Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Plzeň dle redakce v posledním utkání podzimu uspěje a přezimuje na třetí příčce tabulky.
Plzeň dle redakce v posledním utkání podzimu uspěje a přezimuje na třetí příčce tabulky. (autor: Ivana Laiblová)

Tipy redakce: Hladké vítězství Pardubic, Plzeň uspěje a přezimuje třetí. KOVO překvapí

Datum: 29. 11. 2019
Autor: Vojtěch Filipiec
Sdílej přes:

Hokejbalová extraliga napíše v sobotu své poslední podzimní pokračování. Fanoušci se mohou těšit hned na pět zajímavých utkání. Přezimuje na třetí příčce tabulky Plzeň, nebo se do boje o tuto pozici přihlásí Kert Park, či Ústí nad Labem? Uspěje trápící se Letohrad na hřišti silného Kladna? Na tyto otázky se snažila odpovědět naše redakce.

Sobota 30. 11.

HBC ALPIQ Kladno vs. SK Hokejbal Letohrad

Tip redakce: Může se zdát jako otřepané klišé, psát neustále dokola, že z kladenské půdy se neodváží body lehce. Nicméně dá se situace, kdy Kladno v podzimní části ztratilo doma jediný bod, komentovat jinak? Letohrad čeká při nedobré formě extrémně náročný úkol a ani tentokrát bodovou sbírku nerozšíří.

HBC Plzeň vs. Elba DDM Ústí nad Labem

Tip redakce: Ústí je příjemným překvapením letošní sezóny. Ve hře týmu ze severu Čech nemůžeme shledávat vážné nedostatky, nicméně vůbec špatně na tom není také Plzeň, která se v popředí tabulky pohybuje tradičně. Stanislav Valenta, hráč minulého víkendu, v rozhovoru prozradil, že Mečouni ze zápasu nic jiného, než tři body neberou. My se k jeho sebevědomému výroku přidáme částečně a tipujeme výhru Plzně za dva body.

TJ Snack Dobřany vs. HBC Autosklo H.A.K. Pardubice

Tip redakce: Šneci prokazují vzestupnou tendenci svých výkonů a na svém kontě mají už tři vítězství, které je alespoň prozatím dostala z nejhoršího. Náladu si však v předadventním období nespraví a Pardubice budou mít v případě zaváhání Kladna šanci přezimovat na první příčce. V dobřanské hale totiž s přehledem získají tři body.

HC Kert Park Praha vs. Hbk Karviná

Tip redakce: Pamatujete situaci zkraje loňské sezóny, kdy Karviná vinou porušení řádu přišla po kontumaci o bod získaný z Lužin, který pak týmu chyběl k postupu do play off? Tento moment má dle slov brankáře Lukáše Heczka vícero hráčů vryt v paměti, a i tento faktor způsobí, že Slezané přijedou do Prahy silně motivovaní. Karviná by proti Pražanům, kteří letos disponují méně zkušeným týmem než v minulých letech, nějaký bod rozhodně urvat mohla.

TJ KOVO Praha vs. HBC Hradec Králové 1988

Tip redakce: KOVO nebylo v nejlepší situaci ani před loňskou zimou, nyní je však na tom možná ještě hůř. Svěřenci trenéra Straky se nacházejí na samém dně tabulky, oproti předposlednímu Mostu však mají zápas k dobru a v případě vítězství by na poslední příčce přezimovali právě Severočeši. KOVO poslední listopadovou sobotu překvapí a Hradci, pohybujícímu se ve středu tabulky, nedovolí odvézt si všechny tři body.

Soupiskové rozhraní - administrace klubů

Tabulka soutěže

1.Kert Park Praha22103:5055
2.Kladno2293:4349
3.HBC Plzeň2266:4243
4.Letohrad2265:3440
5.Autosklo PCE2286:6340
6.H.Králové2260:6336
7.Elba DDM ÚNL2253:7229
8.KOVO Praha2249:7826
9.Karviná2274:7726
10.SK Sudoměřice2252:7023
11.Most2260:7623
12.Rakovník2234:1276

Přehled posledních zápasů

Kert Park Praha - Karviná7:2
HBC Plzeň - Elba DDM ÚNL4:3
KOVO Praha - H.Králové0:3
Snack Dobřany - Autosklo PCE3:2
Kladno - Letohrad5:1

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu