Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

O postup na finálový turnaj MD si zahrají Pardubice, Ústí, Plzeň a Most

Svítkov díky výhře nad Kladnem postoupil do semifinále turnaje

Na semifinálovém turnaji mladšího dorostu jsou odehrané obě základní skupiny. Na Zimním stadionu v České Lípě bylo k vidění několik napínavých soubojů plných emocí a obratů. Na finálový turnaj jsou k dispozici dvě vstupenky, o které se poperou týmy Pardubic, Ústí, Plzně a Hradce. O páté místo si zahrají Kladno a Česká Třebová. První zápas začíná v 9:00 hod.

První hrací den finále starších žáků je za námi. Na čele základních skupin Východočeši

Hostivařští hokejbalisté bez porážky. V prvním duelu si poradili s Kyjovem.

Mistrovství České republiky starších žáků, které probíhá na dvou krytých plochách zimního stadionu v Příbrami je v plném proudu. Páteční první hrací den nabídl zajímavé souboje a leckdy i vysoké přestřelky. Na prvním místě skupiny A se usídlil Letohrad a druhá tabulka má svého lídra v podobě obhájců titulu z Pardubic. Hořkost porážky však neokusila ani Hostivař a Karviná. Sobotní duely pak rozhodnou o čtyřech postupujících do nedělních bojů o medaile.

Semifinálový turnaj extraligy MD se odehraje o víkendu v České Lípě

Ze skupiny A postoupilo Ústí nad Labem s Hradcem Králové

Extraliga mladšího dorostu se pomalu blíží ke svému konci. Finálový turnaj se uskuteční 10. – 12. června ve Světlé nad Sázavou. Vstupenku už mají jistou tří vítězové základních skupin – Hostivař, Písek a Autosklo Pardubice. V České Lípě se proti sobě postaví šest celků, které se poperou o poslední dvě finálová místa. Ve dvou skupinách se představí Ústí nad Labem, Kladno, Svítkov Stars Pardubice, Hradec Králové, Plzeň a Česká Třebová.

Finále play-off extraligy SD: Dobřany jsou krůček od titulu

Šneci z Dobřan měli v úvodu finále hodně důvodů k radosti

Letošní soutěžní ročník extraligy staršího dorostu dospěl ke svému vrcholu. Na hřišti Dobřan zkřížili o uplynulém víkendu hole domácí Šneci a Autoskláři z Pardubic, aby načali boje o dorostenecký titul! Lépe se vedlo Západočechům, kteří nenechali nikoho na pochybách, kdo že bude v Dobřanech na hřišti pánem. A výsledky hovoří za vše! V úvodním duelu Šneci svého soka doslova smetli výsledkem 7:0, i ve druhém duelu byli domácí střelecky produktivní. I když i Pardubice vystrčily růžky, avšak porážka 3:6 je pasovala do obtížné role. Nyní se bude hrát na východě Čech a Dobřany s mečbolem v zádech budou mířit za titulem.

Finálový turnaj MČR starších žáků je na spadnutí! Obhájí Pardubice titul?

Před rokem se z titulu radovali Autoskláři z Pardubic.

Boje o titul nejlepších týmů v kategorii starších žáků vypuknou již tento pátek 27.5 na zimním stadionu v Příbrami. O mistrovský pás bude bojovat celkem deset týmů, mezi nimiž nechybí ani loňský vítěz z pardubického Autoskla, či vicemistr z Plzně a dokonce ani bronzoví hokejbalisté z Hostivaře. Promíchá se letos pořadí, do kterého může promluvit výtečná forma Letohradu, Blatné nebo Karviné? Bude se rozhodně na co koukat!

Extraliga MD: Kvalifikace uzavřeny, semifinálový turnaj před branami

V derby dvou pardubických týmů je vždy o náboj postaráno

Ve všech třech kvalifikačních skupinách mladšího dorostu je v letošní sezóně dohráno. Zbylých devět duelů napříč skupinami udělalo tečku před blížícím se semifinálovým turnajem, který se uskuteční v České Lípě na ploše zimního stadionu. Tam se probojovala šestice mančaftů – Ústí, Kladno, Svítkov, Hradec, Plzeň a Česká Třebová. Tři vítězové skupin – Hostivař, Písek a Pardubice budou na své soupeře pro boj o titul čekat. Zajímavý model tak vykrystalizuje ve vítěze letošní sezóny extraligy mladších dorostenců.

Pardubice prohrávají ve finále s Dobřany. Série se ještě dá otočit! věří Zajíček

Tomáš Zajíček zažil v prvních dvou zápasech finálové série zklamání.

Nezadržitelně se blíží juniorské mistrovství světa, jež bude na začátku července hostit anglický Sheffield. V dresu reprezentace do 18 let se může představit talentovaný pardubický útočník Tomáš Zajíček, který patří mezi nezdolné štírky autosklářské družiny. Nyní se však jeho síly a myšlenky upínají na finále dorostenecké extraligy, v níž Pardubice prohrávají 0:2 na zápasy a na půdě v play-off dosud neporažených Dobřan schytaly dvě vysoké porážky. Povede se Autosklu sérii ještě zdramatizovat?

Extraliga MD: Ústí si vyšláplo na Hostivař, Plzeň nastřílela rekordních třicet gólů

Mladší dorostenci Ústí přichystali Hostivaři druhou prohru v sezóně

Dvojnásobnou porci zápasů měli o minulém víkendu na programu extraligoví mladší dorostenci. Hrálo se totiž v sobotu i v neděli, a tak nebyla o pořádný přísun hokejbalu nouze. Čtyři body vybojovali mladíci Ďáblů, kteří tak mohli hodnotit víkend jako nadmíru úspěšný. Hostivař po sobotní výhře narazila v neděli v Ústí, které jí přichystalo teprve druhou letošní porážku. V B skupině rekordních třicet gólů do sítě Nového Strašecí nastřílela Plzeň, naopak Kladno uhrálo jen bod. Ve skupině C plný počet šesti bodů získala Opava, o další tři body své konto rozšířily celky z vrchu tabulky – Pardubice i Svítkov.

Play-off extraligy SD: Pardubice jsou ve finále, Kladnu sezóna končí

Pardubice se radují z postupu. Ve finále změří síly s Dobřany

Zatímco starší dorostenci Dobřan o uplynulém víkendu odpočívali a vyhlíželi svého finálového soupeře, v Pardubicích se v sobotním odpoledni bojovalo o postup. Domácí hráči v pátém rozhodujícím duelu vyzvali soupeře z Kladna a podobný průběh utkání se očekával. Hrál se totiž vyrovnaný hokejbal a rozhodovaly maličkosti. Kladenští museli dvakrát dotahovat a vaz jim nakonec zlomil gól Emmera z úvodu třetí třetiny. Snižující Kubíkova trefa již na pardubickém postupu do finále nic nezměnila. Přes enormní snahu Kladenským končí sezóna, avšak loučí se s vztyčenými hlavami. 

Extraliga MD: Hostivař, Plzeň i Svítkov nadělovaly dvouciferné debakly

Kladenští mladší dorostenci si doma vyšlápli na lídra tabulky z Písku

Dalšími zápasy z květnového programu pokračovaly tři skupiny extraligy mladšího dorostu. Vysoké výhry se dočkal v pražském souboji tým Hostivaře, který nadělil Ďáblům hned osmnáct gólů. Další duel dvou týmů z hlavního města vyzněl na Lužinách lépe pro hostující Kovo, které zdolalo tamní Kert 5:2. Ve skupině B řádění Plzně odnesli dvanácti inkasovanými góly Kelti. Možná trochu překvapivý výsledek se zrodil na Kladně, kde lídr z Písku inkasoval hned pět gólů a padl 1:5. C skupině patřila, jako již tradičně, pardubickým týmům. Svítkov uštědřil Malenovicím třináct gólů na jejich hřišti a Autosklo H.A.K. v Opavě díky třetí třetině zvítězilo 5:1.

Oficiální partner hokejbalové reprezentace - FISCHER-HOCKEY.cz
Nepřehlédněte!
Reprezentace - nejbližší akce

Termínový kalendář reprezentace:
- kompletní kalendář najdete na cmshb.cz

Muži » 17. - 18. 6. 2016 » Dvoudenní kemp (Světlá nad Sázavou)
U20 » 28. 5. 2016 » Jednodenní kemp (Úst nad Labem)
U18 » 18. 6. – 19. 6. 2016 » Dvoudenní kemp (Kladno)
U16 » 4. - 5. 6. 2016 » Dvoudenní kemp (Česká Třebová)
U14 » 20. 5. 2016 » Jednodenní kemp (Horní Měcholupy)


ŽENY » 24. - 26. 6. 2016 » Hejtmanský pohár 2016 (Dvůr Králové nad Labem)
DÍVKY U18 » 17. - 18.6. 2016 » Den Česko-slovenských hokejbalových nadějí (Přerov, Martin (SVK))

Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbalu

Najdete nás pravidelně i na sociálních sítích čtečkách RSS i na YouTube.comSoupiskové rozhraní - administrace klubů

Partneři českého hokejbalu