Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Zásobník cvičení může pomoci trenérům nejen k jejich zdokonalování.
Zásobník cvičení může pomoci trenérům nejen k jejich zdokonalování. (autor: ČMSHb)

Trenéři se mohou těšit z vydatné zásoby volně dostupných cvičení díky aplikaci XPS!

Datum: 09. 10. 2018
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Českomoravský svaz hokejbalu navázal spolupráci s firmou XPS, poskytující databázi, která bude napěchovaná hokejbalovými cvičeními. Důležité je, že jsou volně dostupné pro všechny kouče. Databáze cvičení XPS umí filtrovat cvičení dle typu a zamření, přesně tak, jak potřebuje uživatel. Hokejbalová centra mládeže získají dobrovolně přímý přístup do programu, kdežto zájem využilo 7 center. Další podrobnosti o perfektním systému pro hokejbalové trenéry naleznete v článku.

!DATABÁZE CVIČENÍ XPS!


Hokejbalovým trenérům je nově dostupná databáze cvičení, které jsou volně k dispozici v aplikaci XPS. Výstup z aplikace naleznou trenéři na rezervačním webu v sekci cvičení. Databáze cvičení je pravidelně aktualizována a doplňována o nová cvičení případně videa.

Nespornou výhodou je to, že je v databázi cvičení možné filtrovat dle věkové kategorie, dovednosti, herní situace atd. Mnohá cvičení jsou doplněna nejen o popis, případně doporučení k využití cviků, ale obsahují také animace nebo videa! Trenéři tak uvidí přesný názorný pohyb, respektive provedení jednotlivých cvičení.

Pro nejbližší období je v přípravě nejen rozšíření počtu cvičení, ale také jejich obohacení o cvičení zaměřené na ty nejmladší kategorie, jako je například kategorie U9 a individuální cviky popisující základy herní činnosti jednotlivce a hráčské techniky.

Chcete-li se zapojit přímo do procesu tvorby cvičení a využít další funkce programu XPS neváhejte nás kontaktovat na metodika@hokejbal.cz

(Takto vypadá uživatelské rozhraní databáze XPS)

Partneři českého hokejbalu