Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Český pohár

Český pohár 2016 hlásí téměř naplněnou kapacitu! S přihláškou se nevyplatí otálet

Obhájce titulu z Ústí nad Labem se na letošní ročník ČP zatím nepřihlásil.

Sportovtě-technická komise ČMSHb nedávno vyhlásila Český pohár 2016. Vrcholná akce letošní sezony pro české kluby bude organizována v obdobném formátu, jako minulý ročník, jenž se uskutečnil v Pardubicích. Na turnaj, který se letos uskuteční v českobudějovické Budvar aréně, je přihlášeno 13 celků a zbývají tak poslední tři místa! Podání řádně vyplněné přihlášky a startovného musí být provedeno nejpozději do 30.4 na adresu stk@hokejbal.cz!

Český pohár 2016 vyhlášen! Turnaj je pro přihlášené kluby, ČT bude u toho

Český pohár 2016 se uskuteční v Budvar aréně.

Sportovtě-technická komise ČMSHb nedávno vyhlásila Český pohár 2016. Vrcholná akce letošní sezony pro české kluby bude organizována v obdobném formátu jako minulý ročník, jenž se uskutečnil v Pardubicích. Turnaje, který se letos uskuteční v českobudějovické Budvar aréně, bude opět součástí i Česká televize a kluby by s přihláškou rozhodně neměly zahálet. Podání řádně vyplněné přihlášky a startovného musí být nejpozději do 15.4 na adresu stk@hokejbal.cz!

Karel Kubát: Vyhrál titul s Litvínovem, nyní ovládl Český pohár v hokejbale!

Karel Kubát (úplně v pravo) slaví se svými spoluhráči vítězství Českého poháru

Minulý víkend proběhl v pardubických hokejových arénách Český pohár, kde to moc dobře zná i hokejový obránce Karel Kubát z Litvínova. Ten vyměnil brusle za běžecké boty a vrhnul se do akce v týmu ústecké Elby, s níž dokráčel až na samotný vrchol a patřil mezi pilíře severočeské družiny. „Turnaj byl pro mě hodně náročný,“ přiznává šikovný bek.

Český pohár byl zážitkem, televize motivací, přiznává trenér vítězné Elby Jelen

Trenér vítězné ústecké Elby Milan Jelen (vlevo) slavící se svými svěřenci

Minulý víkend se v pardubických moderních hokejových arénách konal hokejbalový svátek v podobě Českého poháru, na který se sjelo šestnáct po úspěchu dychtících celků. Nejlepším z nich se nakonec stala extraligová družina z Ústí nad Labem, jež v play-off vyřadila dva východočeské rivaly z extraligy a ve finále v přímém přenosu na ČT sport slavila vítězství nad Opavou 3:1. „Ve finále to bylo především o vůli,“ má jasno trenér vítězů Milan Jelen.

ČT sport: Podívejte se na záznam finále Českého poháru 2015

Hokejbal na ČT sport

Pardubické Tipsport areny o víkendu hostily Český pohár v hokejbalu 2015. Nový formát soutěže, který byl pro 16 přihlášených týmu, nakonec ovládla Elba Ústí nad Labem, která ve finále porazila prvoligovou Opavu 3:1. Rozhodující zápas vysílala ČT sport v přímém přenosu, utkání můžete zhlédnout i na jejím webu ze záznamu.

Maraton Českého poháru je u konce. Vítězství slaví Elba z Ústí nad Labem!

Elba slaví triumf v Českém poháru 2015

Celkem šestnáct hokejbalových družin napříč různými výkonnostními kategoriemi se od soboty do neděle pralo v pardubických hokejových arénách o titul v rámci Českého poháru. Nedělní program měl na pořadu dne závěrečné boje o umístění a nervy drásající play-off. Zlatý grál pro vítěze nakonec nad hlavami potěžkali hráči z Ústí nad Labem. Spanilá jízda prvoligové Opavy tak skončila těsně pod vrcholem a z bronzu se těší domácí Autosklo.

Exhibice hvězd skončila nerozhodně 5:5, sbírka pomůže dětskému domovu

Společné foto po exhibičním utkání

Český pohár, který 13. a 14. června hostí Pardubice, zpestřil bohatý doprovodný program. Jedním z jeho nejatraktivnějších bodů byla sobotní exhibice hokejových a hokejbalových hvězd, ve kterém se střetly výběry Adama Svobody a Dušana Salfického. Zápas skončil 5:5, důležitější než výsledek je to, že se na něm vybraly peníze pro dětský domov.

Teplice Český pohár neobhájí. V prvním dnu exceloval Hradec Králové

Český pohár 2015

První den Českého poháru 2015 v Pardubicích přinesl pořádnou porci zápasů a bylo se rozhodně na co dívat. V každé ze čtyř skupin se pak našel jeden suverénní tým.

Průcha, Salfický, Král… Český pohár zpestří exhibice hvězd, která pomůže dětem

Salfický vhodil čestné buly východočeského derby

Pardubice se staly městem hokejbalu. Právě hostí finálový turnaj Českého poháru, který nabídne bohatý doprovodný program. Jedním z nejatraktivnějších jeho bodů je sobotní exhibice hokejových a hokejbalových hvězd, která bude mít dobročinný podtext.

Rozpis Českého poháru v Pardubicích: dva hrací dny, jeden vítěz

Český pohár 2015

O víkendu 13. a 14. června je na programu Český pohár, který hostí Pardubice. Turnaj se představí v novém formátu pro 16 přihlášených týmů. Tři nejlepší celky si pak rozdělí poukazy v hodnotě 45 tisíc korun. Podívejte se na rozpis zápasů.Rozpis Českého poháru – ZDE

Oficiální partner hokejbalové reprezentace - FISCHER-HOCKEY.cz

Přehled posledních zápasů

SHC Opava - Elba DDM ÚNL1:3
Polička - KOVO Praha1:2
Svítkov Stars - Autosklo PCE2:3
Jungle Fever - Rondo Teplice2:1
Autosklo PCE - Elba DDM ÚNL1:2
Olymp J.Hradec - H.Králové0:1
SHC Opava - Svítkov Stars2:1
Kovodemont Most - Ježci HM2:1
Letohrad - Žamberk7:0
KOVO Praha - H.Králové2:0
Polička - Olymp J.Hradec1:0
HBC Hostivař - Tygři M.Boleslav0:7
H.Králové - Elba DDM ÚNL2:3
Ježci HM - Rondo Teplice0:1
Autosklo PCE - KOVO Praha3:2
Kovodemont Most - Jungle Fever0:6
Olymp J.Hradec - Svítkov Stars0:1
Tygři M.Boleslav - Žamberk1:2
SHC Opava - Polička3:2
Letohrad - HBC Hostivař10:0
Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbalu

Najdete nás pravidelně i na sociálních sítích čtečkách RSS i na YouTube.comSoupiskové rozhraní - administrace klubů

Partneři českého hokejbalu