Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Rozpis soutěže - 2. LIGA

Zobraz období:

2.Liga 2019-2020

Sobota 07. 09. 2019
31002 HBC Prachatice B Pedagog ČB 12:00 » Prachatice
Neděle 08. 09. 2019
31001 Suchdol n./L. B Olymp J.Hradec 14:00 » Suchdol nad Lužnicí
31003 HBC Zliv HC ŠD Písek 10:00 » Zliv
Sobota 14. 09. 2019
31004 Pedagog ČB HBC Zliv 10:00 » Pedagog ČB
31005 Suchdol n./L. B HBC Prachatice B 16:00 » Suchdol nad Lužnicí
Neděle 15. 09. 2019
31006 BS Pluhův Žďár Olymp J.Hradec 10:00 » Pluhův Žďár
Sobota 21. 09. 2019
31007 HBC Prachatice B BS Pluhův Žďár 10:00 » Prachatice
Neděle 22. 09. 2019
31008 HBC Zliv Suchdol n./L. B 10:00 » Zliv
31009 HC ŠD Písek Pedagog ČB 11:00 » Písek
Sobota 28. 09. 2019
31010 Suchdol n./L. B HC ŠD Písek 15:00 » Suchdol nad Lužnicí
Neděle 29. 09. 2019
31011 BS Pluhův Žďár HBC Zliv 10:00 » Pluhův Žďár
Sobota 05. 10. 2019
31015 Pedagog ČB Suchdol n./L. B 10:00 » Pedagog ČB
Neděle 06. 10. 2019
31013 HBC Zliv Olymp J.Hradec 10:00 » Zliv
31014 HC ŠD Písek BS Pluhův Žďár 11:00 » Písek
Sobota 12. 10. 2019
31018 HBC Prachatice B HBC Zliv 10:00 » Prachatice
Neděle 13. 10. 2019
31016 BS Pluhův Žďár Pedagog ČB 10:00 » Pluhův Žďár
31017 Olymp J.Hradec HC ŠD Písek 14:00 » Jindřichův Hradec
Sobota 19. 10. 2019
31020 Pedagog ČB Olymp J.Hradec 10:00 » Pedagog ČB
31021 Suchdol n./L. B BS Pluhův Žďár 15:00 » Suchdol nad Lužnicí
Neděle 20. 10. 2019
31019 HC ŠD Písek HBC Prachatice B 11:00 » Písek
Sobota 26. 10. 2019
31022 Olymp J.Hradec Suchdol n./L. B 14:00 » Jindřichův Hradec
31023 Pedagog ČB HBC Prachatice B 10:00 » Pedagog ČB
Neděle 27. 10. 2019
31024 HC ŠD Písek HBC Zliv 11:00 » Písek
Sobota 02. 11. 2019
31026 HBC Prachatice B Suchdol n./L. B 10:00 » Prachatice
Neděle 03. 11. 2019
31025 HBC Zliv Pedagog ČB 10:00 » Zliv
31027 Olymp J.Hradec BS Pluhův Žďár 10:00 » Jindřichův Hradec
Sobota 09. 11. 2019
31012 Olymp J.Hradec HBC Prachatice B 17:00 » Jindřichův Hradec
31029 Suchdol n./L. B HBC Zliv 12:30 » Suchdol nad Lužnicí
31030 Pedagog ČB HC ŠD Písek 10:00 » Pedagog ČB
Neděle 10. 11. 2019
31028 BS Pluhův Žďár HBC Prachatice B 10:00 » Pluhův Žďár
Sobota 16. 11. 2019
31033 HBC Prachatice B Olymp J.Hradec 12:00 » Prachatice
Neděle 17. 11. 2019
31031 HC ŠD Písek Suchdol n./L. B 11:00 » Písek
31032 HBC Zliv BS Pluhův Žďár 10:00 » Zliv
31041 Olymp J.Hradec Pedagog ČB 14:00 » Jindřichův Hradec
Sobota 23. 11. 2019
31036 Suchdol n./L. B Pedagog ČB 15:00 » Suchdol nad Lužnicí
Neděle 24. 11. 2019
31034 Olymp J.Hradec HBC Zliv 14:00 » Jindřichův Hradec
31035 BS Pluhův Žďár HC ŠD Písek 10:00 » Pluhův Žďár
Sobota 30. 11. 2019
31037 Pedagog ČB BS Pluhův Žďár 10:00 » Pedagog ČB
Neděle 01. 12. 2019
31038 HC ŠD Písek Olymp J.Hradec 11:00 » Písek
31039 HBC Zliv HBC Prachatice B 10:00 » Zliv
Sobota 07. 12. 2019
31040 HBC Prachatice B HC ŠD Písek 10:00 » Prachatice
Neděle 08. 12. 2019
31042 BS Pluhův Žďár Suchdol n./L. B 10:00 » Pluhův Žďár
Sobota 29. 02. 2020
31044 HBC Prachatice B Pedagog ČB 10:00 » Prachatice
Neděle 01. 03. 2020
31043 Olymp J.Hradec Suchdol n./L. B 14:00 » Jindřichův Hradec
31045 HBC Zliv HC ŠD Písek 10:00 » Zliv
Sobota 07. 03. 2020
31046 Pedagog ČB HBC Zliv 10:00 » Pedagog ČB
31047 Suchdol n./L. B HBC Prachatice B 15:00 » Suchdol nad Lužnicí
Neděle 08. 03. 2020
31048 BS Pluhův Žďár Olymp J.Hradec 10:00 » Pluhův Žďár
Sobota 14. 03. 2020
31049 HBC Prachatice B BS Pluhův Žďár 12:00 » Prachatice
Neděle 15. 03. 2020
31050 HBC Zliv Suchdol n./L. B 10:00 » Zliv
31051 HC ŠD Písek Pedagog ČB 11:00 » Písek
Sobota 21. 03. 2020
31052 Suchdol n./L. B HC ŠD Písek 15:00 » Suchdol nad Lužnicí
Neděle 22. 03. 2020
31053 BS Pluhův Žďár HBC Zliv 10:00 » Pluhův Žďár
31054 Olymp J.Hradec HBC Prachatice B 14:00 » Jindřichův Hradec
Sobota 28. 03. 2020
31057 Pedagog ČB Suchdol n./L. B 10:00 » Pedagog ČB
Neděle 29. 03. 2020
31055 HBC Zliv Olymp J.Hradec 10:00 » Zliv
31056 HC ŠD Písek BS Pluhův Žďár 11:00 » Písek
Sobota 04. 04. 2020
31060 HBC Prachatice B HBC Zliv 10:00 » Prachatice
Neděle 05. 04. 2020
31058 BS Pluhův Žďár Pedagog ČB 10:00 » Pluhův Žďár
31059 Olymp J.Hradec HC ŠD Písek 14:00 » Jindřichův Hradec
Sobota 11. 04. 2020
31062 Pedagog ČB Olymp J.Hradec 10:00 » Pedagog ČB
31063 Suchdol n./L. B BS Pluhův Žďár 15:00 » Suchdol nad Lužnicí
Neděle 12. 04. 2020
31061 HC ŠD Písek HBC Prachatice B 11:00 » Písek

Partneři českého hokejbalu