Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Podaří se přihlášeným klubům získat při zápisech nové hokejbalisty?
Podaří se přihlášeným klubům získat při zápisech nové hokejbalisty? (autor: zavodi.eu)

Na zápis do školy? Na zápis na hokejbal je opět tady

Datum: 08. 01. 2016
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Projekt komise mládeže nesoucí všeříkající název "Na zápis do školy? Na zápis na hokejbal" je opět tady. Všechna hokejbalová střediska se mohou od poloviny ledna do 15. února 2016 zapojit do tohoto školního projektu, jenž má za cíl dostat hokejbal do povědomí dalších po sportovních zážitcích prahnoucích dětí. Nepropásněte uzávěrku přihlášek, jež budou k dispozici do 31.1! „Do projektu se zatím přihlásily čtyři střediska,“ prozrazuje koordinátor projektu Roman Hnátek.

Kdy přesně je uzávěrka přihlášek do tohoto projektu a můžete prozradit počet a jména středisek, která se do tohoto jistě zajímavého projektu přihlásila?
Přesná uzávěrka přihlášek do projektu je 31.1.2016. Toto datum jsme udali, protože zápisy ve školách probíhají od 15.1 do 15.2.2016. Do projektu se zatím přihlásily čtyři střediska - HBC Hostivař, HBC Tygři Mladá Boleslav, HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice a HBK Kyjov.

Co všechno je ve vašich silách pro přihlášené kluby připravit? 
Letáky se snažíme upravit tak, aby každý klub byl spokojený. Každý přihlášený klub dostane mimo požadovaný počet letáků i sto ořezávátek na tužky, sto omalovánek a sto kusů gum. Vše s logem svazu.

Na stránkách ČMSHb lze stáhnout i formulář vyhodnocení náborového projektu. Co si pod tím máme představit? Hodnotíte tedy i úspěšnost jednotlivých středisek při zápisovém prezentování hokejbalu?
Jelikož komise mládeže ČMSHb financuje tento projekt z peněz Českého olympijského výboru a ten se bude také zajímat, kam peníze šly a jak pomohly. Je to hlavně zpětná vazba od klubů, zda jim to pomohlo a jaký z dané náborové akce mají pocity.

Jakou formou by se kluby měly ve školách a školkách při zápisech dle vašeho názoru prezentovat?
To je docela těžká otázka. Klub musí hlavně oslovit vedení školy a zjistit, co mu vybraná škola při zápisu dovolí. Může rozdat jenom letáky a doufat, že si to rodiče přečtou. Stoupnout před danou školu nebo do prostoru školy, kde zápis probíhá, oslovovat děti a rodiče osobně. Nebo vymyslet ve spolupráci se školou doprovodný program k zápisu do škol a u té příležitosti oslovovat děti a jejich rodiče. Těch možností jak prezentovat klub, potažmo hokejbal, je mnoho. Záleží pouze na snaze klubu uspět.

Více informací o projektu zde: http://www.cmshb.cz/mladez/dokumenty/?strana=5&oblast=vsechno

Partneři českého hokejbalu