 11:00 » Praha - Horní Měcholupy
4162 KOVO Praha Snack Dobřany 10:00 » Praha - Palmovka
Pátek 23. 02. 2018
4012 Snack Dobřany Buldoci Stříbro 18:00 » Dobřany
Sobota 24. 02. 2018
4057 Elba DDM ÚNL KOVO Praha 11:30 » Ústí nad Labem
4119 Snack Dobřany Wolves Chomutov 15:00 » Dobřany
4121 ALPIQ Kladno HBC Plzeň 14:00 » Kladno u ZS
4122 Nové Strašecí Buldoci Stříbro 14:00 » Nové Strašecí
4124 Karviná H.Králové 14:00 » Karviná
4125 Č.Třebová SK Jihlava 15:00 » Česká Třebová
4126 HBC Hostivař Autosklo PCE 11:00 » Praha - Horní Měcholupy
Neděle 25. 02. 2018
4058 Nové Strašecí KOVO Praha 14:00 » Nové Strašecí
Sobota 03. 03. 2018
4189 Elba DDM ÚNL Karviná 16:00 » Ústí nad Labem
4191 ALPIQ Kladno Č.Třebová 16:00 » Kladno u ZS
4192 Nové Strašecí HBC Gladiators Olomouc 16:00 » Nové Strašecí
4194 HBC Plzeň Autosklo PCE 13:00 » Plzeň - hala
4195 Snack Dobřany HBC Hostivař 15:00 » Dobřany
4196 HC ŠD Písek SK Jihlava 15:00 » Písek
Neděle 04. 03. 2018
4198 Wolves Chomutov Karviná 11:00 » Chomutov
4199 ALPIQ Kladno HBC Gladiators Olomouc 11:30 » Kladno u ZS
4200 Nové Strašecí Č.Třebová 11:00 » Nové Strašecí
4202 HBC Plzeň H.Králové 11:00 » Plzeň - hala
4203 Snack Dobřany SK Jihlava 11:00 » Dobřany
4204 HC ŠD Písek HBC Hostivař 11:30 » Písek
Pátek 09. 03. 2018
4128 Elba DDM ÚNL Snack Dobřany 18:00 » Ústí nad Labem
Sobota 10. 03. 2018
4028 ALPIQ Kladno Buldoci Stříbro 11:30 » Kladno u ZS
4127 Wolves Chomutov HC ŠD Písek 16:00 » Chomutov
4129 HBC Plzeň Nové Strašecí 11:00 » Plzeň - hala
4131 Autosklo PCE Č.Třebová 13:00 » Pardubice - Polabiny
4132 SK Jihlava Karviná 13:00 » Jihlava
Neděle 11. 03. 2018
4018 Elba DDM ÚNL HC ŠD Písek 11:00 » Ústí nad Labem
4068 HBC Hostivař KOVO Praha 11:30 » Praha - Horní Měcholupy
4141 Karviná Autosklo PCE 11:30 » Karviná
Sobota 17. 03. 2018
4139 HBC Gladiators Olomouc H.Králové 14:00 » Olomouc
4142 Č.Třebová HBC Hostivař 15:00 » Česká Třebová
4159 KOVO Praha Wolves Chomutov 13:30 » Praha - Palmovka
Neděle 18. 03. 2018
4160 KOVO Praha ALPIQ Kladno 11:00 » Praha - Palmovka
Sobota 24. 03. 2018
4033 Wolves Chomutov HBC Plzeň 11:30 » Chomutov
4137 Snack Dobřany ALPIQ Kladno 17:00 » Dobřany
4138 HC ŠD Písek Nové Strašecí 11:00 » Písek
4149 SK Jihlava HBC Gladiators Olomouc 14:00 » Jihlava
4150 H.Králové KOVO Praha 13:30 » Hradec Králové
Neděle 25. 03. 2018
4171 HBC Gladiators Olomouc Č.Třebová 14:00 » Olomouc
Pátek 30. 03. 2018
4045 Karviná HBC Hostivař 16:00 » Karviná
4136 Buldoci Stříbro Elba DDM ÚNL 15:00 » Stříbro
Sobota 31. 03. 2018
4041 Buldoci Stříbro Wolves Chomutov 11:30 » Stříbro
4042 HBC Plzeň Elba DDM ÚNL 11:30 » Plzeň - hala
4056 Č.Třebová Karviná 13:00 » Česká Třebová
4145 ALPIQ Kladno HC ŠD Písek 14:00 » Kladno u ZS
4146 Nové Strašecí Snack Dobřany 14:00 » Nové Strašecí
4155 KOVO Praha SK Jihlava 14:00 » Praha - Palmovka
4156 HBC Gladiators Olomouc Autosklo PCE 14:00 » Olomouc
Sobota 07. 04. 2018
4049 Wolves Chomutov Elba DDM ÚNL 11:30 » Chomutov
4051 ALPIQ Kladno Nové Strašecí 14:00 » Kladno u ZS
4152 Buldoci Stříbro HBC Plzeň 11:30 » Stříbro
4154 HC ŠD Písek Snack Dobřany 11:00 » Písek
4164 HBC Hostivař HBC Gladiators Olomouc 11:00 » Praha - Horní Měcholupy
4165 Autosklo PCE KOVO Praha 13:00 » Pardubice - Polabiny
4166 SK Jihlava H.Králové 14:00 » Jihlava
Nepřehlédněte!
Reprezentace - nejbližší akce

Termínový kalendář reprezentace:

ČR muži - leden 2016

ČR muži U20 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR muži U18 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR ženy  28.-29.1.2017 » Kemp (Plzeň)

MISTROVSTVÍ SVĚTA (Pardubice) 1.-10.6.2017

- kompletní kalendář najdete na cmshb.cz

Soupiskové rozhraní - administrace klubů

Připojte se k hokejbalu



Partneři českého hokejbalu