Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Zkušení trenéři se nejdříve zaměří na trénink na balančních pomůckách.
Zkušení trenéři se nejdříve zaměří na trénink na balančních pomůckách. (autor: Mládežnický hokejbal)

Zimní semináře obnov trenérských licencí B a C pokračují na konci ledna!

Datum: 08. 01. 2019
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Českomoravský svaz hokejbalu ve spolupráci s Trenérsko-metodickou komisí připravili na konec ledna další ze série nesmírně zajímavých seminářů. Hned dva trenérské semináře sloužící zároveň pro obnovu licencí B a C se uskuteční v jeden den, a to 26. ledna v Pardubicích. Dopolední seminář ponese téma „Využití balančních pomůcek v tréninku mládeže“, odpolední seminář si pak vezme na starost hlavní kouč reprezentace mužů Jiří Mašík s mentálním koučem Viktorem Kusteinem, kteří se zaměří na téma „Jak uspět pod tlakem“! Neváhejte a hlaste se na semináře, jejichž kapacita je omezená.

Školitelé Ondřej Almaši s Jakubem Mokřížem se 26. ledna dopoledne vrhnout na praktické ukázky trénování na balančních pomůckách. Do akce se zapojí samotní trenéři přihlášení na seminář tak, aby co nejlépe pochopili jednotlivá cvičení na balančních pomůckách bosu, které jsou vhodnou metodou pro rozvíjení nejen pohybového aparátu mladých nadaných hokejbalistů. Seminář proběhne na Základní škole Benešova v Pardubicích.

PŘIHLÁŠKY NA SEMINÁŘ! 


Trenéři, kteří se přihlásili na první seminář, mohou zvolit návaznost na další neméně zajímavý seminář, který povede Mgr. Viktor Kustein s Jiřím Mašíkem. Druhý blok startuje ve 14:30 prezencí trenérů a seminář zabředne pod pokličku úspěchu pod tlakem. Zkušenosti budou koučům předávat ty nejpovolanější z národního týmu v podobě mentálního kouče reprezentace Viktora Kusteina a trenérského lodivoda Jiřího Mašíka, jenž má za sebou nepřeberné kvantum zkušeností z těch nejnáročnějších mezinárodních a extraligových duelů.

PŘÍHLÁŠKY NA SEMINÁŘ!


TRENÉŘI POZOR! 
Na webu cmshb.cz je možné získat nové metodické materiály, které vám pomohou v trenérské činnosti. Metodické materiály naleznete ZDE!

 

Partneři českého hokejbalu