Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Turnaj krajských výběrů se nezadržitelně blíží! Ve Dvoře Králové je vše připraveno

V tomto svatostánku se představí nejtalentovanější žáci a ženy.

Již v pátek 24. června bude na zimním stadionu ve Dvoře Králové pořádně rušno. Na území východočeského regionu se totiž uskuteční další z pravidelně se konajících turnajů krajských výběrů hráčů do 15 let. Obhájce loňského titulu z letní Olympiády dětí a mládeže z Karlovarského kraje chybí, ale součástí turnajového klání bude reprezentace žen a nadaných reprezentačních hráčů do 14 let. „Osobně beru účast dvou reprezentačních celků jako možnost zajímavé konfrontace,“ zamýšlí se předseda RSHb Čechy Východ Patrik Ticháček.

Turnaj si chceme hlavně užít! Medaile by byla něco navíc, zní z krajských výběrů

Souboje mezi nejtalentovanějšími žáky v republice budou jistě zajímavé.

Poslední víkend v červenu se na zimním stadionu ve Dvoře Králové uskuteční silně obsazený turnaj krajských výběrů hráčů do 15 let. Dvěma souboji se začíná již v pátek 24.6 a součástí jedenáctičlenného turnaje bude i reprezentace do 14 let a žen! Jednotlivé celky si chtějí víkend na východě Čech znamenitě užít, ale koutkem oka jistě pošilhávají po cenném kovu, jenž by podtrhl úspěšné tažení kterékoliv družiny. „Jakýkoliv cenný kov bude jen třešničkou na dortu,“ přiznává například asistent trenéra Pardubického kraje Michael Mrštný.  

Trenéři Hostivaře a Písku hodnotí finálový turnaj mladšího dorostu

Trenér Hostivaře Ondřej Novák při zápase na střídačce.

Sezóna extraligy mladšího dorostu zná pochopitelně už svého vítěze a vzhledem k tomu, že se letos vyvrcholení této kategorie hrálo stylem turnaje ve Světlé nad Sázavou, známe také jména druhého celku respektive třetího. Ve finále podlehl po napínavém zápase, který muselo rozhodnout až samostatné střílení, tým z Písku. Třetí místo pak putovalo do hlavního města, a to s celkem z Hostivaře. Jak viděli s menším odstupem času finálové tři dny trenéři těchto dvou zmiňovaných týmů?

Děti se bavily, v Pardubicích byl Sportovní hokejbalový den

Kladenská přípravka - ilustrační foto

Celý nedělní den patřil v Pardubicích mladých hráčům, konal se zde totiž Pardubický sportovní hokejbalový den. K vidění tak bylo celkem třiadvacet týmů, které v rámci svých kategorií sehrály mnohdy i hodně napínavé boje. U kategorie přípravky došlo dokonce na vyřazovací zápasy.

Veletrh Moravia Sport Expo 2016 oživí hokejbal! Věříme, že vzbudíme zájem

V Olomouci bude plno aktivního života i díky hokejbalu!

Od pátku 24.6 do soboty 25.6 se v Olomouci na výstavišti Flora uskuteční sportovní veletrh nesoucí všeříkající název Moravia Sport Expo 2016. Součástí veletrhu zabývajícího se zdravím životním stylem bude i hokejbal, jenž se chystá na aktivní formu prezentace včetně oblíbené střelnice či soutěží nejen pro ty nejmenší, z nichž se mohou vyklubat noví talenti. „Nebude chybět prezentace hokejbalu žen a zvát budeme na MS 2017 do Pardubic,“ prozrazuje člen koordinátor akce Josef Hájek.

Kapitán staršího dorostu Pardubic Daniel Staněk se ohlíží za sezónou

Daniel Staněk byl v sezóně nejdříve asistentem a poté se z něho stal kapitán.

Hokejbalový klub Autoskla Pardubice zažil fantastickou sezónu. Po titulu v CCM extralize před dvěma týdny, ještě v ten samý den získali Východočeši titul také v kategorii mladšího dorostu. Jenomže to nemuselo být pro Pardubické vše. Ještě před vyvrcholením předchozích kategorií totiž sehráli finálovou sérii i starší dorostenci, kteří však po velkém boji nakonec podlehli Dobřanům, a v ročníku skončili, i tak na úspěšném, druhé místě. Přečtěte si, jak na uplynulou sezónu vzpomíná kapitán Daniel Staněk.

Druhé setkání HCM přivítá Heřmanův Městec. Chystají se četné praktické ukázky

Hokejbalové centrum mládeže neustále pracuje na zlepšení práce s mládeží.

V neděli 19.6 se uskuteční druhé setkání klubů disponujících statutem Hokejbalového centra mládeže. Oproti lednovému setkání, které bylo ve znamení a tematickém zaměření na náborovou činnost, je nyní téma koncipováno jako setkání trenérů kategorií HCM. Setkaní s mnoha praktickými ukázkami se uskuteční na východočeském hřišti v Heřmanově Městci. „Zúčastnit se mohou i kluby, které jsou do HCM přihlášeny, ale statut ještě nemají,“ upozorňuje člen komise HCM Ondřej Almaši.

Pardubický hokejbalový sportovní den nabídne přes šedesát mini zápasů!

Minulé roky se ještě hrálo před halou, letos už se bude hrát uvnitř.

Už nadcházející neděle 19.6 bude v Pardubicích patřit jednoznačně velké akci týkající se hokejbalu. Po roce je tu totiž opět Pardubický hokejbalový sportovní den, který se týká především malých hráčů ročníku 2005 a mladších. Ti se střetnou ve čtyřech skupinách a k vidění tak bude více jak šedesátka zápasů! „Máme možnost uspořádat opravdu velký jednodenní turnaj v unikátním prostředí velké haly,“ je rád hlavní koordinátor turnaje.

Pardubický trenér mistrovského mladšího dorostu Jiří Doležal se ohlíží za finálovými zápasy

Trenér Jiří Doležal (vlevo) při zápase

Mladší dorostenci Autoskla minulou neděli navázali na úspěch svých seniorských kolegů a ve stejný den získali pro svůj klub už druhý mistrovský titul. Stalo se tak po skvělé sezóně, protože v základní části Autoskláři nenašli přemožitele. Samotný finálový duel na třídenním turnaji pak přinesl skvělou podívanou, a to se sladkou tečkou pro Východočechy. 

Pardubický nedělní zlatý double! Mladší dorost Autoskla se stal také mistrem

Třídenní finálový turnaj Extraligy mladšího dorostu sezóny 2015/16 ve Světlé nad Sázavou je u svého konce. Po nedělních semifinálových bojích, ze kterých vzešli fináloví soupeři, se také vědělo, že o třetí místo si zahraje Hostivař se Svítkovem. Tento souboj nakonec dopadl lépe pro Pražany, kteří se radují z bronzových medailí. Velké finále pak svedlo Autosklo Pardubice s hráči Písku. Nesmírně napínavý duel došel až do samostatných stříleních, které se ale Jihočechům nepodařila, což Pardubicím ano, a veliké oslavy tak vypukly na straně modrobílých. 

Oficiální partner hokejbalové reprezentace - FISCHER-HOCKEY.cz
Nepřehlédněte!
Reprezentace - nejbližší akce

Termínový kalendář reprezentace:
- kompletní kalendář najdete na cmshb.cz

Muži » 17. - 18. 6. 2016 » Dvoudenní kemp (Světlá nad Sázavou)
U20 » 12. 6. 2016 » jednodenní kemp (Praha)
 » 18. 6. 2016 » jednodenní kemp (Světlá nad Sázavou)
 » 1. 7. - 4. 7. 2016 » čtyřdenní kemp (Děčín)
U18 » 18. 6. – 19. 6. 2016 » Dvoudenní kemp (Kladno)
» 24. 6. – 26. 6. 2016 » Třídenní kemp (Kladno)
» 2. 7. – 4. 7. 2016 » Třídenní kemp (Kladno)
U16 » 18. - 19. 6. 2016 » Dvoudenní kemp (Kladno)
» 1. - 4. 7. 2016 » Čtyřdenní kemp (Plzeň)
U14 » 11. - 12. 6. 2016 » Pilsen cup  (Plzeň)
» 17. - 18.6. 2016 » Den Česko-slovenských hokejbalových nadějí (SVK)
» 25. - 26. 6. 2016 » Hejtmanský pohár 2016 (Dvůr Králové nad Labem)


ŽENY » 24. - 26. 6. 2016 » Hejtmanský pohár 2016 (Dvůr Králové nad Labem)
DÍVKY U18 » 17. - 18.6. 2016 » Den Česko-slovenských hokejbalových nadějí (Přerov, Martin (SVK))

Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbalu

Najdete nás pravidelně i na sociálních sítích čtečkách RSS i na YouTube.comSoupiskové rozhraní - administrace klubů

Partneři českého hokejbalu