Svoboda patří mezi letošní nejproduktivnější Hradečáky, ani jeho gól však v Ústí nestačil. (autor: Josef Česák st. )

VIDEO| Jakub Svoboda lituje po prohře v Ústí: Neumíme takové zápasy vyhrát

Datum: 17. 11. 2019
Autor: Ondřej Novotný

Hradečtí hokejbalisté začali svůj víkendový severočeský trip sobotním utkáním na hřišti ústecké Elby. Ta poslední dva zápasy prohrála a mírným favoritem tak byli Piráti. Těm se i povedl skvělý začátek, když už ve druhé minutě vedli 2:0! Střelcem druhé branky byl hradecký forvard Jakub Svoboda, který tak pochopitelně lituje toho, že byl společně se svými spoluhráči v nadcházejících minutách už pouze svědkem, jak vzkříšení Severočeši třemi brankami do poslední sirény otočili celý duel na svoji stranu!