Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

CCM Extraliga hokejbalu

Kila navíc? Kdepak, já mám problém přibrat, směje se Jan Bacovský

Jan Bacovský je i letos nejproduktivnějším hráčem Hradce (10+5)

V plné přípravě na jarní část CCM Extraligy je pochopitelně také Hradec Králové včetně svého kapitána Jana Bacovského. Ten tak například prozradil to, že využívá osobního trenéra nebo jak to vidí s mistrostvím světa, jež se uskuteční v jeho sousedním městě Pardubicích. Bude na něm i hradecký hokejbalista? Pevně v to věří! 

Nízké teploty mě při tréninku netrápí, říká Michal Tóth ze Sudoměřic

Michal Tóth patří mezi pilíře sudoměřické obrany.

Kapitán Sudoměřic Jan Kulažu tráví poslední dny s v posteli s horečkou. Naši anketu jsme tak za Jihomoravany předali asistentovi, tedy Michalu Tóthovi. Ten se tak svěřil třeba s tím, že na titul tipuje pražský Kert Park nebo že jeho celek už tento víkend bude čekat, v rámci zimní přípravy, první turnaj.

Finanční okénko: Bez pomoci soukromých firem by to nešlo, zní z Letohradu

Sehnat finance pro mužskou kategorii je o hodně těžší

Seriál článků o financování extraligových klubů pokračuje, pod lupou se nyní pokusíme prozkoumat celek SK Hokejbal Letohrad. Letohradští jeleni dlouhá léta spoléhali na finanční dávku od silného sponzora OEZ, ale společnost převzal Siemens a rázem se sponzoring krátí a vše je o dost pro Letohrad náročnější. Nahlédnout do financí můžeme v rozhovoru s místopředsedou letohradského klubu Vlastimilem Janouškem!

Extraligové finanční okénko: HC Kert Park Praha

HC Kert Park Praha získal dva velice důležité partnery.

Ještě před startem jarní části extraligové sezony jsme pro fanoušky extraligových klubů připravili zajímavé nahlédnutí do zákulisí dění v hokejbalovém týmu. Jak se v klubech rodí rozpočet? Jakých dotací a grantů jednotlivé týmy využívají? Oslovili jsme všech jedenáct extraligových mančaftů a jako první můžete nahlédnout pod pokličku HC Kert Parku Praha díky rozhovoru s trenérem Davidem Kunou.

Skončíme desátí, myslí si novopečený táta Ondřej Tvarůžek z Rakovníku

Kapitán Rakovníka tipuje pro svůj celek konečné desáté místo, podaří se?

V momentě, když jsme naši anketu mezi všemi kapitány v CCM Extralize překládali rakovnickému Ondřeji Tvarůžkovi, tak už netrpělivě očekával narození své dcerky. Stalo se tak o den později, kdy se v pondělí ráno narodila malá Terezka. Kapitánovi raků tak patří velká gratulace a vám, čtenářům hokejbalu.cz, jeho odpovědi.  

Podzimní část se celkem povedla, těší vítěze ankety o nejlepšího útočníka CCM Extraligy

Lukáš Soukup nedával na podzim svým soupeřům mnoho šancí.

Před koncem roku se redakce hokejbal.cz rozhodla vybrat kvarteto nejúspěšnějších útočníku podzimní části CCM Extraligy. Následně vytvořila anketu na sociální síti facebook a s velkým předstihem zvítězil Lukáš Soukup bojující za severočeský celek Elba DDM Ústí nad Labem. Nesmírně produktivní útočník má tak velkou šanci hájit české barvy na domácím mistrovství světa. „Budu se snažit hrát co nejlépe,“ vyhlíží jarní část Soukup.

Zimní příprava je nutné zlo, culí se kapitán Mostu Čestmír Bruštík

Čestmír Bruštík neměl na podzim moc důvodů k úsměvu, změní se to na jaře?

V zimním období, kdy u všech týmů probíhá nepříjemná zimní příprava, přinese web hokejbal.cz také pohled všech kapitánů na momentální přípravný dril. Mimo jiné ale také na blížící se mistroství světa v Pardubicích nebo s tím se pojící rychlejší spád letošního ročníku CCM Extraligy. A začínáme na severu Čech, u mosteckého Čestmíra Bruštíka! 

Silvestrovské střípky aneb 16 milníků roku 2016!

Vykukující Jan Janák s

Konec roku 2016 se nezadržitelně blíží a brzy dojde k jeho vyvrcholení. S blížící se půlnocí se ke slovu dostanou gejzíry alkoholu, které budou nejprve putovat dovnitř, aby následně cestovaly vně. Na konci roku spousta lidí ráda bilancuje. Já však raději balancuji. Ještě předtím, než dáme roku 2016 definitivní vale, myslím si, že se sluší, abyste se dozvěděli, jak střípky vznikly a čí hlava je plodí. Závěrem vypíchnu 16 milníků roku 2016.

Vánoce prožiji podstatě jako dvouleté dítě, směje se Drahomír Kadlec

Drahomír Kadlec patří mezi absolutně nejlepší hokejbalové trenéry.

Vánoce už doslova ťukají na dveře, takže i my vám přinášíme jeden z posledních rozhovorů týkající se vyloženě tohoto času. Drahomíra Kadlece jsme zastihli v dobrém rozpoložení a povídali jsem si tak nejen o tom, jak bude trávit Vánoce, ale také především, jak se bude připravovat a skládat mužstvo na nadcházející Mistroství světa, které se v Pardubicích uskuteční už v červnu 2017! 

Teenageři si podmaňují extraligu. V Kladně září Procházka, v Letohradě patnáctiletý Lux

V sedmnácti letech se Matěj Fraňo stal tahounem Sudoměřic.

CCM Extraliga už není jen o zkušených bardech, kteří se předhánějí ve svém umu, ale také o nadaných mladíčcích, jež se snaží protlačit na výsluní a školit ve velmi mladém věku své o dost starší oponenty. Za Kladno, Sudoměřice, Letohrad či Rakovník například září hokejbalisté, kteří si ani nemohou dát pivo! Patnáctiletý Filip Lux z Letohradu se postupně zařadil do první obranné dvojice, sudoměřický Matěj Fraňo zase táhne produktivitu Jihomoravanů!

Náborové projekty ČMSHb

Tabulka soutěže

1.ALPIQ Kladno1548:2535
2.Autosklo PCE1553:2931
3.Kert Park Praha1662:3528
4.KOVO Praha1546:3626
5.Elba DDM ÚNL1546:3525
6.HBC Plzeň1537:2923
7.Letohrad1640:3923
8.H.Králové1537:4718
9.SK Sudoměřice1428:5017
10.Rakovník1731:7713
11.Kovodemont Most1319:4510

Přehled posledních zápasů

Rakovník - SK Sudoměřice9:0
HBC Plzeň - Letohrad2:3
Kert Park Praha - H.Králové6:3
ALPIQ Kladno - SK Sudoměřice2:3
Autosklo PCE - Rakovník8:1
Elba DDM ÚNL - Kovodemont Most3:2

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu