Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

2.liga

Bodová série Beranů skončila, Jirkov se radoval z první výhry v sezóně!

Dukla (žluté dresy) přestřílela Děčín!

Nevídaně vyrovnaný předminulý víkend má za sebou 2. Liga na severu Čech. Pouze jeden zápas z pěti hraných skončil více jak o jednu branku. Jinak jsme mohli sledovat čtyři utkání, která byla dramatická až do posledních vteřin a skončila pouze o jeden gól. Po víkendovém kole došlo k zajímavé situaci na čele tabulky, když hned tři týmy mají na kontě 18 bodů a dělí se tak o prvenství. Zatímco Dukla a Ještěři svá utkání zvládli, tak Berani skončili svou bodovou šňůru na čísle 40 a následkem je rovnost bodů tohoto ústeckého tria. Prvního vítězství se dočkali Kapitáni z Jirkova a své výkony podpořili konečně i dobrým výsledkem.

Berani v nájezdech přetlačili Teplice, Dukla se dotáhla na druhé Ještěry

Nejvyšší soutěž na severu Čech nabízí zápasy té nejvyšší úrovně!

Ve 2. Lize na severu Čech se základní část přehoupla do své druhé třetiny a v 8. kole jsme mohli vidět zajímavé zápasy. Zejména ústecké derby mezi Ještěry a Duklou slibovalo pěknou podívanou a parádní sportovní zážitek jsme mohli vidět také v zápase mezi Berany a teplickým Rondem. V dalších zápasech jsme mohli být svědky další litoměřické kanonády a stoupající formy Bazzy Děčín. Čelo 2. Ligy na severu Čech se nám vyrovnává a základní část nabízí spoustu napínavých okamžiků!

Ve 2. Lize na severu Čech vládne trio ústeckých týmů! Berani drží bodovou šňůru

Ještěři z Ústí nad Labem stíhají první Berany, kteří v každém ze svých 39 historických zápasů bodovali!

Ve 2. Lize na severu Čech máme odehráno necelých sedm kol, což znamená, že základní část se nám pomalu ale jistě přehupuje do své druhé třetiny. Na předních příčkách jsme se zatím žádného překvapení nedočkali a suverénní Berani pokračují ve své krasojízdě z minulé sezóny. Na druhém místě se nám usadili Ještěři, kteří mají opět ty nejvyšší cíle, na bronzovém stupínku uzavírá čelo tabulky ústecká Dukla, takže trio ústeckých týmů zatím vládne 2. Lize v severních Čechách. Co se týče individuálních statistik, tak žádné překvapení se zatím také nekoná. Produktivitě vládne Martin Patzelt a na prvních šesti příčkách v kanadském bodování můžeme najít hráče pouze z týmu Beranů a Kadaně.

Hodonín se osamostatnil na čele druholigové tabulky jižní Moravy

Letci (v oranžových dresech) možná trochu překvapivě padli s Přibyslavicemi!

Další víkend přinesl na Jihu Moravy vskutku zajímavé výsledky. Nejenže ve své krasojízdě pokračuje tým Hodonína, ale také trvá bodová šňůra Přibyslavic, které přehrály Flyers. První brněnské derby potom ovládlo béčko Buldoků. V Malenovicích se strhla neskutečná přestřelka, Letci sváděli s Přibyslavicemi lítý boj, který rozhodl Malý. I když je 2. Liga na jihu Moravy letos na týmy hodně skoupá, přináší nesmírně zajímavé a atraktivní duely!

Dukla ukončila beraní neporazitelnost a poskočila na třetí příčku tabulky!

Berani poprvé po 38 zápasech prohráli, ale získali bod! Bodová série tak čítá 39 utkání v řadě!

Neuvěřitelných 38 soutěžních zápasů v druhé lize na severu Čech Berani z Ústí nad Labem nenašli přemožitele v žádném ze zápasů – až do uplynulého víkendu! V nádherném utkání plném emocí si na Berany vyšlápla ústecká Dukla a po výhře 4:3 v prodloužení ukončila neskutečnou šňůru Beranů a díky této výhře se Dukla poprvé v letošní sezóně vyhoupla na medailové pozice. Nicméně beraní série v zápasech, co dokázali bodovat, stále pokračuje a nyní je na čísle 39!

Ještěři ve šlágru kola přetlačili Malé Březno, Berani, Dukla a Kadaň si s chutí zastříleli

Nejvyšší soutěž na severu Čech nabízí víkend co víkend pořádné gólové hody.

Další kolo 2. Ligy na severu Čech nám nabídlo střelecké hody a několik vysokých výsledků. Výjimkou byl snad jen duel mezi Děčínem a Mostem „B“, ve kterém jsme mohli vidět pouze tři branky, jinak bylo uplynulé víkendové kolo na góly vskutku bohaté. Berani si opět s chutí zastříleli a upevnili si první příčku tabulky, Dukla se po nejistých výkonech konečně taky rozstřílela a Ještěři ve šlágru kola přehráli malobřezenské Dandy.

Na Jihu Moravy bez překvapení. Dál vládne Hodonín a Flyers!

Letci z Jihlavy v oranžových dresech dál vládnou 2. Lize na jihu Moravy!

Dalšími zápasy pokračovala 2. Liga na Jihu Moravy. V nich své zkušenosti sbírali mladíci z Brna, Flyers i Hodonín potvrdili role favoritů a Přibyslavice natáhly svoji bodovou sérii. Hodonín minulý víkend absolutně rozstřílel nezkušené Brňany, Letci z Jihlavy málem natočili říznou desítku právě Buldokům z Brna a Malenovice jen tak tak udolaly po nájezdech Přibyslavice. Jak jednotlivé duely i s podrobnými statistikami vypadaly? To se dozvíte v reportáži od kolegů z jihu Moravy.

Litoměřice si otevřely na domácím hřišti střelnici, Dandy Malé Březno stále bez prohry!

Ještěři v utkání s Bazzy nezaváhali.

Poslední zářijový víkend byl opět ve znamení hokejbalu, a jinak tomu nebylo ani na severu Čech, kde se opět hrálo celé kolo 2. ligy. K vidění byla první ztráta nováčka soutěže Dandy Malé Březno, ale i tak vítězství po nájezdech stačilo Krokodýlům k udržení prvního místa v tabulce před Berany, kteří mají ale zápas k dobru. Litoměřice doslova zesměšnily ústeckou Duklu a Ještěři si došli k hladkému vítězství nad Děčínem. Pojďme se zápas po zápase podívat na jednotlivá utkání uplynulého víkendu.

Killers překvapilo mostecké Nordics, Dandy Malé Březno stále na čele!

Berani z Ústí nad Labem vyhráli ve 2. Lize na severu Čech od svého založení 35 zápasů v řadě!

V třetím hracím víkendu nejvyšší soutěže na severu Čech jsme mohli vidět překvapivý výsledek v podání „zabijáků“ z Litoměřic na úkor vloni bronzových Nordics Most. Berani už navýšili svou šňůru výher na 35 soutěžních utkání v řadě a Rondo Teplice si odvezlo po bitvě dva body z půdy ústecké Dukly. Další víkend přinesl mnoho pěkných zápasů a v krátkém souhrnu se pojďme podívat, co jedna z nejkvalitnějších 2. Lig přinesla ve všech svých utkáních. 

V repríze finále Berani přehráli Ještěry, Malé Březno se usadilo na prvním místě!

Berani vykročili za obhajobou druholigového titulu kanárem 6:0!

Druhý hrací víkend ve 2. Lize na severu Čech přinesl zajímavá utkání. Mohli jsme vidět reprízu loňského finále, vyrovnané zápasy, které dospěly až do prodloužení a několik vyhrocených zápasů. V repríze finále mezi Berany a Ještěry se Ještěrům „vendeta“ bohužel pro ně nepovedla a Berani nakročili do sezóny, kde obhajoba je prioritou, výtečně. Nováček z Malého Března si připsal svou druhou výhru a tým, který je poskládán převážně z hráčů chomutovského Dandy se usídlil na čele tabulky.

Partneři českého hokejbalu