Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Talentovaní gólmani mohou rozvíjte své schopnosti na sérii specializujících se kempů.
Talentovaní gólmani mohou rozvíjte své schopnosti na sérii specializujících se kempů. (autor: Mládežnický hokejbal)

Série kempů pro brankáře startuje! První soustředění se uskuteční v Pardubicích


Datum: 07. 01. 2019
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Českomoravský svaz hokejbalu uspořádá ve spolupráci s trenérsko-metodickou komisí v roce 2019 sérii rozvojových soustředění pro gólmany. Talentovaní strážci svatyň budou rozvíjet své schopnosti a dovednosti pod vedením týmu trenérů v čele s velezkušených koučem brankářů Ondřejem Almašim. První kemp se uskuteční již v sobotu 19. ledna v pardubické nafukovací hale, jež naskytne všem brankářům a trenérům komfortní prostředí pro hromadu zajímavých tréninků. Více informací ještě přineseme v nejbližších dnech. Sledujte web hokejbal.cz!

První soustředění pro nadané brankáře je naplánován již za 14 dní, takže mnoho času pro registrace nezbývá, ale přijít o jedinečnou možnost zdokonalit se v chytání by bylo hříchem. „Naším cílem je připravit první camp již na termín 19.1. do pardubické nafukovací haly, a to pro brankaře mladší 15 let,“ prozrazuje zkušený mládežnický kouč Martin Komárek. „Jsme si plně vědomi, že kemp v tomto termínu je již za 14 dní, přesto věříme, že lednový termín konání přiláká k účasti řadu mladých brankařů,“ pevně doufá Komárek.

Kontaktní osobou pro řešeních administrativních a technických bodů je kolegyně Renata Palečková dostupná na adrese paleckova@hokejbal.cz Další informace nebo dotazy směřujte případně na e-mail brankari@hokejbal.cz 

Nadaní gólmani se zdokonalují na letních Campech talentované mládeže. Nyní přichází na řadu možnost využití rozvojových kempů i v průběhu sezony!

 

Partneři českého hokejbalu