Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Tradiční mládežický turnaj opět po roce v Praze na Lužinách!
Tradiční mládežický turnaj opět po roce v Praze na Lužinách! (autor: Michal Pěch)

V září se uskuteční již 7. ročník turnaje mladších žáků Pohár starosty Prahy 13!

Datum: 12. 06. 2019
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Na začátku příštího ročníku 2019/20 vypukne na Lužinách tradiční a každoročně kvalitně obsazený turnaj mladších žáků, kteří budou bojovat o Pohár starosty Prahy 13! Letošní ročník se na půdě mistrovského Kert Parku uskuteční 7. – 8. září. Turnajového klání se zúčastní 6 družin. Přihlášky adresujte do 15. července 2019 na emailovou adresu: turnaje@kert-park.cz. Loňský ročník ovládlo pardubické Autosklo. V minulosti se turnaj střídal pro jednotlivé kategorie. Letos se podruhé za sebou uskuteční turnaj pro mladší žáky. Přihlaste se na kvalitní hokejbalový turnaj, jenž se odehraje na půdě fenomenálního Kert Parku, jehož mužský celek vyhrál třikrát v řadě Extraligu! 

Turnaj mladších žáků v Praze na Lužinách se těší každoroční velké podpoře. „Městská část Prahy 13 je velkým příznivcem hokejbalu a náš klub velice podporuje, důkazem je již sedmý ročník turnaje „O Pohár starosty Prahy13“. Starosta turnaj každoročně zahájí a samozřejmě nechybí ani na závěrečném vyhlášení výsledků, kde dekoruje nejlepší týmy a hráče turnaje,“ těší hlavního organizátora turnaje mladších žáků Milana Kubíčka. „Zajímavostí turnaje je, že se žádnému ze zúčastněných mužstev nepodařilo turnaj vyhrát dvakrát, natož obhájit. Šest ročníků, šest vítězů,“ upozorňuje Kubíček.

Na talentované hokejbalisty čekají v rámci turnaje i zajímavá ocenění a setkání. „V každém utkání vybírá vedení turnaje nejlepší hráče utkání z každého mužstva. Tuto cenu v minulosti a doufáme i letos, neznáme ještě rozlosováni extraligy, předávají hráči mistrovského „A“ týmu a reprezentanti České republiky,“ poukazuje na další cenný fakt pro mladé hráče Milan Kubíček. „Plánujeme i autogramiádu mužského týmu, pokud se vše podaří,“ dodává hlavní pořadatel turnaje, na který se rozhodně vyplatí přihlásit!

Systém turnaje:

  • Počet účastníků = 6 mužstev
  • Startovné = 2 000 Kč
  • Herní systém = Každé mužstvo odehraje celkem 5 utkání systémem každý s každým
  • Pravidla = Turnaj se odehraje dle platných pravidel ČMSHb. Všichni hráči musí mít platný registrační průkaz příslušného klubu.
  • Herní čas = Utkání se budou hrát 3×12 minut s tresty 1,3 a 6 minut
  • Bodování turnaje = Výhra = 2 body, remíza = 1 bod, prohra = 0 bodů.
  • Ceny = Každý tým obdrží pohár, hráči prvních tří mužstev dostanou medaile, all stars tým turnaje, nejlepší hráči utkání.

Přihlášky:

Přihlášky na turnaj posílejte na emailovou adresu: turnaje@kert-park.cz
V přihlášce uveďte: Název týmu, kontaktní osobu, emailový a telefonní kontakt.
Uzavírka přihlášek do turnaje je 15.7.2019. Startovné 2 000 Kč je splatné rovněž do 15.7.2019 převodem na klubový účet 172301707/0300. 

Pořadatel si vyhrazuje právo výběru týmů v případě více přihlášených mužstev.

Dosavadní vítězové turnaje:


2019 ??
2018 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice mž
2017 HBC Plzeň sd
2016 HC Kert Park Praha sž
2015 HBC Hostivař sž
2014 HBC ALPIQ Kladno sž 
2013 HBC Hradec Králové 1988 mž

Partneři českého hokejbalu