Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

CCM Extraliga hokejbalu

Most se dál trápí, zápas kola s Ústím rozhodla jeho nedisciplinovanost

Mostu se nepodařilo vybojovat potřebné body ani na domácím hřišti

Zápas jedenáctého kola nás v neděli zavedl do severních Čech. V mostecké hale se totiž uskutečnilo derby s Ústím nad Labem. To přijíždělo v lepším tabulkovém postavení. Obě mužstva však sobotní zápasy nezvládla, takže touha po bodech byla na obou stranách pochopitelně stejná. Most však nakonec prodloužil svoje letošní trápení a z utkání odešel jako poražený. 

Desáté kolo přineslo hned tři nuly, které udrželo KOVO, Kert a Kladno

Nejvyšší výhru si připsali hráči KOVA

Desáté kolo přineslo odvety kola prvního, a hned tři utkání přinesla jasné výsledky. O ty se postaraly dva pražské týmy. Brankáři KOVA, Kladna a Kertu udrželi čisté konto a naopak se činili hráči v poli. Ústí ztrácelo v zápase s Hradcem dvě branky. Dvě minuty před koncem snížilo, ale ani v nabídnuté přesilové hře nedokázalo vyrovnat. Nejvyrovnanější výsledek přineslo utkání mezi Sudoměřicemi a Plzní, kde rozhodla až samostatná střílení.

Zápas kola: Most se bude snažit nastoupit na vítěznou vlnu v derby s Ústím

Hostující Elba bude vstupovat do utkání zřejmě s větším klidem, než tomu bude u domácích.

Zápas kola se v neděli odehraje v severních Čechách. Domácí hokejbalisté Mostu, kteří prožívají prozatím velice nepovedený vstup, respektive už rozjetou CCM Extraligu, se budou snažit podstatě poprvé v ročníku nastoupit na vítěznou vlnu v derby proti ústecké Elbě. Ta však prožívá rozdílnou sezonu a drží se uprostřed jedenáctičlenné skupiny. 

Odvety prvního kola CCM Extraligy jsou tady! Kdo se bude radovat tentokrát?

Celý víkend odstartuje zápas mezi Hradcem a Ústím

O nadcházejícím víkendu nás čeká opět velká porce zápasů. V sobotu je na programu desáté kolo a v neděli pak tři utkání z kola jedenáctého. Téměř všechny první vzájemné zápasy už byly v letošní sezoně odehrány a čekají nás tedy odvety. Nejnapínavější utkání přinesl duel mezi Hradcem a Ústím, který musela rozhodnout až samostatná střílení. Nejvyšší výhru si naopak připsalo Kladno, které porazilo Rakovník 4:0. Zda budou mít zápasy stejné vítěze jako v prvních případech, zjistíme už v sobotu 22. 10. První utkání startuje v 11:00 hodin!

Šli jsme to zkusit a povedlo se, praví s nadšením trenér Kova Tomáš Herstus

Hlavní kouč KOVA Tomáš Herstus vlevo debatuje se svým svěřencem.

Uplynulé deváté kolo CCM Extraligy přineslo nejeden nečekaný výsledek. A hned ten první vznikl už při pátečním večeru, kdy Kladno zajíždělo na hřiště pražského Kova. Domácí se ale nezalekli a samozřejmě i s potřebným štěstím nakonec Středočechy přemohli a stali se tak prvním celkem v letošním ročníku, který Kladno obral o všechny body!

Střípky ze CCM extraligy, aneb raci v poslední době ztrácejí přirozené predátory

Raci z Rakovníku vystrkují klepeta a do tabulky si připisují další a další body.

Netradičně od pátku do neděle proběhlo šest zápasů 9. kola CCM Extraligy hokejbalu. Přinášíme Vám další díl rubriky Střípky ze CCM extraligy, ve kterých se zaměříme především na poslední výborné výkony jediných korýšů soutěže! Velkou zajímavostí také bylo, že dosud neporažení kladenští rysi ztratili svůj statut neporazitelnosti proti pražskému Kovu, jež se tak pomalu ale jistě pasuje mezi černé koně soutěže!

Rakovník oslavil dvě výhry, mistr stíhá Kladno. Plzeňská mizérie trvá

Ústecký forvard Soukup doslova sestřelil Plzeň.

V rámci dalšího říjnového víkendu jsme v CCM Extralize zaznamenali mnoho zajímavého. První porážky kladenských hokejbalistů využilo pardubické Autosklo, které se rázem přiblížilo k prvnímu místu tabulky. Naopak špatný začátek soutěže přetrvává v Plzni, Hradci Králové či Mostě, k postupovému osmému místu se naopak zběsilým tempem začíná tlačit nováček z Rakovníka.

Nejdříve vyrovnal, poté nahrál na vítěznou branku. Skvělý obrat, říká Juraj Košely z Kova

Juraj Košely patří mezi největší tahouny rozjetého KOVA.

Deváté kolo CCM Extraligy bylo rozehráno již v pátek večer v hlavní městě, kde domácí Kovo Praha hostilo lídra tabulky z nedalekého Kladna. Utkání splnilo očekávaný litý boj a přineslo také velký vítězný obrat domácích, o který se zasloužil značným dílem i Juraj Košely, který zaznamenal dva body, jeden za nahrávku a druhý za veledůležitou branku.

Kladno poprvé padlo! Doma si na něho vyšláplo po skvělém obratu Kovo

Kovo prohrávalo 1:3, ale využilo všechny své šance a obralo rysy o všechny body!

Osm kol, tak dlouho trvala skvělá série ALPIQU, ve které nepoznal hořkost porážky. V pátečním zápase 9. kola v hlavní městě na hřišti Kova Praha však tato řada úspěchů byla přerušena. Domácí sice v průběhu prohrávali už o dvě branky, jenomže dokázali být nakonec produktivnější a po skvělém obratu slaví hodně cenné tři body. Naopak Kladno odchází v letošní sezoně vůbec poprvé bez bodů!

O víkendu je na programu 9. kolo CCM Extraligy! Do hry se vrací Letohrad

Naposled se proti Kladnu postavilo Ústí, které prohrálo těsně 4:3.

Další kolo CCM Extraligy odstartuje už v pátek, kdy se proti sobě postaví Kovo a Kladno. Zbytek týmů odehraje deváté kolo v sobotu 15. října. Sudoměřice s Rakovníkem mají o víkendu na programu hned dvě utkání, protože je čeká v neděli dohrávka sedmého kola. Ukončí Kovo neporazitelnost Kladna? Vyšlápne si poslední Most na druhé Pardubice? Naváže Rakovník na výhru z minulého kola? Na tyto a další otázky najdeme odpovědi ve víkendových zápasech. Ten první startuje již v pátek v 19:30!

Soupiskové rozhraní - administrace klubů

Tabulka soutěže

1.ALPIQ Kladno1036:1525
2.Autosklo PCE931:1519
3.KOVO Praha1033:2519
4.Letohrad1029:2418
5.Elba DDM ÚNL1034:2516
6.Kert Park Praha1030:2116
7.HBC Plzeň1019:2113
8.SK Sudoměřice819:1912
9.H.Králové1026:3311
10.Rakovník1219:5310
11.Kovodemont Most912:373

Přehled posledních zápasů

Kovodemont Most - Elba DDM ÚNL1:5
H.Králové - Kert Park Praha4:3
Letohrad - HBC Plzeň2:1
Letohrad - Kert Park Praha0:3
Rakovník - ALPIQ Kladno0:5
SK Sudoměřice - HBC Plzeň1:2
H.Králové - Elba DDM ÚNL5:4
KOVO Praha - Kovodemont Most6:0

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu