CROSSDOCK Extraliga hokejbalu

Chybí Mostu pověstné štěstí? Dříve jsme ho měli až až, běduje trenér Dvořák

Trenér Mostu Daniel Dvořák si představoval po devíti kolech o tři až pět bodů více.

Minulý ročník se mosteckému hokejbalovému celku v CROSSDOCK Extralize nevyvedl, se Sudoměřicemi totiž na dálku prohrál souboj o poslední play off vstupenku. V letošním roce však výběr Mostu už svoji hru razantně pozměnil, ovšem potřebné bodové příděly často borcům momentálně z osmé pozice v tabulce těsně uniknou. Podle kouče Daniela Dvořáka to chce zkrátka ještě čas, vždyť v kádru se před sezonou událo i pár potřebných a znatelných změn.

Nejlepší tým 9. kola: Ústecká Elba udolala Letohrad obratem „za 5 minut dvanáct“

Ústecká Elba se na začátku sezony hodně trápila, proti rozjetému Letohradu ale vydolovala důležité dva body.

V úterý 16.10. proběhlo na oficiální facebookové stránce redakce hokejbal.cz hlasování o nejlepší tým uplynulého kola CROSSDOCK Extraligy. Těsné vítězství si pro sebe uzmul severočeský soubor z ústecké Elby, který nezažil zrovna povedený vstup do letošního ročníku nejvyšší soutěže a od začátku se pohybuje na dnu extraligové tabulky. Před duelem s Letohradem se Severočeši mohli „pyšnit“ pouze pětibodovým ziskem, východočeští Jeleni dlouho vedli 2:1, ale Ústí tři minuty před koncem zápasu dokázali vyrovnat a v nájezdové loterii strhnout dva body za vítězství na svoji stranu. Toto klání by je tak mohlo rozproudit do dalších náročných bojů.

All Stars tým 9. kola: Sudoměřice táhl produktivní benjamínek a zkušený bek

Matěj Fraňo vpravo vévodí kanadskému bodování extraligy, o minulém víkendu opět bodově explodoval.

Přinášíme vám nejlepší sestavu v podobě ALL STARS týmu 9. kola CROSSDOCK Extraligy. Výběr top lajny nebyl opět po týdnu jednoduchý, gólman Zdeněk Banda z Ústí nad Labem ale vydržel neskutečný tlak letohradských střelců, pomohl tak Elbě odrazit se k lepším zítřkům? V obraně opět válel v reprezentační formě hrající Jiří Krejsa z Letohradu, sudoměřickou defenzivu vydatně podpořil zkušený Tomáš Hübl nejen poctivou obranou prací, ale i produktivitou. První extraligový hattrick si pak připsal aktuálně nejproduktivnější hráč extraligy Matěj Fraňo, který tak v All Stars nesmí chybět. Špaček z Kladna s Fejfarem z Kert Parku pak rozhodovali o bodech pro favority.

Soupeři se na nás už o hodně lépe připravují, je si vědom David Kuna. Co ho těší?

David Kuna při rozhovoru během loňského play off hokejbalové extraligy.

CROSSDOCK Extraliga má momentálně lídra ve středních Čechách, na rozdíl od pražského Kert Parku už však Kladenští borci mají odehráno o zápas více a teoreticky ztratili i o jeden bod více, o víkendu v Karviné totiž zvítězili až po prodloužení. Rysové ale i tak vévodí tabulce a jejich pozice může zůstat i za týden po dohrávce přerušeného zápasu s Pražany stejná. David Kuna, trenér vítězného celku z posledních dvou ročníků, si ale nemyslí, že by o půlmistrovi musel rozhodnout vyloženě tento duel. V kratším rozhovoru dále prozrazuje, jak to bylo v posledních zápasech, kdy jeho svěřenci duely obraceli a rozhodovali v posledních momentkách třetích třetin!

Víkend v extralize: Gólové hody, topící se Plzeň a trefy za minutu dvanáct

Boj do posledních vteřin zvládl v Plzni zvládl lépe Hradec Králové.

V sedmi zápasech tohoto víkendu viděli fanoušci v CROSSDOCK Extralize hokejbalu dohromady 52 branek. A bylo se na co dívat! Kromě velkého množství gólů jsme viděli i řadu branek v posledních minutách utkání, další porážku Plzně či nájezdovou výhru ústecké Elby nad rozjetým Letohradem. Na čele se osamostatnilo Kladno, druhá pozice nyní patří mistrovskému Kert Parku, jenž má ale na středočeský soubor jedno utkání k dobru.

Most dvakrát vedl, přesto od Kert Parku dostal pár vteřin před koncem KO

Co chybělo! Most opět sahal po skvělém výkonu na body, ty však nakonec nepřišly.

9. kolo CROSSDOCK Extraligy odstartovalo v sobotu dopoledne duelem v Malém Březně. Své duely tu teď na zdejším perfektním novém hokejbalovém stánku hraje Most, který tentokrát přivítal mistrovský celek z Lužin. A byl to trochu jako zápas přes kopírák z minulého týdne, tedy z pohledu Kert Parku. Vždyť hosté dvakrát prohrávali a rozhodující branku vsítili až s blížícím se koncem, tentokrát ale za pět minut dvanáct! Nezbývala už totiž ani půl minuta a mostečtí plejeři by slavili alespoň bod, takhle odcházeli ze hřiště opět hodně zklamaní…

Do Malého Března míří rozjetý Kert Park a také poprvé naše redakce!

Kert Park míří na provizorní hřiště Mostu, hraje se v Malém Březně!

CROSSDOCK Extraliga pokračuje na plné obrátky a naše redakce se z východních Čech tentokrát přesouvá skoro na druhou stranu republiky. Poprvé v letošní sezoně totiž dostane prostor Most, který na svém náhradním hřišti v Malém Březně přivítá těžký oříšek. Míří tam totiž také Kert Park, jenž chytl minulý víkend velkou formu, ovšem Mostečtí jsou na tom podobně a Pražané tak zvítězit rozhodně nebudou mít snadné!

Na vrcholu extraligových statistik se drží zkušený Hnízdil a kometa Fraňo

Daniel Hnízdil vede kanadské bodování CROSSDOCK Extraligy.

CROSSDOCK Extraliga je v letošní první třetině základní části a je tak čas opět zahájit rubriku v rámci okénka kanadských bodů. V top desítce se pochopitelně nachází nejvíce hokejbalistů Kladna, kteří jsou i přes skoro nejméně odehraných zápasů nejproduktivnější. Parádní víkend má ale opět za sebou mladík ze Sudoměřic, jenž tak potvrzuje, jak velký talent ve svých řadách Jihomoravané mají.

Tipy: Kladno přiveze z „tripu“ šest bodů, Rakovník opustí dno tabulky

Kladno nabralo formu a slavit bude i o následujícím víkendu

Druhý říjnový víkend nabídne další pestrý extraligový program. Kladenští hokejbalisté míří k dvěma náročným zápasům na východní cíp republiky, kde si ale dle názoru Tomáše Fejfara a naší redakce připíše plný počet bodů. Radost budou mít i v Rakovníku či Plzni, Kert Park překvapení proti Mostu nepřipustí.

Tým kola: Letohrad srazil na kolena dva favority s jedinou obdrženou brankou!

Letohrad si o minulém víkendu připsal dva cenné skalpy favoritů.

Do čtvrtečního poledne se dalo hlasovat pro nejlepší tým uplynulého 7. – 8. kola CROSSDOCK Extraligy, v němž nejvíce zazářilo trio celků. Fanoušci na oficiálním facebookovém profilu tak mohli hlasovat pro Letohrad, pardubické Autosklo a pražský Kert Park. Z vítězství v anketě se nakonec radují letohradští Jeleni, kteří o minulém hracím víkendu jako první v sezoně porazili Kladno, a navíc ho připravili o všechny tři body. Ve druhém víkendovém klání si Letohrad vyšlápl na Plzeň, jíž nedovolil ani jednou skórovat a radoval se z vítězství 1:0 po prodloužení.