Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Nevyhráli jsme největší kvalitou, ale nejlepším týmovým duchem! zdůrazňuje Jan Fedák

Ústecký kraj táhnul za jeden provaz a týmový duch byl jeho silnou zbraní.

Na turnaj krajů, jenž se odehrál minulý víkend na zimním stadionu ve Dvoře Králové, se z prvenství radovali hráči Ústeckého kraje. Severočeši přijeli na turnaj s velmi úzkým kádrem, jenž se ale zápas co zápas neustále zlepšoval a nakonec slavil zisk zlatých medailí. Přitom před turnajem byl jejich lodivod Jan Fedák v prognózách, jak jeho svěřenci dopadnou, hodně střídmý. „Vždyť jsme uspořádali malé dva kempy bez jakéhokoliv prověření,“ prozrazuje hlavní kouč Severočechů. „Na hráče jsem nesmírně hrdý!“ smeká pomyslný klobouk.

Na zlatém stupni stanul Ústecký kraj! Moravskoslezský poprvé prohrál až ve finále

Před turnajem podceňovaný Ústecký kraj nakonec dosáhl zlatého vrcholu.

Turnaj krajských výběrů hráčů do 15 let, jenž se uskutečnil na zimním stadionu ve Dvoře Králové, je minulostí a po výtečných hokejbalových představeních se ze zlatých medailí radují hráči ze severu Čech. Titul vicemistrů si odnesl Moravskoslezský kraj a bronzové medaile uzmuli hokejbalisté z Jihočeského kraje. Stříbrnou pozici z loňského ročníku na Olympiádě dětí a mládeže nedokázali obhájit nakonec „bramboroví“ Pražané. Domácí východočeské družiny skončily za sebou na pátém a šestém místě.

Na turnaji krajů proběhlo dramatické čtvrtfinále. Ústecký kraj vyřadil favorita!

Výběr Prahy srazil na kolena ve čtvrtfinále reprezentaci žen.

Play-off na turnaji krajských výběrů hráčů do 15 let je v plném proudu a zrodilo se jedno velké překvapení. V posledním čtvrtfinálovém duelu na sebe narazil silný mančaft Pardubického kraje a Ústeckého kraje. Utkání dospělo až do nájezdů, v nichž se po několika sériích podařilo uspět Severočechům. Ti se v semifinále utkají s výběrem Prahy a strach nahánějící Moravskoslezský kraj narazí na Jihočechy.

Základní část turnaje krajů je minulostí. Jihočeský kraj s Prahou a Moravany bez porážky!

Moravskoslezský kraj ještě neprohrál, což potvrdil i postupem do semifinále!

Po pátečním a sobotním programu skončily základní skupiny turnaje krajských výběrů U15, z nichž vykrystalizovala osmička postupujících do vyřazovacích bojů. Vítězi základních skupin se stali neporažení Pražané, Jihočeši a Moravskoslezský kraj, který v duelu o první místo skupiny A dokázal udolat favorizovaný Pardubický kraj 3:2 po nájezdech. Nedělní ráno kromě play-off odstartovalo také zápasy o umístění, v nichž si první vítězství na turnaji připsal Jihomoravský kraj.

Na turnaji krajských výběrů zatím vládne Pardubický kraj. Drama teprve ale přijde

Praha si vyšlápla na domácí Královéhradecký kraj.

Na zimním stadionu ve Dvoře Králové je od pátečního podvečera pořádně rušno. Probíhá zde turnaj krajských výběrů hráčů do 15 let, mezi nimiž nechybí ani reprezentace žen či reprezentace do 14 let. Dva skalpy svých oponentů s nulou na kontě obdržených branek si připsal jeden z favoritů na vítězství Pardubický kraj. Výběr Prahy a Jihočeský kraj ale také naznačily svoji sílu a bude zajímavé sledovat, kdo se v sobotu umístí na čele základních skupin.

Turnaj krajských výběrů se nezadržitelně blíží! Ve Dvoře Králové je vše připraveno

V tomto svatostánku se představí nejtalentovanější žáci a ženy.

Již v pátek 24. června bude na zimním stadionu ve Dvoře Králové pořádně rušno. Na území východočeského regionu se totiž uskuteční další z pravidelně se konajících turnajů krajských výběrů hráčů do 15 let. Obhájce loňského titulu z letní Olympiády dětí a mládeže z Karlovarského kraje chybí, ale součástí turnajového klání bude reprezentace žen a nadaných reprezentačních hráčů do 14 let. „Osobně beru účast dvou reprezentačních celků jako možnost zajímavé konfrontace,“ zamýšlí se předseda RSHb Čechy Východ Patrik Ticháček.

Turnaj si chceme hlavně užít! Medaile by byla něco navíc, zní z krajských výběrů

Souboje mezi nejtalentovanějšími žáky v republice budou jistě zajímavé.

Poslední víkend v červenci se na zimním stadionu ve Dvoře Králové uskuteční silně obsazený turnaj krajských výběrů hráčů do 15 let. Dvěma souboji se začíná již v pátek 24.6 a součástí jedenáctičlenného turnaje bude i reprezentace do 14 let a žen! Jednotlivé celky si chtějí víkend na východě Čech znamenitě užít, ale koutkem oka jistě pošilhávají po cenném kovu, jenž by podtrhl úspěšné tažení kterékoliv družiny. „Jakýkoliv cenný kov bude jen třešničkou na dortu,“ přiznává například asistent trenéra Pardubického kraje Michael Mrštný.  

Trenéři Hostivaře a Písku hodnotí finálový turnaj mladšího dorostu

Trenér Hostivaře Ondřej Novák při zápase na střídačce.

Sezóna extraligy mladšího dorostu zná pochopitelně už svého vítěze a vzhledem k tomu, že se letos vyvrcholení této kategorie hrálo stylem turnaje ve Světlé nad Sázavou, známe také jména druhého celku respektive třetího. Ve finále podlehl po napínavém zápase, který muselo rozhodnout až samostatné střílení, tým z Písku. Třetí místo pak putovalo do hlavního města, a to s celkem z Hostivaře. Jak viděli s menším odstupem času finálové tři dny trenéři těchto dvou zmiňovaných týmů?

Děti se bavily, v Pardubicích byl Sportovní hokejbalový den

Kladenská přípravka - ilustrační foto

Celý nedělní den patřil v Pardubicích mladých hráčům, konal se zde totiž Pardubický sportovní hokejbalový den. K vidění tak bylo celkem třiadvacet týmů, které v rámci svých kategorií sehrály mnohdy i hodně napínavé boje. U kategorie přípravky došlo dokonce na vyřazovací zápasy.

Veletrh Moravia Sport Expo 2016 oživí hokejbal! Věříme, že vzbudíme zájem

V Olomouci bude plno aktivního života i díky hokejbalu!

Od pátku 24.6 do soboty 25.6 se v Olomouci na výstavišti Flora uskuteční sportovní veletrh nesoucí všeříkající název Moravia Sport Expo 2016. Součástí veletrhu zabývajícího se zdravím životním stylem bude i hokejbal, jenž se chystá na aktivní formu prezentace včetně oblíbené střelnice či soutěží nejen pro ty nejmenší, z nichž se mohou vyklubat noví talenti. „Nebude chybět prezentace hokejbalu žen a zvát budeme na MS 2017 do Pardubic,“ prozrazuje člen koordinátor akce Josef Hájek.

Oficiální partner hokejbalové reprezentace - FISCHER-HOCKEY.cz
Nepřehlédněte!
Reprezentace - nejbližší akce

Termínový kalendář reprezentace:
- kompletní kalendář najdete na cmshb.cz

Muži »12. - 14. 8. 2016 » třídenní kemp (Kladno)
       »19. - 21. 8. 2016 » třídenní kemp (Nové Strašecí)

Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbalu

Najdete nás pravidelně i na sociálních sítích čtečkách RSS i na YouTube.comSoupiskové rozhraní - administrace klubů

Partneři českého hokejbalu