Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Mladší dorostenci Hostivaře dominovali v Letohradě! Pardubice a Plzeň se nadřely

Plzeň v napínavém zápase udolala kladenskou družinu.

Ani o velikonočních svátcích se nezahálelo ve čtvrtfinálové skupině extraligy mladšího dorostu. Celky Kladna a Plzně si svůj vzájemný zápas předehrály na Velký pátek a málem došlo k překvapení. Mečouni se gólově probudili až ve třetí třetině, za těsnou a vydřenou výhru 2:1 byli nakonec moc rádi. O gól zvítězily také Pardubice, a sice v Suchdole nad Lužnicí, kde byly nakonec šťastnější a soupeře v tabulce přeskočily. Naopak v Letohradě se drama nekonalo, Hostivař potvrdila svou suverenitu, vyhrála 4:0 a bez ztráty bodu vede tabulku čtvrtfinále mladšího dorostu!

Čtvrtfinále staršího dorostu: Kladno bralo první výhru, derby pro Pardubice!

Autoskláři přetlačili v ožehavém derby královéhradecké piráty!

Ani velikonoční svátky nepřibrzdily program zápasů ve čtvrtfinálové skupině extraligy staršího dorostu. Už na Velký pátek se hrálo na Kladně, kam přijela Mladá Boleslav, a celek z města paní Poldi bral první výhru ve čtvrtfinále – Tygry přehrál 7:2. O skóre jsou s jedenácti body první Pardubice, když uspěly ve východočeském derby v Hradci Králové. Shodný počet jedenácti bodů má na kontě i Plzeň, v jejímž zápase v Mostě se body dělily. Ve skupině A o umístění se doma nedařilo Zlivi, když svým soupeřům dvakrát podlehla.

V partě mosteckých dorostenců září Ondřej Šnajdr! Náš počet je výhodou, myslí si

Ondřej Šnajdr si letos ozkusil seniroskou extraligu a září v té dorostencké.

V letošním ročníku extraligy staršího dorostu se náramně daří Mostu, jenž se ze základní části probojoval do šestičlenné čtvrtfinálové skupiny, kde drží poslední čtvrté postupové místo. V posledním duelu proti Plzni, kdy Severočeši vyhráli 5:4 po nájezdech, se čtyřmi trefami a proměněným nájezdem blýskl elitní forvard Kovodemontu Ondřej Šnajdr. Toho i přes jeho dlouhodobě výtečné výkony pokaždé minuly juniorské reprezentační výběry. „Vždycky jsem měl jiné priority,“ praví skromný hokejbalista, jenž se chce tímto sportem hlavně bavit, což se mu daří!

Hostivař je ve čtvrtfinále extraligy mladšího dorostu stále bez ztráty kytičky!

Hostivař jede ve čtvrtfinále na vítězné vlně!

Třemi nedělními zápasy čtvrtfinálové skupiny pokračovala extraliga mladšího dorostu. Nejtěsnější výhru 1:0 slavil na Kladně celek Suchdola nad Lužnicí, z vítězství bez inkasované branky se radoval také tým Hostivaře, když v Pardubicích ovládl duel výsledkem 3:0. Drama bylo v Plzni, kde domácí vedli po dvou třetinách o gól, aby po dvou brankách na každé straně bylo ve třetí části v závěru ještě drama. Mladí Mečouni už však těsný náskok udrželi. Notnou porci zápasů nabídly i skupiny o umístění.

Ve šlágru čtvrtfinálové skupiny staršího dorostu Plzeň vs. Hradec se body dělily

Autoskláři uhájili před Kladnem domácí tvrz.

Čtvrtými zápasy čtvrtfinálové skupiny pokračovala o uplynulém víkendu extraliga staršího dorostu. Pozornost poutalo zejména utkání dvou dosud neporažených celků, které neprohrály v řádné hrací době ani po sobotním vzájemném duelu. Po základní hrací době se totiž body dělily, v dovednostní soutěži si bod navíc připsali hostující Východočeši. Z výhry 3:1 se v Mladé Boleslavi radoval Most, o dvě branky pak zvítězily také Pardubice, když o výsledku rozhodla druhá třetina.

Extraliga MD: Kladno v Letohradě mocně dotahovalo, v Pardubicích se body dělily

Letohradští dorostenci přetlačili kladenské rysy.

Druhými duely pokračovala v extralize mladšího dorostu čtvrtfinálová skupina. V ní si druhé vítězství do tabulky připsal celek Hostivaře, když byl v Suchdole nad Lužnicí střelecky aktivnější ve všech třetinách a duel dovedl k výhře 6:3. Prvního vítězství se dočkal také Letohrad. Doma vedl nad Kladnem po první části už o tři branky, aby se nakonec v závěru strachoval o těsnou jednobrankovou výhru 5:4. V utkání ukázala svou duchapřítomnost dvojice rozhodčí Hubálek a Kánský, když včasně zdravotně zasáhli u zapadlého jazyku jednoho z kladenských hráčů! 

Starší dorostenci Hradce bez porážky! Kladno srazily v souboji s Plzní góly v oslabení

Autoskláři si na domácí půdě vyšlápli na Mladou Boleslav.

Hned v úvodu měsíce dubna byly na programu další duely ve čtvrtfinálové skupině – v pořadí třetí duely. Stále bez ztráty kytičky proplouvají skupinou hráči Plzně. Ti na Kladně sehráli vyrovnaný zápas, avšak oproti soupeři se jim dařilo v přesilovkách. Ze čtyř svých tref zaznamenali hned tři v početní převaze. Bez porážky je ve čtvrtfinále také Hradec Králové, doma zdolal Most 4:2 a na Plzeň ztrácí bod. Pět bodů mají po výhře 6:2 nad Mladou Boleslaví Pardubice. Naopak Tygři s jedním bodem a Kladno s nulou se krčí pod čarou.

Unikátní seminář! Trenéři se v létě zapojí do celého tréninkového dne na CTM

Na Campu talentované mládeže se objevují velké trenérské persony.

Populární letní tréninkový tábor nesoucí všeříkající název „Camp talentované mládeže“ se neustále rozvíjí, o čemž svědčí rok co rok nové tréninkové metody a další zajímavosti. Nyní si organizátoři CTM v Litomyšli připravili unikátní seminář pro mládežnické trenéry, aby se mohli zapojit do celého tréninkového dne na Campu. Akce se uskuteční 28.7 v Litomyšli a koučové se zaměří na sportovní přípravu hráčů v kategorii U13! Neváhejte s přihláškami, počet míst je omezen!

Hostivař a Suchdol vstoupily do čtvrtfinále mladšího dorostu venkovními výhrami

Hostivař vykradla na úvod čtvrtfinále plzeňský chrám.

Týden po startu čtvrtfinálové skupiny extraligy staršího dorostu odstartovala také kategorie mladších. Dvojici týmů, které vyhrály své skupiny základní části, se v domácím prostředí nezadařilo. Plzeň vedla s Hostivaří po první části o dvě branky, přesto nakonec v řádné hrací době padla 3:4. To Letohrad musel po celé utkání dotahovat náskok Suchdola nad Lužnicí, leč marně. Pardubice pak na Kladně urvaly dva body v samostatných stříleních.

Starší dorostenci Plzně jedou ve čtvrtfinálové skupině na stoprocentní vlně!

Autosklo ztratilo body v samém závěru zápasu proti silné Plzni.

Druhými zápasy pokračovala o posledním březnovém víkendu čtvrtfinálová skupina extraligy staršího dorostu. Zatím jediným stoprocentním týmem je po dvou kolech ten plzeňský, když doma udolal Pardubice 2:1. Dvě výhry má také Hradec Králové, byť Mladou Boleslav udolal až v samostatných stříleních. Naopak Kladno je bez bodu, když i podruhé prohrálo – tentokrát v Mostě vysoko 7:1.

Partneři českého hokejbalu