Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

CROSSDOCK Extraliga hokejbalu

Finálové (po)city: Kruček se vzpamatovává z obřích oslav, Bílý z vykloubeného ramena

Martin Kruček se v 5. rozhodujícím finálovém utkání rozparádil i přes zranění v oblasti oka.

/HVĚZDY FINÁLE PLAY-OFF CROSSDOCK EXTRALIGY/ Česko - Tak je to za námi. Páté finále dohráno, mistrovský pohár předán, oslavy v plném proudu, hráči sbírající se do práce po velkých výkonech na hřišti i po pijatice. Přesto útočník Kert Parku Praha Martin Kruček a jeho sok z Pardubic Jan Bílý našli ještě sílu na odpovědi v posledním vydání naší speciální rubriky v tomto ročníku. Promluvili o oslavách, boji jeden za druhého i zraněních.

První Slovák, který vyhrál extraligu. Titul je v našich rukou zaslouženě, má jasno Dejneka

Radovan Dejneka oslavil po boku svých nejbližších český titul poprvé v kariéře.

Do roka a do týdne! Přesně 10.6.2017 oslavil Radovan Dejneka v dresu slovenských hokejbalistů v Pardubicích titul mistra světa, o rok a týden později se podílel na porážce hráčů z Pardubic a po skončení 5. rozhodujícího zápasu finálové série CROSSDOCK Extraligy mohl jako první slovenský hokejbalista zdvihnout nad hlavu pohár pro mistra České republiky!

Nejmladší vítěz CROSSDOCK Extraligy: Úžasný pocit, rozplývá se Jan Čejka

Šestnáctiletý forvard Jan Čejka byl ve finále i blízko ke gólu.

Kert Park se v sobotu 16.6. naplno položil do mistrovských oslav po obhajobě loňského extraligového titulu. Nedílnou součástí mistrovského celku se v jarní části stal i Jan Čejka, který teprve před měsícem oslavil šestnácté narozeniny a v 5. rozhodujícím finálovém utkání play off CROSSDOCK Extraligy naskočil v základní sestavě a rozhodně se neztratil, ba naopak. Talentovaného útočníka z Hostivaře teď už ale čeká Světový pohár v Přerově a Zlíně, který vypukne za 10 dní! „Musíme hrát hlavně týmově,“ uvědomuje si Čejka.

Play off Extraligy přineslo několik překvapení, Kert Park potvrdil dominanci

Pardubice s Letohradem zažily v play off výrazné skoky konečným pořadím.

Sezona 2017/18 je minulostí. Základní část CROSSDOCK Extraligy naprosto ovládl pražský Kert Park, který si ve vyřazovacích bojích dokráčel pro obhajobu titulu z loňského ročníku. Pražané se s větším odporem setkali až ve finálové sérii, v níž nakonec ale udolali pardubické Autosklo, jež se hned na začátek play off dostalo z krizové situace proti Ústí nad Labem a jeho výkony pak gradovaly v semifinále a ve finále rozhodně neudělalo ostudu. O velké překvapení se ve vyřazovací části postaral Letohrad a Hradec Králové. Východočeské družiny totiž ve čtvrtfinále naprosto šokovaly favorizované celky.

Tuhý boj má vítěze! Kert Park dokázal na svém hřišti udolat Pardubice a slaví obhajobu

To jsou oni! Letošní mistry z Lužin čekají znovu po roce velké oslavy zisku titulu!

Je konec! CROSSDOCK Extraliga má svého letošního krále. Po pátém finálovém boji, který přinesl atraktivní podívanou, se k titulu probojoval stejně jako minulý rok celek z Lužin. Kert Park to však s Pardubicemi neměl vůbec jednoduché, Pražané sice vedli, po druhé siréně však byl stav nerozhodný a jedna branka mohla rozhodnout o osudu celé sezony. A tak se i stalo, ovšem pro domácí, kdy rozhodl na hřišti jeden z nejzkušenějších, a to Martin Kruček. Lužinští tak po dalších třech brankách mohli zahájit velkolepé mistrovské oslavy. 

Kdo ovládne souboj o krále střelců? Fejfar odráží atak Bílého a Česáka

Jan Bílý se v posledních dvou duelech setkal s velkým odporem Pražanů a přísůn bodů se zasekl.

Finálové rozuzlení tajenky o mistra České republiky je tady! 5. rozhodující finálové utkání play off CROSSDOCK Extraligy vypukne dnes v sobotu 16.6. úderem 16:00 v Praze na Lužinách. Tam se rozhoří také „minisouboj“ o nejlepšího střelce vyřazovacích bojů. Nejvíce branek zatím vstřelil Tomáš Fejfar z Kert Parku, těsně za ním se ale tlačí pardubické duo Jan Bílý a Josef Česák. Bílý pak s jistotou ovládne kanadské bodování, protože má na druhého Martina Kručka sedmibodový náskok. Teď jdou ale individuální statistiky stranou, hraje se především o mistrovský titul!

Finálové tipy: Kert Park naváže na čtvrtý zápas a titul zůstane na Lužinách!

Závěrečný zápas přinese velký boj, rozhodovat budou maličkosti.

Poslední zápas sezony je tu, není se na co šetřit, hraje se o všechno! V 16 hodin v sobotu 16.6.2018 bude vhozeno úvodní buly pátého finálového utkání play off CROSSDOCK Extraligy hokejbalu mezi HC Kert Park Praha a HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice, které po svém konci přinese nového či staronového mistra. Jak vidí závěrečný mač hráči z ostatních týmů a členové hokejbalové redakce? Velkým favoritem zůstává obhájce titulu z Lužin!

O vítězi CROSSDOCK Extraligy rozhodne poslední páté finálové utkání!

Utkání na půdě Pardubic o vítězi nerozhodla, série se naposled stěhuje do Prahy.

Finále CROSSDOCK Extraligy nabídne letos drama až do poslední chvíle. Po čtvrtém utkání série mezi Kert Parkem a pardubickým Autosklem platí totiž vyrovnaný stav 2:2 na zápasy. Oba celky si vyzkoušely vedení v celé sérii, ale druhý tým vždycky dokázal na výhru soupeře odpovědět. Finále se tak nyní z pardubického hřiště přesouvá opět do hlavního města, kde se v sobotu 16. června rozhodne o novém či staronovém vítězi dalšího ročníku české nejvyšší hokejbalové soutěže!

Nic není rozhodnuto! Pardubice finálový mečbol nevyužily, Kert Park pálil ostrými

I druhý hrací víkend dopadl 1:1, série se tak naposledy stěhuje na Lužiny k rozhodujícímu duelu!

Už v neděli v podvečer mohl být na světě nový mistr CROSSDOCK Extraligy pro sezonu 2017/18. Pardubický celek si totiž v sobotním třetím finálovém zápase vybojoval mečbol, který si však Pražané vůbec nepřipouštěli a čtvrtý zápas v sérii bezpečně ovládli. Do východočeské klece nasázeli hned pětici míčků, přičemž Autosklo ani jednou neodpovědělo. Příští sobotu 16.6. tak nastane zápas o všechno!

Sluníčko nebo trakaře, je nám to jedno, smál se Vlasák. Ve finále rozhoduje týmovost

Bojovník jako lev! Lukáš Vlasák výrazně trápí obranu Kert Parku.

Třetí finálové utkání play off CROSSDOCK Extraligy mezi Autosklem-H.A.K. Pardubice a Kert Parkem Praha by se dalo rozdělit na dvě poloviny. Během deštivého počasí jsme sledovali vyrovnanou bitvu, po ustání deště se více vedlo Pardubicím, které si dokráčely pro finálový mečbol. Útočník Lukáš Vlasák svádí s obránci plno soubojů a svými výkony tlačí Autosklo za mistrovským primátem. Obájce titulu z Prahy má nůž na krku. Čtvrté finálové utkání startuje v neděli 10.6. v 16:00!

Soupiskové rozhraní - administrace klubů

Tabulka soutěže

1.Kert Park Praha2095:3653
2.ALPIQ Kladno2086:4139
3.HBC Plzeň2055:5034
4.Elba DDM ÚNL2062:5834
5.Autosklo PCE2052:5433
6.Letohrad2048:4032
7.H.Králové2058:6031
8.SK Sudoměřice2040:6225
9.Rondo Most2047:5824
10.Rakovník2044:7317
11.KOVO Praha2029:848

Přehled posledních zápasů

Kert Park Praha - Autosklo PCE5:1

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu