Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Český pohár

Mistrovské Pardubice zvládly suverénně první den Českého poháru

Český pohár 2016 v Českých Budějovicích

Jižní Čechy po dvou letech znovu přivítaly vrcholnou hokejbalovou akci. V Budvar Aréně v Českých Budějovicích začal letošní ročník Českého poháru, do kterého vstoupily výborně favorizované celky Pardubic, Hradce Králové, Kova nebo Jindřichova Hradce. Turnaj, který nabízí konfrontaci týmů z extraligy ale i druhé ligy, nabídne v neděli vyřazovací boje.

Překvapí opět vicemistr ČP z Opavy? Ježci s Pedagogem můžou Slezany napodobit

ilustrační foto

Již v sobotu 25.6 se českobudějovická Budvar aréna bude otřásat v základech. Do jejích útrob se totiž sjede dvanáct celků z různých výkonnostních skupin, aby zápasily o titul Českého poháru. Mezi nimi nechybí ani stříbrní medailisté z loňského roku v podobě prvoligových hokejbalistů z Opavy. Těm se bude snažit sekundovat domácí soubor Pedagogu, jenž působí v regionální 2. NHbL, stejně jako mistři základní části nejvyšší východočeské ligy Ježci z Heřmanova Městce.

Český pohár je tu! Výborná příležitost pro kluby z nižších soutěží, myslí si experti

Minulý rok se na Českém poháru dařilo prvoligové Opavě, která dokráčela až do finále!

Již tento víkend od soboty 25.6 do neděle 26.6 se v českobudějovické Budvar aréně uskuteční Český pohár za účasti dvanácti týmů z různých výkonnostních skupin. Sice chybí obhájce loňského titulu z Ústí nad Labem, o to víc ale chtějí uspět všichni ostatní. Odehraje se opět zajímavý turnaj jako minulý rok v Pardubicích? „Nevím, jak to bude vypadat v Českých Budějovicích, ale pokud podobně jako minulý rok v Pardubicích, bude to skvělé!“ nepochybuje Milan Jelen.

Představujeme účastníky ČP 2016: Mistři CCM extraligy i účastníci baráží

ilustrační foto

Český pohár 2016 už zítra odstartuje na první a druhé ploše Budvar Arény v Českých Budějovicích a složení týmů bude skutečně zajímavé. O svojí druhou trofej v krátké době budou na jihu Čech bojovat hráči pardubického Autoskla, kteří po titulu v CCM Extralize mohou získat další pohár. Kromě Pardubic se na Českém poháru představí i týmy, které letos okusily baráž. Hradec Králové, který momentálně ještě bojuje o účast v extralize a bude tak muset o víkendu bojovat na dvou frontách. Dalším týmem je Suchdol nad Lužnicí, kterému nevyšla sezóna v první lize a po nezvládnuté baráži spadl níže.

Účastníci ČP 2016: Skupina B nabídne zajímavou konfrontaci tří soutěží

ilustrační foto

Už v sobotu a v neděli se uskuteční v Českých Budějovicích Český pohár 2016, který nabídne zápolení týmů napříč soutěžemi. Přesně takovou konfrontaci přinese skupina B, ve které se utkají týmy ze třech různých soutěží. Od extraligového Třince po druholigové Prachatice. Pojďme si jednotlivé týmy představit.

Přímý přenos finále Českého poháru odvysílá SPORT 5

Český pohár 2016 bude na obrazovkách Sport 5

Už za čtyři dny vypukne další ročník Českého poháru. Třináct týmů bude bojovat o zisk této trofeje. A vy, kteří nemůžete dorazit do Českých Budějovic, nezoufejte. Youtube kanál Hokejbal TV nabídne přímé přenosy semifinálových střetnutí a finálové utkání odvysílá televizní stanice SPORT 5. Můžete se těšit i na premiéru nového spolukomentátora. A pro účastníky turnaje si hlavní sponzor Budějovický Budvar připravil několik zajímavých  "odměn".

Účastníci ČP 2016: Stálice první ligy nebo celek, kterému sezona nevyšla

Český pohár 2016

Český pohár 2016 se už o víkendu uskuteční v Českých Budějovicích a je na čase představit si všechny účastníky víkendového turnaje na jihu Čech. Jako první představujeme celky z Jindřichova Hradce, Svítkova a KOVO Praha. 

Český pohár už poslední víkend v červnu, obhájce se letos nezúčastní

ilustrační foto

Český pohár, který završí klubové sezóny, už se nezadržitelně blíží. Uskuteční se totiž už za necelé dva týdny, tedy přesněji o víkendu 25. – 26. června. Hostit ho tentokrát budou jižní Čechy, kde se během dvou dnů odehraje více jak dvacítka zajímavých soubojů. Svůj druhý seniorský titul v jedné sezóně bude moct získat i pardubické Autosklo.

Český pohár 2016 hlásí téměř naplněnou kapacitu! S přihláškou se nevyplatí otálet

Obhájce titulu z Ústí nad Labem se na letošní ročník ČP zatím nepřihlásil.

Sportovtě-technická komise ČMSHb nedávno vyhlásila Český pohár 2016. Vrcholná akce letošní sezony pro české kluby bude organizována v obdobném formátu, jako minulý ročník, jenž se uskutečnil v Pardubicích. Na turnaj, který se letos uskuteční v českobudějovické Budvar aréně, je přihlášeno 13 celků a zbývají tak poslední tři místa! Podání řádně vyplněné přihlášky a startovného musí být provedeno nejpozději do 30.4 na adresu stk@hokejbal.cz!

Český pohár 2016 vyhlášen! Turnaj je pro přihlášené kluby, ČT bude u toho

Český pohár 2016 se uskuteční v Budvar aréně.

Sportovtě-technická komise ČMSHb nedávno vyhlásila Český pohár 2016. Vrcholná akce letošní sezony pro české kluby bude organizována v obdobném formátu jako minulý ročník, jenž se uskutečnil v Pardubicích. Turnaje, který se letos uskuteční v českobudějovické Budvar aréně, bude opět součástí i Česká televize a kluby by s přihláškou rozhodně neměly zahálet. Podání řádně vyplněné přihlášky a startovného musí být nejpozději do 15.4 na adresu stk@hokejbal.cz!

Oficiální partner hokejbalové reprezentace - FISCHER-HOCKEY.cz

Přehled posledních zápasů

Autosklo PCE B - Pedagog ČB2:4
Ježci HM - H.Králové0:1
Autosklo PCE B - KOVO Praha1:5
SHC Opava - Autosklo PCE1:6
Pedagog ČB - Suchdol n./L.3:2
Tygři M.Boleslav - HBC Prachatice0:2
Svítkov Stars - Olymp J.Hradec1:10
Autosklo PCE - Pedagog ČB9:0
HBC Prachatice - H.Králové3:4
Olymp J.Hradec - KOVO Praha3:2
Ježci HM - Tygři M.Boleslav4:1
Autosklo PCE B - Svítkov Stars4:0
Autosklo PCE - Suchdol n./L.9:0
Pedagog ČB - SHC Opava1:7
H.Králové - Tygři M.Boleslav6:2
KOVO Praha - Svítkov Stars5:0
Suchdol n./L. - SHC Opava1:4
Olymp J.Hradec - Autosklo PCE B8:0
HBC Prachatice - Ježci HM4:0
Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbalu

Najdete nás pravidelně i na sociálních sítích čtečkách RSS i na YouTube.comSoupiskové rozhraní - administrace klubů

Partneři českého hokejbalu