Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Setkání HCM obohatí trenérské a mediální semináře!
Setkání HCM obohatí trenérské a mediální semináře! (autor: ČMSHb)

Prosincový seminář Hokejbalových center obohatí trenéry i klubové mediální guru

Datum: 05. 11. 2018
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Těsně po skončení podzimní části všech hokejbalových soutěží je prostor na odpočinek hráčů, avšak trenéři a funkcionáři klubů vstupují do další nezbytně důležité části svého nejen osobního růstu, který je pak důležitý jak pro hráče, tak mediální propagaci. 8. prosince se totiž v Praze na Strahově uskuteční setkání HCM, v jehož rámci dojde k trenérskému semináři nesoucího statut obnovy licence a druhý blok bude zaměřen na mediální činnost! Staráte se v klubu o propagaci na webu a sociálních sítích? Pak je tento seminář vám šitý na míru!

Prosincový seminář v rámci setkání zástupců hokejbalových center mládeže se v tradičním místě pražského Strahova ponese v duchu dvou paralelních bloků. První se zaměří na trenérskou činnost, ten druhý na tu mediální. Začátek obou bloků je stanoven na 9:30. Účast na trenérském semináři předběžně potvrdil lektor Mgr. Václav Petráš, který se specializuje na sportovní psychologii. Mentální aspekty jsou nesmírně stěžejní ke špičkovému výkonu a všem hokejbalovým trenérům má tak rozhodně co předat! Seminář tedy bude mít statut semináře obnovy licence. Na konci tohoto bloku proběhne setkání vedoucích HCM. Přečtěte si více o semináři s Václavem Petrášem a jeho zaměření -> ZDE!

Komunikace na sociálních sítích? Stěžejní aspekt medializace!


Mediální blok bude probíhat na stejném místě v separátní zasedací místnosti. Účast je otevřena všem zástupcům klubů případně i regionálním svazům. Každý, kdo se v klubech zajímá a stará o správu sociálních sítí, jako je facebook, instagram, twitter a další,se může dozvědět další stěžejní informace pro správnou, účinnou mediální komunikaci. Registrujte se zavčasu, protože je kapacita omezená!

Registrace na mediální blok


Znovu pak připomínáme, že plán seminářů na rok 2019 bude řešen na prosincovém setkání. S ohledem na četné nabídky prosíme neváhejte využít možnosti spolupořadatelství semináře ve Vašem domácím prostředí. Nabídky na spoluorganizaci pro rok 2019 adresujte na mail hcm@hokejbal.cz

Partneři českého hokejbalu