Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Moravskoslezský kraj s Prahou bez porážky, Pardubický zvládl loterii. Kdo půjde do boje o medaile?

Plzeňský kraj vybojoval postup do semifinále, kde jej čeká doposud suverénní Praha

V brněnské hale Úvoz během prvního a druhého hracího dne vykrystalizovalo složení finálových bojů. Bez jediné ztráty půjdou do nedělních semifinálových bojů týmy Moravskoslezského kraje a Prahy, proti kterým budou vzdorovat hokejbalisté z Plzeňského a Pardubického kraje. Zbylá mužstva si to rozdají o konečné umístění. Kdo nakonec získá Hejtmanský pohár?

Máme jen jeden cíl, hlásá Kubínová. Na úvod předvedla nájezdový skvost

Z MS na Turnaj krajských výběrů. Lucie Kubínová chce znovu slavit

Krajský turnaj výběrů do 15 let je letos výjimečný. Proč? Poprvé v historii zde nastupuje mistryně světa! Lucie Kubínová po zisku zlaté medaile z Pardubic táhne v boji o Hejtmanský pohár za zlatou medailí celek Moravskoslezského kraje a nutno podotknout, že v prvním hracím dnu si se spoluhráči vedla na výbornou. Navíc diváky potěšila i jedním, velmi pohledným, nájezdem.

Moravskoslezský a Pardubický kraj na úvod suverénní, reprezentace slaví jednu výhru

Na závěr prvního hracího dne zvládla reprezentační čtrnáctka získat důležitou výhru

Úvodní hrací den Turnaje krajských výběrů přinesl úvodní zápasy devíti krajů, které doplnila reprezentace do 14 let. Na úvod se nejvíce dařilo obhájcům stříbra z Moravskoslezského kraje, kteří dvěma výhrami vedou svojí skupinu. Dvě vysoké výhry si připsal i Pardubický kraj, v úplně posledním duelu zaskočil reprezentační výběr Středočeský kraj, kterého udolal výsledkem 4:2.

Krajské bitvy startují! V Brně se rozjede třídenní kolotoč, vítězství obhajují Ústečtí

Bude se Ústecký kraj znovu radovat z vítězství?

V pátek 23.6.2017 bude přesně v poledne vhozeno úvodní buly Turnaje krajských výběrů do 15 let, které odstartuje každoroční zápolení o Hejtmanský pohár. Devět krajských výběrů bude společně s českou reprezentací do čtrnácti let ve třech dnech v nabitém programu bojovat o co nejlepší umístění. Zimní stadion Úvoz uvidí řadu kvalitních duelů a na samotném konci objeví nejlepší krajský výběr roku 2017!

Trenéři se před startem Hejtmanského poháru shodli: Turnaj si jedeme užít

Brněnská hala uvidí skvělé zápasy krajských výběrů do 15 let

Deset týmů bude od pátku zápolit na brněnském zimním stadionu Úvoz o Hejtmanský pohár. Před startem turnaje jsme vyzpovídali trenéry či činovníky všech mužstev, aby odhalili, s jakým týmem a jakými cíli do Brna dorazí. Za jejich odpovědi děkujeme.

Turnaj krajských výběrů U15 očima Patrika Ticháčka: Brno bylo nejvhodnější lokalitou

Turnaj krajů nabídne jako každý rok napínavé bitvy nejlepších hokejbalistů do 15 let!

Turnaj krajských výběrů hráčů do 15 let v Brně se přiblížil mílovými kroky, v rozmezí 23. - 25. června si to na zimním stadionu Úvoz rozdá hned deset výběrů o Hejtmanský pohár. K devíti krajům ze čtrnácti možných se připojila i reprezentace do 14 let, což pouze dokládá fakt, že každoroční akce se stala velmi populární. Jak samotná organizace vypadá a proč se výběry sejdou právě v Brně, to se dozvíte v rozhovoru s organizátorem Patrikem Ticháčkem.

Jediná dívka na dorosteneckém finále. Do školy jsme se nechystali, směje se Mačátová

Kristýna Mačátová společně se svým týmem chvíli po zisku titulu.

Už je to skoro měsíc, co se v Kutné Hoře uskutečnil finálový turnaj mladších a starších dorostenců. U prvně jmenované kategorie došlo hned v prvním semifinálovém duelu na velké překvapení, které Letohrad dovršil o den později a po jednoznačném výsledku získal i titul mistra republiky! Nechyběla u toho ani osmnáctiletá Kristýna Mačátová, která byla sice na finálovém víkendu jedinou dívkou, ovšem i tak dokázala zaslouženě dosáhnout na zlatou medaili!  

Plzeň opět po roce atakují Kanaďané! Turnaj starších žáků nabídne řadu napínavých bitev

Hráči kanadského West Coast Express budou v Plzni obhajovat loňský titul!

Již tento víkend 16. - 18.6 bude v plzeňské hokejbalové hale k vidění ten nejkvalitnější mládežnických hokejbal za účasti tří zahraničních celků! Tradiční mezinárodní turnaj v kategorii starších žáků s názvem Pilsen Cup 2017 bude chtít po roce ovládnout a obhájit tak titul kanadský mančaft West Coast Express. Proti ale bude zbylých pět týmů včetně domácí Plzně, reprezentace České republiky hráčů do 14 let, slovenských Gajar, německého Weidenu, či nováčka v podobě hokejového týmu Domažlic.

Turnaj krajských výběrů hráčů do 15 let míří do Brna! O titul se popere deset celků

Krajské výběry do patnácti let se letos sejdou v Brně

Největší hokejbalová akce letošního roku v Pardubicích již pominula, ani během letních měsíců však hokejbal naplno nespí. Ve dnech 23.-25.6. se na Zimním stadionu Brno - Úvoz uskuteční Turnaj krajských výběrů U15.

Hostivařský klenot Čejka: S účastí na MS v Sheffieldu je zlato můj největší úspěch v kariéře

Jan Čejka se stal klíčovou postavou finálového duelu proti Letohradu

Nestranní diváci sledovali v Sušici fantastický hokejbal a náramně se bavili. Ovšem pro hráče, trenéry a fanoušky jednoho z týmů šlo zároveň o pořádný nápor na nervovou soustavu. Hostivař kráčela za titulem, Letohradští ovšem mohutně dotahovali a podařilo se jim vyrovnat. Když už se zdálo, že zápas bude pokračovat po uplynutí řádné hrací doby, vzal si opět slovo Jan Čejka. Útočník z Prahy s číslem 92 si našel odražený míček a v čase 44:31 jej propasíroval mezi betony brankáře Stráníka. Se ziskem pěti bodů (3+2) se tak stal ústřední postavou finále starších žáků a se svými spoluhráči vybojoval pro Hostivař první titul v mládežnických kategoriích.

Nepřehlédněte!
Reprezentace - nejbližší akce

Termínový kalendář reprezentace:

ČR muži - leden 2016

ČR muži U20 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR muži U18 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR ženy  28.-29.1.2017 » Kemp (Plzeň)

MISTROVSTVÍ SVĚTA (Pardubice) 1.-10.6.2017

- kompletní kalendář najdete na cmshb.cz

Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu