Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

CCM Extraliga hokejbalu

Bez sponzorů by klub nemohl fungovat, mají jasno v Mostě

ilustrační foto

V našem seriálu o financování extraligových klubů se tentokrát přesuneme na severozápadní okraj České republiky. Daniel Dvořák z týmu Mostu poodkryl karty o tom, jak vzniká rozpočet daného týmu, o jaké žádá dotace a o sponzorství, bez kterého si účinkování Kovodemontu v nejvyšší soutěži vůbec nedokáže představit.

Přejeme si, aby jaro bylo co nejdelší, zní od pardubického kapitána Jana Bílého

Zahraje si Jan Bílý i letošní finále CCM Extraligy?

V dalším díle extraligových kapitánů před startem jarní části míříme na východ Čech za Janem Bílým, tedy za kapitánem vloni mistrovského Autoskla. Svůj titul by Pardubice rády obhájily, takže i ony v přípravném období tvrdě dřou. Při nabírání kondičky došlo u Autosklářů i na běžky, se kterými si však pardubický respondent v naší anketě příliš netyká. Více na následujících řádcích! 

Šimara ovládl anketu o nejlepšího gólmana! Mám hodně přátel na facebooku, směje se

Jan Šimara v brance Letohradu často doslova čaruje.

Redakce hokejbal.cz se po úspěšných anketách o nejlepšího útočníka a obránce podzimní části CCM Extraligy „vrhla i do brankoviště“. Z kvarteta vybraných brankářů, kteří aspirují na post strážce svatyně české reprezentace, zvítězila letohradská nepropustná zeď v podobě Jana Šimary. Ten na sobě neustále pracuje a doslova touží po domácím mistrovství světa, jež se na začátku června uskuteční v Pardubicích!

Co v zimě natrénuješ, v play-off jako když najdeš, razí jasné heslo David Šperl z Kertu

David Šperl byl podle ankety mezi fanoušky nejlepším bekem podzimu!

Povídání s kapitány CCM Extraligy je pomalu u svého konce, dnes totiž míříme po Kovu k druhému celku z hlavního města, který hraje nejvyšší soutěž, tedy na Kert Park. Jeho kapitán, David Šperl, odpovídal na klasické dotazy k zimní přípravě, takže poodkryl i vysoké ambice klubu! 

Jak probíhá financování mistra? Náklady na provoz neustále stoupají, ví v Pardubicích

V Pardubicích vemi spoléhají na podporu generálního partnera

Detailní popis financování extraligového mistra je zde! V rozhovoru s Lenkou Bílou je podrobně popsáno, jak složité je shánění finančních prostředků také pro nejlepší tým na českém území, který sbírá úspěchy i na mezinárodním poli. Náš tradiční seriál o financích extraligových klubů znovu přináší cenné rady pro ostatní hokejbalové celky z extraligy či jiných soutěží.

Na hřiště se poprvé dostaneme až na konci února, prozrazuje Aleš Zahálka z Kova

Takhle se kapitán pražského Kova radoval po skalpu kladenského kolosu.

S naší anketou mezi kapitány napříč CCM Extraligou se poprvé přesouváme do hlavního města. Tentokrát totiž odpovídal Aleš Zahálka, jenž nosí „céčko“ na dresu Kova. Řeč tak znovu bude nejen o zimní přípravě, ale třeba také o tom, kde se někteří z hokejbalist, v rámci udržování kondice během zimy ve volném čase schází. 

V budoucnu hodláme dotačních programů využívat, zní ze Sudoměřic

V Sudoměřicích chystají ohledně financování klubu změny

Extraligový celek z jihovýchodního cípu České republiky letos bojuje o účast ve vyřazovacích bojích. V naší rubrice o financování klubů jsme poprosili o rozhovor v tomto směru muže nejpovolanějšího - vedoucího mužstva Jana Kalužu, jenž nám nastínil, jak to v celku Sudoměřic s financemi chodí.

V Plzni využívají dotací v nejvyšší možné míře. Příjmy se navyšují, prozrazuje Kadaně

Hokejbal se v Plzni vyvíjí tím správným směrem

Hokejbalový klub v Plzni odvádí skvělou práci. Již z následujících slov předsedy klubu Josefa Kadaněho je znát, že hokejbalu se ve městě fotbalové Viktorky či hokejových indiánů daří nadmíru. V současné době šestý tým tabulky využívá podpory Ministerstva školství a mládeže, zároveň ho podporuje i město Plzeň a Plzeňský kraj.

Chvíli trvá, než si zapamatuji v přípravě časy tréninků, usmívá se Michal Hubený

Michal Hubený patří mezi dlohodobé pilíře ústecké sestavy. Bude tomu tak i na jaře?

Také hráči severočeské Elby mají v těchto týdnech hodně napilno. Jak prozrazuje v anketě kapitánů Michal Hubený, Ústí trénuje čtyřikrát týdně a ve druhé části CCM Extraligy by pochopitelně chtělo dojít co nejdále. Tipne si jeho kapitán konečné umístění svého celku?

Nejhorší věc v přípravě? Čekání na první trénink, říká plzeňský Ondřej Kejř

Ondřej Kejř patří dlouhodobě mezi největší opory plzeňských mečounů.

V povídání s kapitány napříč celou CCM Extraligou se tentokrát přesouváme na západ Čech. Na únorové dotazy odpovídal poprvé Ondřej Kejř od plzeňských mečounů. Přidává si po společných trénincích další dávky, nebo patří zimní sporty mezi jeho oblíbené?  

Soupiskové rozhraní - administrace klubů

Tabulka soutěže

1.ALPIQ Kladno1548:2535
2.Autosklo PCE1553:2931
3.Kert Park Praha1662:3528
4.KOVO Praha1546:3626
5.Elba DDM ÚNL1546:3525
6.HBC Plzeň1537:2923
7.Letohrad1640:3923
8.H.Králové1537:4718
9.SK Sudoměřice1428:5017
10.Rakovník1731:7713
11.Kovodemont Most1319:4510

Přehled posledních zápasů

Rakovník - SK Sudoměřice9:0
HBC Plzeň - Letohrad2:3
Kert Park Praha - H.Králové6:3
ALPIQ Kladno - SK Sudoměřice2:3
Autosklo PCE - Rakovník8:1
Elba DDM ÚNL - Kovodemont Most3:2

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu