Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Zápas kola extraligy staršího dorostu: Dokáže Nové Strašecí obrat Ústí o body?

Starší dorostenci ústecké Elby vstupují do zápasu kola jako favorité!

Podruhé v sezoně na sebe narazí týmy staršího dorostu Ústí nad Labem a Nového Strašecí. Tentokrát však na tomto utkání nebude chybět redakce hokejbal.cz, která vám z tohoto zápasu přinese podrobnější informace včetně ohlasů trenérů a hráčů. Zatím se v Extralize staršího dorostu daří více celku ze severu Čech, kterému patří aktuálně osmá příčka. Oproti tomu se hráči z Nového Strašecí nachází na třinácté pozici. První vzájemný zápas vyzněl jasně ve prospěch Ústí, které vyhrálo 7:0!

Jasné výhry starších dorostenců Kladna s Hostivaří a sníh v Jihlavě

Kladno vstřelilo Novému Strašecí jedenáct branek.

Uplynulý víkend přinesl v extralize staršího dorostu většinou jasné výhry. Dva celky udržely čistá konta, a navíc vstřelily svým soupeřům sedm branek. Na dvou hokejbalových hřištích se velmi dařilo hostujícím celkům, které se dokonce trefily hned jedenáctkrát. Pouze jedno utkání musela rozhodnout až samostatná střílení, která si vynutili hráči pardubického Autoskla gólem devět sekund před koncem základní hrací doby. Druhé utkání víkendu okořenil pardubickým sníh.

Hned čtyři týmy z extraligy mladšího dorostu vstřelily více než deset branek!

Letohrad vstřelil Porubě čtrnáct branek.

Během posledního hracího víkendu se odehrálo v extralize mladšího dorostu hned jedenáct zápasů. Nejvyšší výhry zaznamenaly dva týmy ze skupiny C, které vstřelily čtrnáct, respektive sedmnáct branek. Pouze jedno utkání musela rozhodnout až samostatná střílení, v nichž byli úspěšní hráči Malenovic. Vyrovnaný jednobrankový rozdíl přineslo už pouze jedno utkání, ostatní vítězné celky uspěly s větším gólovým rozdílem.

Starší dorostenci Dobřan zlomili v zápase kola odpor Písku a radovali se z vítězství

Dobřany uhájily domácí prostředí a navíc soupeři nasázely šest branek!

Jedenácté kolo extraligy staršího dorostu naši redakci zavedlo do západních Čech, přesněji na hřiště Dobřan, které přivítaly hráče Písku. Ti přijížděli v o trochu lepší pozici, jenomže to se nakonec na hřišti nepotvrdilo a domácí se po poměrně hladké výhře bodově na svého soupeře dotáhli. V sobotním dopoledním zápase rozhodovala především prostřední perioda, ve které se domácím povedlo definitivně zlomit odpor celku z jižních Čech. 

Tabulkový souboj starších dorostenců nás zavede v sobotu do Dobřan!

Naše redakce poprvé vyráží do Dobřan, jak se tam bude dařit Písku?

Extraliga staršího dorostu pokračuje tento víkend svým dalším, a to v pořadí jedenáctým kolem. To přinese i souboj v Dobřanech, tedy ve městě nedaleko Plzně. Sem totiž cestují stejně staří hráči z Písku, kteří mají na bedrech zatím o trochu úspěšnější sezonu, ovšem tento malý kousek dává napovědět, že by se mohl na západě Čech odehranát velice vyrovnaný duel! 

Hokejbal nebude chybět na veletrhu v Brně, připravena je autogramiáda mistryň světa

Na veletrhu Sport Life bylo v loňském roce narváno. Co letos?

Stejně jako předchozí roky se i tentokrát představí hokejbal na SPORT Life v Brně. Festival sportu, tance a zábavy se uskuteční o nadcházejícím víkendu na brněnském výstavišti, a v pavilonu V se mohou návštěvníci těšit také na hokejbal. Připraveno pro ně bude mobilní hřiště a střelnice, nafukovací střelnice, ale také soutěže a autogramiáda mistryň světa! Chybět nebude ani tradiční turnaj žen, minipřípravek a základních škol. Více v rozhovoru s koordinátorem akce Josefem Hájkem.

Vedoucí celky všech skupin Extraligy mladšího dorostu nezaváhaly ani tentokrát

Nejvyrovnanější utkání odehrál Kyjov s Třincem, Kyjovští vyhráli až po samostatných stříleních.

Neděle se opět nesla ve znamení zápasů extraligy mladšího dorostu a tentokrát také trojek. V každé ze tří skupin se odehrála tři utkání a všechny tři vedoucí celky si připsaly tříbodovou výhru. Nejvyrovnanější utkání mezi Třincem a Kyjovem musela rozhodnout samostatná střílení. Naopak nejvyšší výhru si připsala Hostivař, která narazila na Ústí nad Labem, které čekalo utkání po třech týdnech.

Starší dorostenci Chomutova se natahovali po bodech! Autosklo pálilo ostrými

Chomutov odehrál se Stříbrem vyrovnané utkání.

Všechna utkání extraligy staršího dorostu se odehrála v sobotu. Celkem bylo k vidění sedm zápasů, a hned v pěti z nich byli úspěšnější hosté. Zbylá dvě utkání vyhrály týmy Dobřan a pardubického Autoskla s čistým kontem. Pardubičtí se navíc jako jediní dostali přes hranici desíti branek. Po prvních bodech sahali Chomutovští, kteří prohráli se Stříbrem těsně 2:3, a zůstávají tak i nadále jediným celkem bez jediného bodu.

Atraktivní duel mladších dorostenců! Přestřelku se Svítkovem zvládli lépe Tygři

Třetí třetina přinesla i několik strkanic v blízkosti obou brankářů.

Zápasy kola znáte od naší redakce jistě moc dobře z dospělé CROSSDOCK Extraligy. Od minulého víkendu ale vybíráme i zajímavé duely v rámci nižších a také mládežnických kategoriích. A právě tuto neděli jsme premiérově cestovali do Mladé Boleslavi, která přivítala pardubický Svítkov a jednalo se o více než zajímavý duel. Gólovou přestřelku, nakonec ovládli těsně středočeští Tygři, zajímavostí je, že z každého týmu zaznamenal jeden plejer hattrick!

Míříme na souboj mladších dorostenců! Potvrdí Tygři roli favorita proti Svítkovu?

Pardubický Svítkov jede bojovat do Mladé Boleslavy o druhé vítězství v sezoně.

Redakce hokejbal.cz tuto neděli poprvé vyráží přímo do dějiště extraligy mladšího dorostu! V rámci zápasů kola i v nižších soutěžích, a také právě mládežnických kategoriích, se vydáme do středních Čech, kde se budou mladoboleslavští Tygři rvát o body s protihráči z pardubického Svítkova. Samozřejmostí je i rozhovor s nejlepším hráčem tohoto střetnutí, který se po skončení utkání objeví na naší facebookové stránce! 

Nepřehlédněte!
Reprezentace - nejbližší akce

Termínový kalendář reprezentace:

ČR muži - leden 2016

ČR muži U20 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR muži U18 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR ženy  28.-29.1.2017 » Kemp (Plzeň)

MISTROVSTVÍ SVĚTA (Pardubice) 1.-10.6.2017

- kompletní kalendář najdete na cmshb.cz

Oficiální míčky pro hokejbal - zvýhodněný nákup členů ČMSHb

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu