Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Týmy - 2. LIGA

Zobraz období:

2.Liga 2018-2019

2. Liga - MORAVA SEVER - Play-off

 Název týmuKódVedoucíTrenérWeb
HBC F-D Ostrava FDO - - -
HBC Falcon Ostrava FAL - - -
HBK Frýdek-Místek FRM - - -
HbK Karviná B KAR Stromko Dušan Rosůlek Lumír -
HBK Vsetín VSE - - WWW
IHC Jaselská Opava JOP - - WWW
TJ Sokol Poruba 2017 SOK - - -
TJ SP Dukla Martinov MAR - - -

2. Liga - ČECHY JIH - Základní část

 Název týmuKódVedoucíTrenérWeb
HBC Zliv ZLV - Masař Jaroslav WWW
HBC Prachatice B PCH Parkman Josef Valenta Pavel WWW
Blatná Datels DBL Kafka Jan - WWW
HC ŠD Písek PIS Pelc Václav - WWW
Pedagog ČB PED Chudomel Pavel Malecha Vratislav WWW
Suchdol n./L. SCH Schandlová Alena Dlugoš Milan WWW

2. Liga - ČECHY SEVER - Základní část

 Název týmuKódVedoucíTrenérWeb
HBC Most B MOS Pomahač Václav Rus Martin WWW
HBC Dandy Malé Březno BŘE - - -
HSÚ Berani Ústí nad Labem BER Tauš Stanislav - -
Panthers Kadaň KAD Tumpach Vlastimil Tumpach Vlastimil -
HBC Bazzy Děčín DEC Huk Michal Pilař Karel WWW
Wolves Chomutov WOL Holl Ondřej Holl Marcel -
Baník Meziboří MEZ Vrňak Petr - WWW
Dandy Chomutov DCH Kníže Jan Kilián Milan WWW
Dukla Ústí n/L DUK Vinš Miroslav - WWW
Ještěři UNL JEU Kučera Ivan Kučera Ivan WWW
Kapitán Jirkov JIR Haník David - WWW
Killers Litoměřice LIT Ježek Jaroslav Ježek Jaroslav WWW
Nordics Most NOR Froněk Miroslav - WWW
Rondo Teplice RON Anft Martin Krejdl Josef WWW

2. Liga - MORAVA SEVER - Základní část

 Název týmuKódVedoucíTrenérWeb
HBC F-D Ostrava FDO - - -
HBC Falcon Ostrava FAL - - -
HBK Frýdek-Místek FRM - - -
HbK Karviná B KAR Stromko Dušan Rosůlek Lumír -
HBK Vsetín VSE - - WWW
HC Warriors Havířov WAR - - -
IHC Jaselská Opava JOP - - WWW
TJ Sokol Poruba 2017 SOK - - -
TJ SP Dukla Martinov MAR - - -

2. Liga - MORAVA JIH - Základní část

 Název týmuKódVedoucíTrenérWeb
HBK Kyjov KYJ - - WWW
HBC Flyers Jihlava FLY - - WWW
SK Jihlava B JIH Král Petr Duba Karel WWW
Bulldogs Brno "B" BBR - - WWW
HBC Hodonín HOD - Mráz Břetislav WWW
HBC Malenovice MAL Bubrinka Tomáš Novák Martin WWW
SLZA Přibyslavice SLZ - - WWW

2. Liga - ČECHY STŘED - Základní část

 Název týmuKódVedoucíTrenérWeb
Rafani Praha RAF - - WWW
Defekt Třebíz TŘE Novák Jiří - WWW
Jungle Fever JUN Homola Jaroslav Zadák Miroslav WWW
Kelti 2008 KEL Beneš Ondřej Dvořák Jiří WWW
Kert Park Praha B KER - Skalník Jan WWW
Kladno B KLA - - WWW
KOVO Praha B KOV - - WWW
Nové Strašecí NOS Pavlík Václav Falař Jan WWW
Tygři M.Boleslav MLB Krejčí Martin Nevosad Lukáš WWW

2. Liga - ČECHY ZÁPAD - Základní část

 Název týmuKódVedoucíTrenérWeb
HBC Rolling Balwans Plzeň BAL - - WWW
SHC Viktoria Plzeň VIT - - WWW
HBC Plzeň B PLZ Lokajíček Vlastimil - WWW
Černíkovice ČER Vopat Miloslav - WWW
Fireball 99 Plzeň FIR - - WWW
Horní Bříza HBŘ Záhrubský Václav - WWW
Plzeň-Litice PLL Šiman Jakub Tůma Václav WWW
Plzeň-Litice B PLL Bartuška Richard Tůma Václav WWW
Snack Dobřany B DOB - - WWW
Tatran Třemošná TRE Toman Marek Škarecký Petr WWW
Taurus Plzeň TAU - - WWW

2. Liga - ČECHY VÝCHOD - Základní část

 Název týmuKódVedoucíTrenérWeb
1.HBC Svitavy SVI Sedlák Libor Sterenčák Petr WWW
Autosklo PCE B PCE Barva Jan Šimek Michal WWW
Č.Třebová CTR Černý Jiří Broulík Michal WWW
H.Králové B HKR Bečka Aleš Kania Karol WWW
Chlumec n./C. CHL Synek Petr - WWW
Ježci HM JEZ Mencová Lenka Böhm Radek WWW
Přelouč B JES Tichá Jitka Sedmák Petr WWW
Svítkov Stars B STA Čepela Jiří Almaši Anna WWW
Žamberk ŽAM Chmelíček Jakub Motyčka Martin WWW

2.Liga - ČECHY JIH - Play-off

 Název týmuKódVedoucíTrenérWeb
HBC Prachatice B PCH Parkman Josef Valenta Pavel WWW
HBC Zliv ZLV - Masař Jaroslav WWW
Blatná Datels DBL Kafka Jan - WWW
HC ŠD Písek PIS Pelc Václav - WWW
Pedagog ČB PED Chudomel Pavel Malecha Vratislav WWW
Suchdol n./L. SCH Schandlová Alena Dlugoš Milan WWW

2. Liga - ČECHY VÝCHOD - Play-off

 Název týmuKódVedoucíTrenérWeb
1.HBC Svitavy SVI Sedlák Libor Sterenčák Petr WWW
Autosklo PCE B PCE Barva Jan Šimek Michal WWW
Č.Třebová CTR Černý Jiří Broulík Michal WWW
H.Králové B HKR Bečka Aleš Kania Karol WWW
Chlumec n./C. CHL Synek Petr - WWW
Ježci HM JEZ Mencová Lenka Böhm Radek WWW
Přelouč B JES Tichá Jitka Sedmák Petr WWW
Svítkov Stars B STA Čepela Jiří Almaši Anna WWW
Žamberk ŽAM Chmelíček Jakub Motyčka Martin WWW

2. Liga - MORAVA JIH - Play-off

 Název týmuKódVedoucíTrenérWeb
HBK Kyjov KYJ - - WWW
SK Jihlava B JIH Král Petr Duba Karel WWW
HBC Flyers Jihlava FLY - - WWW
HBC Hodonín HOD - Mráz Břetislav WWW
HBC Malenovice MAL Bubrinka Tomáš Novák Martin WWW
SLZA Přibyslavice SLZ - - WWW

2.Liga - ČECHY ZÁPAD - Play-off

 Název týmuKódVedoucíTrenérWeb
HBC Plzeň B PLZ Lokajíček Vlastimil - WWW
Fireball 99 Plzeň FIR - - WWW
Plzeň-Litice PLL Šiman Jakub Tůma Václav WWW
Snack Dobřany B DOB - - WWW

2. Liga - ČECHY STŘED - Play-off

 Název týmuKódVedoucíTrenérWeb
Rafani Praha RAF - - WWW
Defekt Třebíz TŘE Novák Jiří - WWW
Jungle Fever JUN Homola Jaroslav Zadák Miroslav WWW
Kelti 2008 KEL Beneš Ondřej Dvořák Jiří WWW
Kladno B KLA - - WWW
KOVO Praha B KOV - - WWW
Nové Strašecí NOS Pavlík Václav Falař Jan WWW
Tygři M.Boleslav MLB Krejčí Martin Nevosad Lukáš WWW

2. Liga - ČECHY SEVER - Play-off

 Název týmuKódVedoucíTrenérWeb
HSÚ Berani Ústí nad Labem BER Tauš Stanislav - -
HBC Most B MOS Pomahač Václav Rus Martin WWW
HBC Bazzy Děčín DEC Huk Michal Pilař Karel WWW
Dandy Chomutov DCH Kníže Jan Kilián Milan WWW
Dukla Ústí n/L DUK Vinš Miroslav - WWW
Ještěři UNL JEU Kučera Ivan Kučera Ivan WWW
Nordics Most NOR Froněk Miroslav - WWW
Rondo Teplice RON Anft Martin Krejdl Josef WWW

Přehled posledních zápasů

Snack Dobřany B - SHC Viktoria Plzeň9:2
Jungle Fever - Defekt Třebíz9:5
Kelti 2008 - KOVO Praha B1:3
Ještěři UNL - HBC Dandy Malé Březno6:3
Horní Bříza - Buldoci Stříbro7:1
HC Warriors Havířov - HBC F-D Ostrava4:9
Tatran Třemošná - HBC Rolling Balwans Plzeň11:1
Panthers Kadaň - Rondo Teplice9:3
HBC Bazzy Děčín - HBC Most B2:1
HBK Vsetín - HbK Karviná B3:1
Kapitán Jirkov - Dukla Ústí n/L1:9
Žamberk - Ježci HM4:8
BS Pluhův Žďár - Pedagog ČB2:8
HBC Přerov - IHC Jaselská Opava2:11
Svítkov Stars B - H.Králové B7:3
Tygři M.Boleslav - Kladno B5:3
Chlumec n./C. - 1.HBC Svitavy5:2
Č.Třebová - Autosklo PCE B3:0
Fireball 99 Plzeň - Plzeň-Litice B4:0
HBC Prachatice B - HBC Zliv1:5
Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbalu



Partneři českého hokejbalu